[#181] Re: Decrunch 2015

@_arti, post #180

Czy ktoś mógłby udostępnić modułki które brały udział w konkursie?
[#182] Re: Decrunch 2015

@bacus10, post #174

Spróbujemy go odnaleźć, mam nadzieję, że jednak ktoś przypadkiem go zabrał pakując swoje rzeczy i może oddać. Jeśli ktoś odnalazł Goteka, który nie należy do niego a pakował się blisko was to prosimy o szybką reakcję w tym wątku (będę jeszcze pytał poza forum) i możliwy jak najszybszy jego zwrot właścicielom.

Zdjęcie właścicieli i sprzętu, z którego zagubił się Gotek - im należy oddać sprzęt tak szybko jak tylko możliwe.


Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 20:28:29 przez grxmrx

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 20:29:25 przez grxmrx
[#183] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #182

Podczas imprezy znaleźliśmy jeden joystick QJ Megastar SV. Właściciela prosimy o kontakt.
[#184] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #182

gotek sie znalaz dobra duszyczka go wziełaszeroki uśmiech
[#185] Re: Decrunch 2015

@bacus10, post #184

Uff, czyli miałem rację będąc w temacie optymistą
[#186] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #182

Gotek został schowany przez mnie aby nie zaginął w trakcie nocnego scenowania :) BTW- właśnie wstałem po odsypianiu impry :)
Poszło info sms-em o wysyłce :)
[#187] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #185

Tak, dobrze , że się tak skończyłoOK
[#188] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #183

Właściciel joysticka już się odnalazł więc nieaktualne :)
[#189] Re: Decrunch 2015

@tomekwojcik, post #177

Mam jedno pytanie - znalazł ktoś ciemnoszarego swetra? Istnieje ryzyko, że go zostawiłem jak się zbierałem i zastanawiam się czy ktoś nie wie co się z nim stało.


Znaleźliśmy dwa swetry. Jeden możliwe, że był szary, oddałem obydwa altowi na przechowanie - zgłoś się do niego i zapytaj czy jeden ze swetrów jest Twój.
[#190] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #188

Zaginął joy SuperCharger SV 123.
Taki jak na zdjęciu.

Zostało mi tylko pudełko

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 21:09:45 przez Norbert
[#191] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #178

muza fajna, ale filmik trochę drętwy... Gdyby ktoś tam nakręcił parę scen video, to by wyszło fajniej z odrobiną dynamiki siedzi, pije i chrupki
[#192] Re: Decrunch 2015

@snajper, post #191

Dzięki wszystkim za imprezę. Ogólnie było bardzo fajnie, trochę kulała część scenowa, ale to do poprawy następnym razem :). Sprzętowo jestem zadowolony. Dzięki Skibie sprawdziłem kontroler HD w mojej CDTV - ruszył na Kicku CDTV dysk z Workbenchem 1.3 :) . Wszystko hula jak chciałem. Jeszcze raz dzięki Skiba. Dam znać jak dostanę z Chin przejściówkę-kontroler SCSI2SD - może będzie szansa na uwolnienie się od drogich dysków SCSI 50pin :) .

Oprócz tego Rafał A3000 upewnił się, że jego Amiga działa i problem interfejsu MIDI nie leży po stronie komputera.

Moja Fotorelacja_Azzorka

Czytajcie podpisy pod zdjęciami :) .
Pozdrawiam i dzięki wszystkim przybyłym!

Azz
[#193] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #192

Dziękuję wszystkim organizatorom i sponsorom za dobrą imprezę i włożony wysiłek.
Pozdrowienia dla Phibrizzo, grxmrx, Norberta, madmana, _artiego i Kaczusia, których w ciągu swojej krótkiej wizyty zdążyłem (roz)poznać i zamienić kilka słów.
[#194] Re: Decrunch 2015

@Norbert, post #190

Na zdjęciu ( po lewej stronie) był widoczny o 22.00

link
[#195] Re: Decrunch 2015

@Norbert, post #194

Biax, a ty czasem nie pakowałeś tego dżoja, czy miałeś taki sam? Kojarzę go.... .

Pozdrawiam,

Azz
[#196] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #192

Na tej fotce w tle Turban w czerwonym (nie udziela się na PPA, gra tylko w SWOSa) i ja :)
[#197] Re: Decrunch 2015

@Davka, post #196

Dzięki za info, poprawione OK

Pozdrawiam,

Azz
[#198] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #197

Kolega po lewej to łukasznieznany , przyjechałem z nim razem.
[#199] Re: Decrunch 2015

@Norbert, post #190

Hejka Norbert! Jak pisał Azzi, podczas nocnego pakowania sprzętu przygarnąłem Twojego dżoja przez przypadek (mam identycznego). Po rozpakowaniu toreb i reklamówek po powrocie do domu, zauważyłem cudowne rozmnożenie sprzętu :) Wyślij adres na priv - poślę Ci go asap. Przepraszam i pozdrawiam OK
[#200] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #195

Tak, sprawa wyjaśniona, dokładnie to ten joy, wysyłka do właściciela w tym tygodniu :) Dzięki!
[#201] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Cześć wszystkim!
niestety nie udało mi się zostać do końca imprezy ale udostępniam wam to co nacykałem i nakręciłem (przepraszam za jakość nie jestem profesjonalistą)

Zdjęcia:
link
Filmiki:
link
link

Te same pliki poniżej w paczkach:
link
link
[#202] Re: Decrunch 2015

@_Skiba, post #198

Dzięki Skiba, zaktualizowane :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#203] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #202

Człowiek się budzi po party, a tu prezydent się zmienił

Towarzysko / imprezowo / lokalowo: party bardzo fajne, scenowo / konkursowo / organizacyjnie - totalna katastrofa szeroki uśmiech Ale dziękuje orgom za wysiłek i miło spędzoną sobotę.
[#204] Re: Decrunch 2015

@slay, post #203

Było mega :)

Tak jak już wszyscy pisali - przy kolejnej edycji (na którą już czekam niecierpliwie) największy nacisk musicie położyć na organizację i prezentację kompotów. Wszystko MUSI być KONIECZNIE przygotowane i przetestowane przed compo. Obsuwy mogą być, ale 10 minutowe - to sie da wybaczyć. Ale nie kilkugodzinne ;)

- Ogłaszanie przez mikrofon w środku to za mało. Trzeba wyjśc na zewnątrz i dobitnie poinformować ludzi co się dzieje.
- Zewnętrzny bigscreen / TV dużo by pomógł
- Plansze informacyjne, zapowiadające etc.
- Moduły amigowe puszcza się w mono :P

A poza tym, impreza rewelacyjna. Ludzie dopisali, pojawiło się sporo dawno nie widzianych osobistości i sporo "nowych" :)

Połączenie demoscenowo-retrokomputerowe wyszło IMO świetnie i zrobiło dobrze obu. Jako fan obu typu imprez tymbardziej się cieszyłem :) Dużo sprzętu zrobiło klimat i pomogło w ogarnięciu niektórych rzeczy (np. udało mi się dzięki temu skończyć prodkę na exe music). Naprawdę fajnie było bawić się w scenowym klimacie z ludźmi, którzy zwykle na demoparty się nie pojawiają :)
[#205] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #204

A czy Gotek został wygrany i kto jest szczęśliwym posiadaczem? Pytam z pozycji fundatora, bo chciałbym pogratulować zwycięzcy?
[#206] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #204

I jeszcze:

1. Mam nadzieję, że miejscówka zostanie na edycję 2016. Była naprawdę świetna.
2. Mam również nadzieję, na 2-dniową imprezę :) I z tego co wiem, nie jestem odosobniony.

@Azzorek: mógłbyś wystawić paczkę z fotami w .zip tak jak kolega emeliot? :)
[#207] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #206

Proszę bardzo Aceman :)

link

Pozdrawiam,

Azz
[#208] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #207

Byłem, poznałem masę fajnych ludzi, ubawiłem się setnie. Bardzo się cieszę i tak trzymać!OK
[#209] Re: Decrunch 2015

@emeliot87, post #201

[#210] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #204

Moduły amigowe puszcza się w mono

a można wiedzieć czemu tak, skoro amiga jest stereofoniczna?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem