[#91] Re: Decrunch 2015

@Risc, post #90

No ba ok, racja
[#92] Re: Decrunch 2015

@argasek, post #87

ja jade ze swoja druga polowka polskim busem, z krakowa to jest koszt od 9zl w jedna strone jak sie odpowiednio bilet kupi :)
[#93] Re: Decrunch 2015

@alt_, post #86

Czy ekipa PPA (alt, Arti i grxmrx) zostaje na części scenowej? Mamy pewną ciekawą propozycję, którą chcielibyśmy Wam przedstawić. Sęk w tym, że najpierw musimy Was upić.
[#94] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #93

Czy ekipa PPA (alt, Arti i grxmrx) zostaje na części scenowej? Mamy pewną ciekawą propozycję, którą chcielibyśmy Wam przedstawić. Sęk w tym, że najpierw musimy Was upić


Niepotrzebnie pisałeś, teraz się przestraszą i uciekną szeroki uśmiech

Ok, udało się zabukować jakiś hotel kilometr od party place: http://www.premiereclasse.com/pl/hotels/premiere-classe-wroclaw-centrum

Wygląda na to, że będziemy mieć chyba jedno miejsce w aucie (wyjazd z Wolsztyna w sobotę, nie wiem jeszcze o której), jeśli ktoś chętny proszę co PW.
[#95] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #93

Ja na pewno, grx też. Z tym upijaniem to kiepsko, mi to ostatnio ciężko idzie, a grx z tego co wiem nie pije w ogóle
[#96] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #93

Najpierw muszę poznać tę propozycję, później będę mógł się ustosunkować ;)
[#97] Re: Decrunch 2015

@slay, post #81

Jak by co to będziemy mieć na party place dwa bigsceeny ale wykorzystamy tylko jeden.
[#98] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #97

To ja wykorzystam drugi... ;)
[#99] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Wiadomo, że to standard, ale warto przypomnieć by zabrać ze sobą niezbędne rzeczy do imprezowania :) Osoby, które przyjadą ze sprzętem na pewno powinny być zaopatrzone w listwy zasilające. Warto również pooznaczać wcześniej swój sprzęt, zwłaszcza okablowanie.

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek inne sprzęty niż Amigi, czy to będzie coś marki Atari, Commodore, Spectrum czy cokolwiek innego mieszczące się w tematyce imprezy (ale raczej komputery niż konsole) to zapraszamy śmiało :)

Przypomnieć również warto, że część demoscenowa jest zamknięta i przeznaczona jedynie dla osób pełnoletnich więc jeśli ktoś planuje przyjazd z dziećmi lepiej mieć to na uwadze by nie powstał problem gdzie je zostawić na drugą część imprezy.
[#100] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #99

Nie macie jakiegoś kantorka albo pomieszczenia na szczotki? My zawsze mamy...
[#101] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #99

A ja jeszcze dodam, że jeśli ktoś chciałby przekazać nam sprzęt, który mu zalega - oczywiście nie obrazimy się ani trochę :)
[#102] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Podczas imprezy będzie można zamówić i zjeść pyszne burgery od 66 American Burger. Food truck będzie ustawiony pod lokalem ToTu. Nie ma więc obaw o imprezowy głód
Organizatorzy już jedli i chwalą


Przy okazji chciałbym jeszcze raz przypomnieć by osoby, które przyjeżdżają ze sprzętem wzięły ze sobą listwy zasilające - nawet na zapas, a jeśli ktoś ma przedłużacz szpulowy (bębnowy) w zapasie to byłoby świetnie (mamy w lokalu zapewnione, ale lepiej mieć w zapasie).

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2015 14:52:30 przez grxmrx
[#103] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #102

Czy będzie w lokalu dostępna jakaś sieć (kablowa lub Wifi) z dostępem do internetu?
[#104] Re: Decrunch 2015

@Rafał A-3000, post #103

Zupdate'ujemy timetable dla konkursów scenowych jak najszybciej możliwe.


hide2
[#105] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #93

Wchodzę w ciemno
[#106] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Powiem tak: nie jestem na 100% pewien, ale chyba przyjadę. O ile w tym tygodniu jakiś klient nie wrzuci mi czegoś ostrego do tłumaczenia a na razie się na to nie zanosi). Jedyne, czym mogę służyć, to CD-32 z oryginalnymi Diggersami/Oscarem i SX-1. Ale: potrzebny mi zasilacz AT i monitor amigowy (moja CD-32 nie ma modulatora TV), ewentualnie monitor z wyjściem S-Video. Jeśli jest to realne, to wchodzę w to. :)
[#107] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #102

Wiadomo, jak długu food bus będzie parkował pod party palce ?
[#108] Re: Decrunch 2015

@slay, post #104

spalam się

Zaległości odrobione.
Harmonogram jest orientacyjny, sytuacja jest dynamiczna i zależna od ilości wystawianych prac na kompoty.

Przy okazji jeśli to możliwe prosimy o dostarczenie prac wystawianych na twoje stare demo kompo w postaci pliku video, ułatwi to nam prezentację.
[#109] Re: Decrunch 2015

@biax, post #107

Dopóki się mielone w Biedronce obok nie skończą
[#110] Re: Decrunch 2015

@biax, post #107

Biaksiu, no to na dzień dobry trzy przeniczne i burgerek :) . Pewnie, że to nie SACPowe flaczki, ale fajnie że coś ciepłego obok będzie OK .

Do organizatorów:

Jak to z tym spaniem będzie? Wydzielone miejsce na sali gdzie będą stoliki z kompami? Od bidy zostaje jeszcze samochód :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#111] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #110

Jakie spanie? Ja się szykuję na demo-nockę. Może tym razem wreszcie nie będzie wyrzucania jak na PH :D
[#112] Re: Decrunch 2015

@OSH, post #106

Mogę użyczyć monitora Samsung 711MP, ma wejście s-video. Zabierz tylko kabel. Zasiacz AT z wtyczką Molex też się znajdzie.
[#113] Re: Decrunch 2015

@OSH, post #111

Osh, ja nie dam rady do niedzieli bez snu. W sobotę przyjadę 200km i w niedziele tyle samo z powrotem. Z pewnych względów tylko ja mogę prowadzić, więc muszę być w niedzielę w miarę na chodzie co by nie zabić siebie i kolegi. Tym bardziej, że A4 do Katowic jest wyjątkowo senna :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#114] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #113

Osh, ja nie dam rady do niedzieli bez snu. W sobotę przyjadę 200km i w niedziele tyle samo z powrotem. Z pewnych względów tylko ja mogę prowadzić, więc muszę być w niedzielę w miarę na chodzie co by nie zabić siebie i kolegi. Tym bardziej, że A4 do Katowic jest wyjątkowo senna :) .


Nie warto w takim wypadku (z szacunku dla samego siebie :) odżałować tych paru dyszek na hotel, żeby się porządnie wyspać i zregenerować? Googlując - prócz hoteli - mignęło mi też chyba jakieś schronisko młodzieżowe/dom studencki (?) oferujące tanie noclegi niedaleko party, ale mogę się mylić.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2015 15:36:06 przez slay
[#115] Re: Decrunch 2015

@slay, post #114

Rzeczywiście jest tam coś takiego. Warunki schroniskowe, pokoje wieloosobowe ale za to dość tanio jak na centrum.
[#116] Re: Decrunch 2015

@biax, post #107

Nie umawialiśmy się z food truckiem na to jak długo będzie, ale wydaje mi się, że do powinien być przynajmniej do 18:00 a może nawet do 20:00.

BTW Wszystkie 22 stoły są już zarezerwowane więc może nie być miejsca dla kolejnych osób ze sprzętem. Wiem, że niektórzy nagle się zerwali z choinki albo mogli wcześniej nie wiedzieć, ale nie bójcie się, powinno być OK :) Jak będzie duży ścisk to odstąpię swój stolik albo coś innego wymyślimy :)
[#117] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #113

Azz & Biax - o której planujecie tam być?
Ja mam napięty terminarz w sobotę - ale chcę być na minimum parę godzin :) będę we wrocku pewnie od 10-11, pasowałoby mi wpadać ok 14-15 na miejscówkę.

A Wy od której?
[#118] Re: Decrunch 2015

@WojT_GL, post #117

Pewnie już przed 12.00. Taki jest plan. Nie chcemy tracić ani minuty :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#119] Re: Decrunch 2015

@juen, post #92

ja jade ze swoja druga polowka polskim busem, z krakowa to jest koszt od 9zl w jedna strone jak sie odpowiednio bilet kupi :)


Jedziesz w luku bagażowym?
[#120] Re: Decrunch 2015

@sanjyuubi, post #119

kurcze zazdroszcze wam. Tez chetnie bym sie wybral, ale niestety mam za daleko z uk :/

bede w sierpniu w PL, bedzie moze wtedy jakies party? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem