kategoria: Amigowisko
[#1] Amigowisko postFinal???
Cichutko jakoś o Brzeskim zlociku. Co tam Panie recedent w kwestii zawitania do Schroniska i ichniej kuchni słychać? Czy może nie chcą nas tam już widzieć? Pojechałbym!
[#2] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #1

1. z noclegiem i sniadaniem ;P
[#3] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #2

Ano...tęskno się robi za tą atmosfera. Jechałbym!
[#4] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #1

Chłopaki, dajcie mi trochę czasu na tzw. "risercz". Chyba, że lokalizację zostawimy tę samą, ale bez procentów. Generalnie w grudniu raczej będzie cienko z czasem, ale całkiem możliwe, że początkiem przyszłego roku (Q1, hehe) się coś zorganizuje. Czuj duch!

P.S. A, no tak - oczywiście trzeba to zrobić tak, żeby nie kolidowało z inną ami-imprezą. Co stanowi pewien problem, bo tyle się tego narobiło...
[#5] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #4

To pytanie raczej do bywalców imprez.. które są te "kolidujące". Bo kolizja samego terminu jeszcze nie o wszystkim przesądza... zawsze możemy sie duchowo łączyć z innymi party.. :D
[#6] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #4

Dla mnie niema konkurencji. Amigowisko RULZZZZZ!!! Moze byc Brzesko, moze być Tarnów byle dało się wypić coś mocniejszego. No a ta knajpa blisko schroniska gdzie spozywalismy posiłki? Całkiem smaczne.
[#7] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #4

a to jasne, rob research jak masz czas :)

nocleg + sala to idealne kombo, ale dostosujemy sie prawie do wszystkiego ;D
[#8] Re: Amigowisko postFinal???

@Stoopi, post #6

Szyszkarnia? Też się zorientuję. Tam mają nawet pokoje, tylko standard nieco wyższy niż w schronisku (a zatem i cena sporo wyższa).
[#9] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #8

Tak, Szyszkarnia.
[#10] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #8

Może hurtem będzie taniej (mowa o odpowiednio wczesnym zamówieniu określonej ilości miejsc..) ?
[#11] Re: Amigowisko postFinal???

@MaaG^dA, post #10

no chyba, ze nocleg mozna klasycznie w schronisku, a sala by sie znalazla obok w szyszkarnii
[#12] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #11

W schronisku Cię nie zameldują, jeśli będziesz "w stanie wskazującym".
[#13] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #12

no to trzeba sie zameldowac wczesniej ;)
[#14] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #13

To w końcu Amigowisko czy Alkowisko jest ? :D
[#15] Re: Amigowisko postFinal???

@Marecheck, post #14

AmiRelaxowisko
[#16] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #12

Hej
Jakies postepy w temacie?
[#17] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #16

No tak. Jak by Amigowisko miało być jakoś w marcu, warto już o tym pisać gdzieś teraz szeroki uśmiech
[#18] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #16

Cóż mogę rzec - póki co nie mam się czym pochwalić, dlatego nic nie piszę.
[#19] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #18

Nie bądź taki skromy.. zdecydowanie masz się czym pochwalić ;)
[#20] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #18

Robi sie juz gesto od imprez to warto bookowac termin ;)
Luty Sacp
Kwiecien - Syntax Error
Maj - Retronizacja

Ja tu widze miejsce w marcu i czerwcu ;p
Guuuupiontak by bez Amigowiska żyć :)
[#21] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #20

W maji też chyba jest SACP? OK
[#22] Re: Amigowisko postFinal???

@MaaG^dA, post #19

Nie bądź taki skromy.. zdecydowanie masz się czym pochwalić ;)


Widzę, że jesteście naprawdę blisko..
[#23] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #20

późny maj czy początek czerwca to bardzo dobry by był termin na Amigowisko
[#24] Re: Amigowisko postFinal???

@JacK_Swidnik, post #23

Spokojnie, Recedent to ogarnie tak że będzie dobrze :)
w każdym razie, będę
[#25] Re: Amigowisko postFinal???

@QUAD, post #24

2.juen :p
[#26] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #25

Ech....te patokolejki. Niech będzie lista taka życzeniowa żeby Recendent wiedział jakiej miejscówki szukać. Pomóżmy mu się zorientować!

1.Quad
2.Juen
3.Stoopi Party dwudniowe. Najlepiej z noclegiem około 100pln za dwie osoby będzie dobrze, nocleg musi być. Wyżywienie niekoniecznie, pizza wystarczy. Ale ideałem byłoby takie jak w "Szyszkarni". Gdzie? Może być Tarnów, może być Brzesko, byle dojazd byłby nieskomplikowany.

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2019 21:10:41 przez Stoopi
[#27] Re: Amigowisko postFinal???

@Stoopi, post #26

1.Quad
2.Juen
3.Stoopi Party dwudniowe. Najlepiej z noclegiem około 100pln za dwie osoby będzie dobrze, nocleg musi być. Wyżywienie niekoniecznie, pizza wystarczy. Ale ideałem byłoby takie jak w "Szyszkarni". Gdzie? Może być Tarnów, może być Brzesko, byle dojazd byłby nieskomplikowany.
4. WojT_GL jeśli tylko termin będzie dopasowany i nie będzie kolidował z Syntax Error i Amigowiskiem. Nocleg must have, ale może być na własną rękę i niekoniecznie na party place Żarło również da się zorganizować gdziekolwiek - nie na jednym party człowiek był i jakoś przeżył :)
[#28] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #27

1.Quad
2.Juen
3.Stoopi Party dwudniowe. Najlepiej z noclegiem około 100pln za dwie osoby będzie dobrze, nocleg musi być. Wyżywienie niekoniecznie, pizza wystarczy. Ale ideałem byłoby takie jak w "Szyszkarni". Gdzie? Może być Tarnów, może być Brzesko, byle dojazd byłby nieskomplikowany.
4. WojT_GL jeśli tylko termin będzie dopasowany i nie będzie kolidował z Syntax Error i Amigowiskiem. Nocleg must have, ale może być na własną rękę i niekoniecznie na party place Żarło również da się zorganizować gdziekolwiek - nie na jednym party człowiek był i jakoś przeżył :)
5. MaaG^dA +1, odpada tylko druga i kolejna sobota tygodnia
[#29] Re: Amigowisko postFinal???

@MaaG^dA, post #28

1.Quad
2.Juen
3.Stoopi Party dwudniowe. Najlepiej z noclegiem około 100pln za dwie osoby będzie dobrze, nocleg musi być. Wyżywienie niekoniecznie, pizza wystarczy. Ale ideałem byłoby takie jak w "Szyszkarni". Gdzie? Może być Tarnów, może być Brzesko, byle dojazd byłby nieskomplikowany.
4. WojT_GL jeśli tylko termin będzie dopasowany i nie będzie kolidował z Syntax Error i Amigowiskiem. Nocleg must have, ale może być na własną rękę i niekoniecznie na party place Żarło również da się zorganizować gdziekolwiek - nie na jednym party człowiek był i jakoś przeżył :)
5. MaaG^dA +1, odpada tylko druga i kolejna sobota tygodnia
6. Mario - żądam dostępu do morza ...
[#30] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #27

nie będzie kolidował z Syntax Error i Amigowiskiem


Termin będzie kolidował z Amigowiskiem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem