kategoria: Amigowisko
[#241] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #239

1. Wojt - nocleg w kriokomorze i full opcja wyzywieniowa
2. Mario - nocleg i full opcja pokarmowa
[#242] Re: Amigowisko postFinal???

@Mariodj, post #241

1. Wojt - nocleg w kriokomorze i full opcja wyzywieniowa
2. Mario - nocleg i full opcja pokarmowa
3. Nekroskop - nocleg i full opcja pokarmowa
[#243] Re: Amigowisko postFinal???

@nekroskop, post #242

1. Wojt - nocleg w kriokomorze i full opcja wyzywieniowa
2. Mario - nocleg i full opcja pokarmowa
3. Nekroskop - nocleg i full opcja pokarmowa
4. Krashan - w sumie 3 osoby, noclegi + full opcja

Recedent, następnym razem najpierw zrób ten arkusz, a potem postuj.
[#244] Re: Amigowisko postFinal???

@Krashan, post #243

Dobra, chłopy. Mam pięć pokojów do rozdzielenia, więc jakby co to w lokalu wszystko już porezerwowane. Nie wiem jak z "dokładkami", pewnie nas pilnować nie będą. Jest schronisko o rzut kamieniem, tylko oni są uczuleni na punkcie trzeźwości dość. No i są też noclegi nieco dalej. Arkusz jest tutaj.

Na kolację i śniadanie się zapisujemy, obiad bierzemy z karty, alkohol z baru :)

No i wypada nowy wątek założyć, co zaraz... Hmm... Wkrótce uczynię

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 21:23:50 przez recedent
[#245] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #244

Miatrzu Ty sie wez jeszcze spytaj czy jak w piatek ktoren z nas przyjedzie to mozna bedzie sie rozlozyc ze sorzetem i przenocowac ;) no i o alkoholizacji (znaczy amigowaniu) nie zapominajac - do ktorej by w taki piatek mozna u nich w barze sobie siedziec
[#246] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #245

Zapytam, ale myślę że sali nie dadzą. Pewnie mogli by udostępnić stolik na piętrze, pokój na nocleg - ale z salą jest ten kłopot, że końcem listopada trzeba będzie ją grzać. No a dla jednej osoby nie włączą ogrzewania tam, bo to jest koszt. I tak negocjowałem, żeby nie policzyli mi standardowego 99 PLN za godzinę (a od 10:00 do 24:00 jest ich - o ile dobrze liczę - czternaście), to bym musiał chyba innej miejscówki szukać wtedy. No ale przekonałem szefową lokalu, że będzie trochę chłopa, pojedzą, popiją, pośpią i na wszystkim i tak zarobią.

Lokal jest standardowo do 22:00 czynny, więc wcześniej by Cię pewnie do pokoju nie wygonili.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 22:09:50 przez recedent
[#247] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #244

Ponieważ u mnie z trzeźwością problemu nie będzie, to mogę z dzieciakami spać w schronisku, no chyba, że nie będą mieli wolnych miejsc, ale nie wydaje mi się... W lokalu natomiast zapiszę się na posiłki. Chyba, że chętnych na noclegi na miejscu będzie mało. Poczyniłem uwagi w arkuszu.
[#248] Re: Amigowisko postFinal???

@Krashan, post #247

Widzę, że Stoopi już skorzystał. Damy mu "apartament", to sobie wygodnie z małżonką przenocuje.
[#249] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #248

Fajnie. OK Będziemy czuwać nad pogłowiem "amigowców" w naszym kraju. I ten...tego... ja apartamentu nie wybierałem, wystarczy dwójka.


Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 10:35:25 przez Stoopi
[#250] Re: Amigowisko postFinal???

@Stoopi, post #249

Wiesz, tam jest łoże małżeńskie, więc pasuje do Was najbardziej.
[#251] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #250

Zaktualizowałem uwagi w arkuszu.
to jeszcze pytanie do miłego człeka co to ogarnia, czy w piątek dostaniemy też preferencyjne ceny na nocleg w razie czego? my tam w sumie nie musimy mieć sali (ewentualnie na głównej sali rozłożymy jedną Amigę do sensibla czy innych wormsów) ;) Jak o 22 nas wywalą to możemy iść na miasto (ha ha ha) i się gdzieś zamelinować, albo w ogródku albo w jakimś pokoju - nie ma problemu :)
[#252] Re: Amigowisko postFinal???

@David, post #240

No i szlag trafil moje plany

Dowalili mi w sobote, 23 XI +45 min. zajec. Nie ma szans abym sie wyrobil

[#253] Re: Amigowisko postFinal???

@David, post #252

Olej zajecia
Dorosly jestes a nie w podstawowce... ;)
[#254] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #253

Niestety nie mam za bardzo kogos do poprowadzenia za mnie...
[#255] Re: Amigowisko postFinal???

@David, post #254

Zadaj im materiał i daj im wolne szeroki uśmiech
[#256] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #250

Ident.jpg please :)
[#257] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #256

Się zrobi. Czasu jeszcze dużo.
[#258] Re: Amigowisko postFinal???

@nekroskop, post #255

Nie na tym polegają wykłady.

Poza tym jak już coś robię, staram się robić dobrze.

Nic na to nie poradzę, innym razem.
[#259] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #244

Dopisany. Jak noclegu nie dostanę, to raczej będę tylko w ciągu dnia, więc śniadanie/kolacja odpadnie.
[#260] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #257

proponuje tym razem taki do powieszenia na szyje 10x15cm, moge wydrukowac, zalaminowac i przedziurkowac, potrzebny bedzie jeszcze tylko sznurek, wtedy pamiatka na dluzej. a jak nie to klasycznie wydrukuje co tam dasz

no i nalepki!!
[#261] Re: Amigowisko postFinal???

@madman15, post #259

Wiesz, rozważam jeszcze opcję wyniesienia się "z dzieciami" do schroniska (vide Krashan), tylko że będzie kłopot jak któreś wyloguje się pierwsze, bo nie chciałbym samego zostawiać.
[#262] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #261

Dlatego się dopisałem - jak się zwolni, to bym chciał je zająć ;)
[#263] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #244

Zapisałem się, ale na spanie w piątek :)
[#264] Re: Amigowisko postFinal???

@Tomuś, post #263

Brawo Ty
Recedent ja tez na pewno spanie w piatek - wieczorem zaktualizuje arkusz
[#265] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #260

To może taki ident tym razem?

[#266] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #265

fajne :)
[#267] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #265

jak bym zx spectrum na monitorze neptun zobaczył :D klimat jest
Amige 500 po praz pierwszy widziałem własnie na zielonym ekranie z odpaloną grą shadow of the beast I

mnie tym raziem na Amigowisku nie bedzie :( bawcie się dobrze
[#268] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #265

Ident spoko. 4 lata przesiedziałem przy A500 (a potem A1200) podłączonej do monitora Amstrad GT65. Piękne wspomnienia...
[#269] Re: Amigowisko postFinal???

@Krashan, post #268

Mała zmiana planów - nocleg tylko w piątek, wyjeżdżam w sobotę wieczorem niestety. Ale całe Amigowisko jestem (jesteśmy z Lokatym) i w piątek chętnie się poamigujemy gdzieś w hotelu :)
[#270] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #269

Zgodnie z tym co Wojt pisze, wbijamy w piątek, jednak ze względu na moją wyprawę do Krakowa, zwijam się w okolicach wieczora. Tak że nocleg z piątku na sobotę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem