kategoria: Amigowisko
[#301] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #300

U mnie moze byc dokladka. Ale...zbyt zintegrowani odpadaja.

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 21:27:29 przez Stoopi
[#302] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #300

Ja mogę z dokładką.
[#303] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #300

A kogo dodaja? ;) mnie tam wszystko jedno ;) moge miec priv moge byc w duecie ;)

Chodzi oczywiscie o piatek w moim przypadku

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 22:14:43 przez WojT_GL
[#304] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #303

Mnie te w gruncie rzeczy lotto z kim i dlaczego, byle by miękko pod dup... tylkiem było szeroki uśmiech
Oczywiście mówimy o piątku :)
[#305] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #300

Ja sobie na dokładkę wiozę Mandi CrapTeam :)
[#306] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #300

Mnie nie liczcie, znalazłem już coś w "pobliżu".
[#307] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #306

Mark1?

Ptaszki cwierkaja, ze Krashan bedzie
[#308] Re: Amigowisko postFinal???

@Mariodj, post #305

Ja sobie na dokładkę wiozę Mandi CrapTeam :)


Znaczy się, że Mandi też będzie? I ma nocować?
Bo ja tu kombinacje alpejskie uskuteczniam z panią z Szyszkarni, żeby wszystkich pomieścić. Teoretycznie mogę Ciebie, Nekroskopa i Mandiego wrzucić do jednego pokoju (tego apartamentu na dole) plus dostawka. Tylko wszystko mi się już miesza czy ktoś potrzebował pokój jednoosobowy, czy nie?
[#309] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #308

Nam pasuje. Ja tam na liście byłem wpisany na jedynke, więc pomyślałem o dostawce dla Mandzika ale gdzie nas ulokujesz to no problem.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 13:41:49 przez Mariodj
[#310] Re: Amigowisko postFinal???

@Mariodj, post #309

Dobra, to zmieniłem w arkuszu.
Dla czytelności:
Pokoje 2 i 3 są dwuosobowe (jeden zajmuję ja z dzieciami, a drugi - Stoopi z żoną)
Pokój 1 to jest apartament z dwoma łóżkami plus jedna dostawka.
Pokoje 4 i 5 to są jedynki bez łazienek (łazienka jest zaraz za drzwiami na korytarzu).

Dla usprawnienia obsługi lokalu, thePalec i MadMan zostali ulokowani w pok. 4 i 5 (nocują z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, nie trzeba będzie dodatkowo sprzątać pokoju).

Pokój 1 - tam z piątku na sobotę nocuje Tomuś, Lokaty i WojT - prośba, żeby jak zacznie się Amigowisko (a zacznie się oficjalnie o 10:00) to żeby w miarę sprawnie opuścić pokój, bo trzeba go wysprzątać zanim o 14:00 zacznie się nowa doba hotelowa. Wtedy umieścimy tam Nekroskopa, Mandiego i Mario.

Cena za nocleg to 60 zł za osobę. Śniadadnie to koszt 20 zł, a kolacja - 30 zł. Obiady, alkohole - to będzie sobie każdy brał z karty.

Czy o czymś zapomniałem? Z pewnością. Ale nie pamiętam.
[#311] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #310

będzie jakaś puszka dla pokrycia kosztów organizatorów dla tych co nie zostają na noc?
[#312] Re: Amigowisko postFinal???

@apacz, post #311

Będzie prawdopodobnie mini-urna z napisem "Głosuj na Amigowisko!"... Jak się wyrobię. Na razie gryzę palce, żebym zdążył z grawerem tabliczek na puchary i z naszykowaniem zasilaczy dla tych trzech iBooków-nagród w konkursie. Mam aktualnie 2 sprawne (w tym 1 do sklejenia) i 1 rozbebeszony. Nie jest źle.
[#313] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #310

szeroki uśmiech
DziĘks
OK

P.S.
Jakby ktoś się chciał zabrać to wyruszam w piątek ok. 17:00 z Gliwic i wracam w niedzielę po śniadaniu.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 14:29:43 przez thePalec
[#314] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #310

Ja tylko z piątku na sobotę! Wracam w sobotę wieczorem z WoJTem!
[#315] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #310

Hmm.. jeśli jest opcja pokoju jednoosobowego (?), to ja mogę się skusić na nocleg z piątku na sobotę (w jakiej cenie)?
[#316] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #310

Doskonale, dzięki OK
[#317] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #315

jeśli jest opcja pokoju jednoosobowego (?), to ja mogę się skusić na nocleg z piątku na sobotę (w jakiej cenie)?


Z piątku na sobotę "jedynki" są zajęte .

Drobna uwaga do wszystkich - gdybyście kolację jedli w Szyszkarni to lokal jest do 22:00, ale kuchnia - do 21:00.
[#318] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #317

.
[#319] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #318

Ale może jakoś się dogadasz na miejscu z obsługą i dostaniesz "dwójkę" jako "jedynkę"? Tylko nie wiem jak z kosztami.
[#320] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #319

Przejmujemy lokal ;) lepiej zeby dali dwojke w cenie jedynki niz zwby mieli pusta dwojke ;) zalatwimy to na miejscu :p
[#321] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #308

Nekroskop wreszcie coś wypije???

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 18:58:26 przez juen
[#322] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #320

lepiej zeby dali dwojke w cenie jedynki niz zwby mieli pusta dwojke


No nie wiem. Jak doliczyć koszty sprzątania po takim BULIm to mogą wyjść mocno pod kreską
[#323] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #322

Ale po mnie nie ma co sprzątać.. od razu trzeba robić remont

A jeśli ta dwójka będzie z pełnym wyposażeniem, czyli jakąś sympatyczną panią to cena nie gra roli, a i za extra nadliczbową dostawkę chętnie dopłacę
[#324] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #323

Dostawka? W jakim celu??
[#325] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #310

Dziękuję @recedent za ogarnięcie tematu! OK
[#326] Re: Amigowisko postFinal???

@Lokaty, post #324

Dostawka? W jakim celu??


Czy nawet tutaj, na tym forum fantazji, muszę być dosłowny?!
Hmm.. ".. to może ja Ci to narysuję.." (cytat z jednego z filmów M. Koterskiego).
No dobra,spróbujmy:
A gdyby tak, pojawiła się opcja dostawki i jakaś śliczna, inteligentna, empatyczna i zdrowo obdarzona przez naturę pani, w przedziale wiekowym od 25 do 40 lat (a co, moja amiga.. tfu- moja fantazja ) potrzebowała przytulenia.. w trójkąciku?
To co? Nie pomógł byś biduli?
Tym bardziej, że na pewno chciała by jakoś podziękować Thanks
Nie ma w tobie za grosz romantyzmu! splat
[#327] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #326

Czekaj niech ja Twoja Agę na mieście spotkam...
Już ja jej opowiem jakiś ty "romantyczny"
[#328] Re: Amigowisko postFinal???

@Tomuś, post #327

Moja AGA na mieście? W życiu!
Póki co, słucha moich poleceń i siedzi grzecznie w mojej Amidze język
[#329] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #321

ha ha ha
w końcu szeroki uśmiech
[#330] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #326

Ejj! Buli! Dziku!!!
Czy czasem nie potrzebujesz jakichś "jabolowych paczałek"?
Tam jest taka buźka z wywalonym jęzorem na końcu zdania, zawszy uważałem, że taka może reprezentować zartobliwy ton wypowiedzi ... chociaż może jestem jednak gupi?

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 06:50:56 przez Lokaty
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem