kategoria: Amigowisko
[#331] Re: Amigowisko postFinal???

@Lokaty, post #330

He, he Lokaty, oczywiście że żartobliwy ton i to od początku do końca tej serii wypowiedzi.
Recedent wywołał mnie do odpowiedzi to se pofrunąłem i jaja sobie robię , ale jeśli przesadziłem to wybacz

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 09:26:41 przez BULI
[#332] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #331

Buli, już wiem dlaczego uciekłeś z NASZEGO pokoju na AP :P
Było branie? ;) hehehe
[#333] Re: Amigowisko postFinal???

@Renton, post #332

Renton, a ty myślałeś, że chodzi tylko o twoje chrapanie
Klawiaturka czeka na Ciebie
[#334] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #333

Jestem w Brzesku :)
[#335] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #334

Bede miał na spotkaniu Dreamcasta w BARDZO dużym zestawie i bedzie on na spzredaż, jeśli ktoś będzie chętny to zapraszam do testów przy piwie.
[#336] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #333

Przez myśl mi to nie przeszło ;)
[#337] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #334

No co ty. Jutro ci przypomnę że nas było wielu.
[#338] Re: Amigowisko postFinal???

@thePalec, post #337

Pytanie, planuje przyjechać z synem na parę godzin, o której najlepiej się pojawić, planowałem około 14.
[#339] Re: Amigowisko postFinal???

@apacz, post #338

Spokojnie możesz wcześniej. Większość ludzi z reguły jest już koło południa
[#340] Re: Amigowisko postFinal???

@apacz, post #338

Jestesny od 10 Przybywaj! OK
[#341] Re: Amigowisko postFinal???

@Stoopi, post #340

Liczę na dokładną fotorelację z imprezy
[#342] Re: Amigowisko postFinal???

@JacK_Swidnik, post #341

OK
[#343] Re: Amigowisko postFinal???

@Dorian3d, post #342

Recede... tzn Amigowisko ponad wszystko!!!
[#344] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #343

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim przybyłym na Amigowisko. Jesteście wspaniali. Szczególne podziękowania zaś należą się (w kolejności alfabetycznej): juenowi (za wspieranie nas jak co roku identami, tudzież dostawą naklejek, magnesów i stałym stoiskiem z grami zespołu Project R3D), Tajemniczemu Darczyńcy™, który wrzucił do "żebrzącej-co-łaska-urny" pokaźnej wartości banknot (mam pewne podejrzenia kto to mógł być) i Tomusiowi (za zorganizowanie trofeów i ogarnięcie turnieju w grę Lotus II). Jeśli o kimś kto współorganizował jeszcze zapomniałem to przepraszam.

W tzw. "rozmowach kuluarowych" padło stwierdzenie, że frekwencja byłaby większa gdyby lokal miał większą bazę noclegową. Proszę Was o opinie: Czy gdyby zmienić lokal na taki z gorszą gastronomią, ale za to - większą ilością pokojów plus możliwością siedzenia na sali choćby przez całą noc - to Amigowisko zyska, czy straci w Waszych oczach?
[#345] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #344

I ja również dziękuję za wspaniałą zabawę i super organizację OK OK OK

Co do zmiany sali/miejsca to mnie się podoba jak jest, ale może rzeczywiście warto otworzyć nową dyskusję i włączyć szersze spojrzenie na sprawę ok, racja
[#346] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #344

My tam cala noc przeciez siedzieismy w piatek? Ale wiadomo ze jakby sala byla dlugo otwarta to by bylo lepiej
Jak bedzie blisko do Szyszkarni na obiad to moze byc i inne miejsce ;) schronisko? :p

Ja tez dziekuje wszystkim - bylo super i radosnie ;) i szacun dla Tomusia za zorganizowanie Lotusa (gralem pierwszy raz od wielu wielu lat) i swietne trofea i nagrody!
[#347] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #346

Obawiam się, że w schronisku nas nie zechcą. Myślałem o przeniesieniu imprezy bliżej mojego miejsca zamieszkania (Tarnów), ale na razie za wcześnie mówić o jakimś konkretnym lokalu.
[#348] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #347

a w rzeszownie nie możesz poszukać lokalu? zawsze to jakiś kompromis tych ze wschodu :D
macie zdjęcia z impresy czy czasu nie było?
[#349] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #346

W piątek siedzieliśmy jakoś do 21:30, potem się przenieśliśmy do pokoju przecież.
[#350] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #344

padło stwierdzenie, że frekwencja byłaby większa gdyby lokal miał większą bazę noclegową. Proszę Was o opinie: Czy gdyby zmienić lokal na taki z gorszą gastronomią, ale za to - większą ilością pokojów plus możliwością siedzenia na sali choćby przez całą noc - to Amigowisko zyska, czy straci w Waszych oczach?
Zyska. Porównajmy to sobie z dwiema imprezami, gdzie sala jest przez całą imprezę non-stop:
  • AmiParty, gdzie gastronomia sprowadza się do dostępności kuchni z oprzyrządowaniem, pobliskiego baru i pizzy na telefon. Baza hotelowa na miejscu jest nieco większa, niż w Szyszkarni.
  • Retronizacja, gdzie gastronomii nie ma w ogóle, ale blisko jest market spożywczy. Bazy noclegowej też nie ma, oprócz materacy na sali, najbliższy hotel jest 2,5 km od partyplace.
Osobiście bazę noclegową na miejscu przedkładam nad gastronomię, ale dostępność sali całą noc stoi u mnie jeszcze wyżej.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 11:02:19 przez Krashan
[#351] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #345

Tobie sie podoba i byles to jasne, tutaj pewnie trzeba by poznac opinie tych co nie splat co nie byli :)
[#352] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #344

Bardzo dziękuję za organizacje imprezy i organizacje konkursow! Zdjecia krótce zamieszcze, tylko musze przejrzec 2 telefony czy cos sie nada do publikacji. Dla mnie "Szyszkarnia" jest dobrym rozwiazaniem. Ale gdyby nie bylo noclegu nie przyjechalbym, nie widzę sensu przyjechac o 10/11 i jechac z powrotem okolo 20/21. To samo by sie tyczylo Tarnowa czy Rzeszowa, nocleg musi byc, moze nie byc jedzonka. Jest zawsze jakis bar za rogiem lub pizza na telefon.
[#353] Re: Amigowisko postFinal???

@Krashan, post #350

Zgadzam się. Sala dostępna dłużej i duża baza noclegowa to absolutne priorytety.
Oczywiście możliwość zjedzenia czegoś na miejscu wskazana, ale nie kluczowa. W końcu można prowiant przynieść na miejsce/zamówić pizzę.

P.S. W przypadku Amiparty Ci, którym nigdy nie udało się załapać na pokój w party-building ;) (jak np. ja), mogli liczyć na pobliskiego Albatrosa. Bo o ile do Brzeska mogę przyjechać na jeden dzień, to do Chełma mam 5x dalej i bez noclegu ani rusz. Baza noclegowa bardzo powiększa grono uczestników.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 13:12:23 przez wali7
[#354] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #347

Spotkanie jak zawsze rewelka :) Piękne dzięki :)

Co do miejsca to jak dla mnie sala do oporu plus noclegi to podstawa.

Wali miejsca noclegowe na AP rezerwują ludzie już podczas imprezy.
[#355] Re: Amigowisko postFinal???

@Mariodj, post #354

Aha, widać byłem za późno ;)
Ale nie ma tego złego, nocowałem w Albatrosie 2x2 noce i bardzo sobie chwalę. Przyszłym razem też będę nocował w Albatrosie OK
[#356] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #344

Jeśli o kimś kto współorganizował jeszcze zapomniałem to przepraszam.


No tak, oczywiście - zapomniałem o Mandim, który ufundował amigowe nagrody sprzętowe do konkursu. Kajam się.
[#357] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #356

Imprezka jak zawsze super.
co do wymagań
- sala do oporu
- noclegi na miejscu lub w okolicy
- gastronomia nie koniecznie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem