kategoria: Amigowisko
[#121] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#122] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#123] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #118

gotowe
[#124] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #123

eee pany czy "Bridge Strike" bedzie do nabycia na Amigowisku?
[#125] Re: Amigowisko postFinal???

@JacK_Swidnik, post #124

mysle, ze da sie zalatwic :)

bede mial jeszcze fajne naklejki co sobie zrobilem w drukarni - dzis odebralem, naklejam je na auta z tylu. sa mega dobrej jakosci i beda dlugo promowac amige :D moge odsprzedac jak ktos bedzie zainteresowany :)
[#126] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #125

A z motylkiem?
[#127] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #120

bedziemy siedziec jak żule na schodach albo z tyłu w ogrósku i żłopać browary :)
[#128] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #125

Jak to nie są tęczowe checkmarki to z chęcią sobie nabędę i przykleję na pojeździe:). Aaa, no i nie Boingi, Mario mi dał kiedyś na AEM, więc jednego boinga już mam na aucie.

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 07:37:08 przez fazior
[#129] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #127

A propos żłopania browarów - jest prośba od obsługi, że skoro przetwory etanolowe są dostępne na miejscu to może, wiecie, rozumiecie, mrug mrug dryg dryg. Oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby Madman nie przywiózł jakiegoś własnego wypędu, ale.
[#130] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #129

Ja będę miał na sprzedaż bardzo niewiele, a i tak zamierzam zakupić dla siebie coś na miejscu w ramach wsparcia imprezy.
[#131] Re: Amigowisko postFinal???

@madman15, post #130

no moze na za rok rozbuduja nam baze noclegowa :P
[#132] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #129

e no... nie po to mamy dostęp do chmielu i etanol na miejscu, żeby chodzić do biedry. Panie ładnie tam mają schłodzony etanol a i piwo z kranu jest na propsie (a nie z puchy i butelki).
Ja tam nie planuję upodlenia, więc spokojna konsumpcja trunków wewnętrznych - oczywiście nie mówię za resztę :)
[#133] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #131

Odnośnie bazy noclegowej - zadeklarowałem się, że będzie nocować 14 osób, a szczerze mówiąc - nie wiem czy tyle będzie. Ludzie albo porezygnowali (czwórka z lubelszczyzny), albo porezerwowali sobie pokoje w innych miejscówkach w Brzesku.

Może chociaż na śniadanie i kolację będzie tylu ludzi, ilu zgłaszałem.
[#134] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #133

Jak będzie miejsce - to ja chętnie zostanę u nich! Coby nie musieć się przemieszczać do schroniska. Zarezerwowałem w schronisku bo myślałem, że będzie tam ciasno, ale w takim razie ja mogę wziąć komfortową jedyneczkę w Szyszkarni.
Mój pokój w schronisku miał ze mną dzielić Lokaty, więc mogę mu go oddać - jeśli się nie zdecyduje przenieść do Szyszkarni. itp itd. ;)
[#135] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #134

Będziemy rano na miejscu, się ogarnie :)
[#136] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #134

To umówimy się tak - będzie zrobiona lista obecności na miejscu, z zaznaczeniem kto pisał do mnie z prośbą o rezerwację i na który pokój. Te, które będą wolne są do wzięcia.
Naturalnie będzie tam też informacja na temat czy ktoś bierze śniadanie/kolację, bo akurat kwestie noclegu-kolacji-śniadania spadają na mnie (płacę całość), tylko obiady każdy sobie płaci sam.
[#137] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #133

Ja się deklaruję na nocleg w Szyszkarni, pod warunkiem, że wpadnę do 3ki lub 4ki z kimś "na spółe". ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 10:47:34 przez Lokaty
[#138] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #136

To jak masz tam singielek to mi go zapisz :) a reszta full opcja biorę :)
[#139] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #138

Mnie prawdopodobnie nie będzie a jak wpadnę to nie na noc :(
[#140] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #136

A może będzie ktoś miał na miejscu jaki TV/monitor CRT, żeby ładnie CD32 podłączyć przez S-VIDEO?
[#141] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #140

a ja ponawiam pytanie czy ktos bedzie dzisiaj w Brzeksu, albo kto bedzie pierwszy jutro?:)
[#142] Re: Amigowisko postFinal???

@fazior, post #128

boing ale duuuuzy i trwaly (dodatkowo laminowany)
[#143] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #141

No my jutro ok 9:30
[#144] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #142

To muszę do boinga drugie auto dokupić:) .Ja będę koło południa w sobotę.
[#145] Re: Amigowisko postFinal???

@fazior, post #144

mozesz tez zakleic mniejszego wiekszym ;P ja tak sukcesywnie robilem :)
[#146] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #145

dotarlem do brzeska :)
[#147] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #146

Prawdziwy fan Amigi!
[#148] Re: Amigowisko postFinal???

@Stoopi, post #147

Biore na Amigowisko SNES-a i sporą kolekcje gier.
[#149] Re: Amigowisko postFinal???

@Stoopi, post #148

@Stopi, mam jakąś piłkę na SNESa, wymienisz się na coś innego, może masz jakieś podwójne tytuły?
[#150] Re: Amigowisko postFinal???

@BULI, post #149

Ktos bedzie mial monitor z hdmi? Chce wziac nesa mini i go zhackowac na retroarch ale nie chce mi sie tachac drugiego monitora ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem