kategoria: Amigowisko
[#91] Re: Amigowisko postFinal???

@JacK_Swidnik, post #90

Amigowisko ponad wszystko :)
[#92] Re: Amigowisko postFinal???

@JacK_Swidnik, post #90

Giełda jest 6 kwietnia 2019 razem ze Speccy Party 2019.1 Więcej informacji tutaj klik.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 23:17:14 przez Mandi
[#93] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #91

Juen ... "Ostatnie ciastko"
[#94] Re: Amigowisko postFinal???

@Mandi, post #92

Na fejsbuku wczoraj jeszcze widzialem info ze gielda jest 30.03
Chyba mialem chwilowe zamroczenie :)
[#95] Re: Amigowisko postFinal???

@JacK_Swidnik, post #94

Może się skapnęli, że termin im koliduje z Amigowiskiem i przełożyli...
[#96] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #95

jakby co to ja sobie zabookowalem pokoj w Mark1 hotelu, bedzie ktos tam jeszcze nocowal?

ps: bede juz w piatek zbey sobie odpoczac
[#97] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #95

Który to uczynił :)?
[#98] Re: Amigowisko postFinal???

@fazior, post #97

;)

w dobrym celu i zglosilem im juz przedwczoraj... po prostu dwa dni temu wlazlem na strone a tu o zgrozo - instalacja wordpressa :D dokonczylem, zeby ktos inny tego nie wykorzystal :)
[#99] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

Ja niestety odpadam. Za dużo wyjazdów weekendowych + brak sprzętu (chwilowo).

Tu link do arkuszu dotyczącego Amigowiska. Jak coś przeoczyłem to dajcie znać.


Zmieniło się coś, nie mam praw edycji do arkusza, więc musisz to zmienić sam.
[#100] Re: Amigowisko postFinal???

@David, post #99

Dobra, kochani - mały progres updejt.

W Syszkarni mamy nocleg tylko dla 11/12 osób. Resztę musimy upchnąć w schronisku.

Teraz co do kosztów:

Nocleg w Szyszkarni to 40 zł od osoby. Ewentualna "dostawka" w formie własnego materaca/śpiwora/karimaty obniża cenę do 30 zł.

Posiłki:

Śniadanie i kolacja to jakieś 20 zł od osoby. Obiad - tu mamy albo opcję "oszczędną" (ok. 35 zł), albo full wypas jesz do syta, z wyborem mięs i takimi tam - ok. 45 zł. Tylko musimy się zdecydować na jedną z opcji.

Kurczę, tak mało czasu zostało. Ale jaja...
[#101] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #100

A to nie lepiej obiadek by sobie każdy u nich sam skomponował co mu tam z karty pasuje ?
[#102] Re: Amigowisko postFinal???

@Mariodj, post #101

No właśnie- ja na obiad byś pisał, bo jest szansa, że wpadnę na jeden dzień, ale może w tej formie którą proponuje Mario? ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 21:17:44 przez BULI
[#103] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #100

Może po prostu standardowo "a la carte" - chyba normalnie będą mieli otwarte? czyli każdy wbija kiedy chce/zgłodnieje i zamówi co tam w duszy gra... a może i kilka razy :P
[#104] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #103

Obiad bym zostawił do wyboru dla każdego co tam sobie kupi.
[#105] Re: Amigowisko postFinal???

@Stoopi, post #104

Istnieje taka opcja, żeby obiad brać "z karty", ale z racji że w takiej sytuacji raczej trudno przewidzieć z góry kto co i ile będzie brał to mogą się zdarzyć opóźnienia/braki. Ale OK, przekażę taką informację.
[#106] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #105

Jesteśmy umówieni na dania z karty. Jak trzeba będzie dłużej zaczekać, to powiedziałem że się nikomu specjalnie nie spieszy.

Jeszcze jedna sprawa - nie wiem, czy zdążę się ogarnąć z identami/plakatami na bieżącą edycję. Po prostu mam straszne urwanie *** w poprzednim/tym tygodniu i nie wiem czy się wyrobię z przygotowaniem projektu/podskoczeniem do drukarni. Z góry przepraszam, jeśli ktoś liczył na pamiątkę z bieżącej edycji i będzie się musiał obejść smakiem.
[#107] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #106

Doślesz pocztą :P
super - ja już się nie mogę doczekać.

Przy okazji - ktoś na amigowisku pomoże ogarnąć Goteka w mojej A600? Nie do końca ogarniam to urządzenie a chciałbym aby mieć selector ADFów na ekranie - obecnie muszę "pamiętać" numerki ADFów ;) Stawiam piwko, które możemy sączyć przy konfiguracji (flashowaniu?) tego cuda.
[#108] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #106

Wyślij mi projekt to przyniosę gotowe tylko nie mam do nich holderow.. Może uda Ci się chociaż grafikę ogarnąć :)

Ps będzie ktoś może w piątek wieczór?
[#109] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#110] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

Proszę jeszcze o sprawdzenie czy zmieści się jedna osoba:

1. Apacz - mogę tylko jeden dzień, wydaje mi się ze sobota będzie lepsza by was poznać, będę jechać z Krakowa, powrót wieczorem, mogę zabrać kilka osób.
[#111] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#112] Re: Amigowisko postFinal???

@apacz, post #110

Pewnie, że się zmieści. Sala przestronna, ludzie gościnni...
[#113] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #112

Elegancko!
[#114] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #108

Na szybko trzasnąłem coś takiego:

[#115] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#116] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#117] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#118] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #114

super, to machne wklady :)
[#119] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowisko postFinal???
[#120] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #108

Jeszcze jedna kwestia - lokal otwierają w sobotę o 10:00, specjalnie dla nas (normalnie mają czynne od 11:00), więc jeśli ktoś chce się pojawić wcześniej, to w "Szyszkarni" na mnie nie poczeka.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem