kategoria: Amigowisko
[#271] Re: Amigowisko postFinal???

@Krashan, post #268

O rany przecież ten monitor mocno przycina rogi w obrazie z Amigi. :o
[#272] Re: Amigowisko postFinal???

@ZbyniuR, post #271

a pamietacie okragle naklejki na auto? :) teraz beda jeszcze magnesy :D
[#273] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #1

To ja dołożę jeszcze do wątku, że tym razem czeka nas konkurs ścigałkowy. Wersja "klasyczna" będzie rozgrywana na grze Lotus II (o ile dobrze pamiętam), zaś wersja "NG" - na grze MultiRacer. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci pamiątkowych trofeów oraz sprzętu (ja ze swojej strony wykładam kilka laptopów z MorphOSem, ale jak ktoś chce się dołożyć do nagród to zabraniał nie będę).
[#274] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #273

OOOo ścigałki- SUPER OK
[#275] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #273

Wiadomo już coś na temat szczęśliwców zameldowanych w Szyszkarni? Szczególnie z piątku na sobotę ;)
[#276] Re: Amigowisko postFinal???

@Tomuś, post #275

Mam zarezerwowane dwa dwuosobowe pokoje (nr 2 i nr 3) z piątku 22 listopada na sobotę 23 listopada. Będzie możliwość usiąść w lokalu przy stoliku (pewnie lepiej na górze), może nawet ze sprzętem (tylko nie jakieś mega wielkie te sprzęty), pogadać, wypić, zjeść kolację itp. Z tym, że lokal jest normalnie czynny do 21:00, więc później trzeba się będzie przenieść do pokojów. A tam to już bez ograniczeń, można się integrować choćby do rana.

P.S. Pokażę Wam aktualny stan trofeów na "Amigowisko Turbo Challenge", bo dzisiaj pocztmistrz dostarczył od sponsora:

[#277] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #276

kurze łapki?
[#278] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #276

A czemu tylko dwa pokoje :) ? nie ma więcej? czyżby Szyszkarnia taka bardzo oblegana była w tych dniach?
[#279] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #278

Wojt, jeżeli będzie więcej chętnych to od biedy poprosimy o dostawki - to jest tylko jedna noc. :)
[#280] Re: Amigowisko postFinal???

@Lokaty, post #279

Jest czterech chętnych na nocleg z piątku na sobotę - dwa dwuosobowe chyba wystarczą? Czy "jedynki" są koniecznie potrzebne?
[#281] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #276

Ha, ha- trofea zacne, godne Lotusa (E)spirit ok, racja OK
[#282] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #280

Nie patrz na tabelki tylko "poczytaj uwagi" jest nas więcej
[#283] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #280

Ja bym był chętny na nocleg piątek/sobota.
[#284] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #280

Dopisałem się na nocleg piątek w arkuszu (nie widziałem wcześniej takiej możliwości) - mogę dzielić pokój z kimś innym w razie czego.
[#285] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #278

Jednak mnie nie będzie.
[#286] Re: Amigowisko postFinal???

@Vato, post #285

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeee!!!!!! szok!
[#287] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #286

Za dużo mam na głowie tej zimy. Od wiosny znowu na imprezki zaczniemy, luz :)
Bawcie się jak zawsze! szeroki uśmiech
[#288] Re: Amigowisko postFinal???

@Vato, post #287

Ale że bez Vatu :(
[#289] Re: Amigowisko postFinal???

@Vato, post #285

Madzia będzie załamana (jak tylko wróci ze szkoły).
[#290] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #289

Uściśnij ją od wujka Vata piwo
[#291] Re: Amigowisko postFinal???

@Vato, post #290

Madzia mówi, że jak nie ma wujka Vata to ona nie jedzie.



Spróbujemy jeszcze zapunktować wujkiem Juenem.
[#292] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #291

Ja nie mogę.

Trzymajcie się w tym Brzesku! szeroki uśmiech
[#293] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #291

no ja juz jestem nawet spakowany ;D
tylko czasu nie ma pocwiczyc w lotusa, bo kiepski ze mnie rajdowiec ;/
[#294] Re: Amigowisko postFinal???

@madman15, post #284

Zarezerwowałem pokój dla MadMana też. Ogólnie - będzie to wyglądać dziwnie :) Siedzicie w piątek do zamknięcia lokalu, potem musicie się przenieść do pokojów gościnnych, gdzie będziecie zamknięci/odcięci od reszty lokalu aż do Amigowiska w sobotę (stawiam, że około 10:00). To znaczy - wychodzić i wchodzić z części "sypialnej" będziecie mogli, ale reszta lokalu będzie zamknięta w tym czasie.
[#295] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #294

Ale z budynku to nas chyba wypuszcza ;)? Zakladam ze tam tez nie bedzie nikogo innego to nawet na korytarzu mozemy sie rozlozyc ze sprzetem :p
[#296] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #295

Tak, jasne. Pamiętasz jak było ostatnio? Jest osobne wejście do części "gościnnej" i tu od środka możesz drzwi spokojnie otworzyć (tylko od zewnątrz nie dasz rady, he he). I na korytarzu też jest sporo miejsca (zwłaszcza na dole), a i gniazdko się znajdzie.

Tylko do części "restauracyjnej" nie będzie można wejść, bo drzwi zostaną zamknięte na głucho.

No i jak ktoś chce zjeść w piątek kolację w lokalu to pamiętajcie, że kuchnia zamyka się pół godziny przed zamknięciem "Szyszkarni".
[#297] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #296

Ztcp to mieli niezla pizze tam gdzies w okolicy i dosc pozno nam ja raz przywiezli
Uhh dobrze to wyglada ;) a to juz za trzy dni ;)
[#298] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #294

Wybornie, dzięki. Widzimy się w piątek z tymi kto będzie :)
[#299] Re: Amigowisko postFinal???

@madman15, post #298

ja do Was jakos podbije, najwyzej auto zostawie na parkingu u Was, bo sam mam nocleg w hotelu Mark1. W Brzesku planuje byc na 15 max, robote koncze kolo 14ej a stamtad mam 35min autostrada :)
[#300] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #299

Słuchajcie, bo to bardzo ważne dla rozplanowania pokojów - kto może spać w pokoju z "dokładką", a kto koniecznie potrzebuje apartamentu tylko dla siebie? Pytam, bo ceny pokojów są zróżnicowane i jakoś będziemy musieli się dogadać z kosztami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem