kategoria: Amigowisko
[#61] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

Prosze dodać jeszcze 2x śniadanie i 2x kolacje bez obiadu.
[#62] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

No to ja wstępnie nocleg, śniadanie, obiad, kolacja x 2.
[#63] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

wali7 1 nocleg plus pełne wyżywienie
rafael (prawdopodobnie, może też z dodatkową osobą) plus pełne wyżywienie
[#64] Re: Amigowisko postFinal???

@fazior, post #62

Człowiek chaos jestem, nie chodzi mi oczywiście o dwie kolacje tylko o komplet dla dwóch osób. Być może jeszcze dwie osoby dojdą, ale to na razie mało prawdopodobne.
[#65] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

Jeszcze prawdopodobnie znajomy jeden - BartMasterFlash - 1 nocleg i chyba posiłek.

Ale to się wyjaśni w marcu. Kol. nie ma konta na forum, ale Mu wysłałem link do tego Excela.
[#66] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #1

Mam pytanie-prośbę. Czy jakiś magik lutownicy który (miejmy nadzieję) przybędzie na Amigowisko mógłby wziąć ze sobą hot aira? Spróbowałbym trochę podgrzać moje szrotowe karty graficzne od peceta, a nuż coś to da?
[#67] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #66

Magikiem nie jestem, ale mam takie ustrojstwo i wezmę - grzejesz na własną odpowiedzialność:).


Ostatnia aktualizacja: 13.02.2019 15:00:01 przez fazior
[#68] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #66

Zamierzasz Waść kopać bitcoiny?
[#69] Re: Amigowisko postFinal???

@David, post #68

Nie, zamierzam przetestować czy (i o ile) karty Radeon X1950 bądź HD3850 w wersji AGP są szybsze od X850XT.
[#70] Re: Amigowisko postFinal???

@David, post #68

jak Kraszan wypusci karte graficzna dla klasyka, to cale srodowisko bedzie kopac bitcoiny
[#71] Re: Amigowisko postFinal???

@selur, post #70

O właśnie - Krashan. Czy przybędzie ze swoją torbą na kółkach i magiczną skrzynią z osikowego drewna? Można by go wtedy zapytać czy ta cała akcja z SeaPiggy nie jest czasem próbą zrobienia z amigowców nieświadomej farmy botów, kopiącej dla niego BTC
[#72] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #71

Kraszano zdezerterował z AP i zapowiada dezercje z wszystkich imprez w tym roku :(
[#73] Re: Amigowisko postFinal???

@Mariodj, post #72

Eeeee- no szkoda- bez sensu ale ja tam nic nie wiem..
[#74] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

Hejo
Dla mnie wszedzie jedyneczki
Oraz pokoj jedyneczke bym bardzo prosil ;) ewentualnie udam sie do schroniska
[#75] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #74

Z tym, że u Ciebie - o ile dobrze pamiętam - menu bezmięsne?
[#76] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #71

To się fachowo nazywa “rydwan”.
[#77] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #75

Tak
Jesli jest taka opcja. Ale jakby mieli specjalnie cos ogarniac to nie ma problemu ;) o ile pamietam to tam w karcie byly jakies spoko rzeczy to tez moge sobie sam ogarnac

Wpuszcza nas w nocy do schroniska jak bedziemy zameldowani wczesniej?
[#78] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #71

O właśnie - Krashan. Czy przybędzie ze swoją torbą na kółkach i magiczną skrzynią z osikowego drewna?
Niestety nie.
[#79] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #77

@WojT_GL

W schronisku w regulaminie mają taki zapis:

Dla osób zameldowanych, posiadających aktualną kartę pobytu, powrót do schroniska po 22.00 i wyjście przed 6.00 jest możliwe po zgłoszeniu pracownikowi pełniącemu dyżur na recepcji w danym dniu.


Czyli meldujesz się wcześniej, zgłaszasz że przyjdziesz w późnych godzinach nocnych i szlus.

Muszę jakoś ogarnąć te pokoje i poprzydzielać ludziom, bo z tym będzie najgorzej, jak widzę. Na pewno ja chciałbym zająć ten pokój czteroosobowy w Szyszkarni, bo będę sam z trójką nieletnich i chciałbym być jednak cały czas na miejscu.

@Krashan: Cóż, szkoda.
[#80] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #79

a właśnie miałem pytać o ten 4 osobowy bo w takim składzie się udajemy :)
[#81] Re: Amigowisko postFinal???

@Mariodj, post #80

Chyba że upchnę dzieciaki i siebie w "trójce", może i tak być.
[#82] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #79

Wiesz
Dla mnie opcja jedynki w szyszkarni to ideal. Jesli nie da rady to schronisko a jesli i to nie wypali to wezme spiwor i bede spal w aucie - w koncu na Amiparty tez zaliczylem nocke w aucie (fakt ze bylo ciut cieplej ale dla mnie chlody nie sa straszne :p)
[#83] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #79

czy pokoje w schronisku mozna zalatwiac na wlasna reke czy ogolnie trzeba Cie z tym klopotac?:)
[#84] Re: Amigowisko postFinal???

@juen, post #83

Można załatwiać na własną rękę, bardzo proszę silwuple. Byłbym wtedy trochę mniej:

[#85] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #57

poproszę komplet jedynek w tej tabelce
[#86] Re: Amigowisko postFinal???

@JacK_Swidnik, post #85

Zrobione.
[#87] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #86

@recedent
Poproszę i ja pełny rząd jedynek.

@partowicze
Mam na sprzedaż lub wymianę (szukam monitora Samsung 711 MP) grę Sturmwind na Sega Dreamcast "w liczbie sztuk dwa", nówki w folii. Gdyby ktoś reflektował to zabiorę ze sobą, dajcie znać na priv.
[#88] Re: Amigowisko postFinal???

@recedent, post #84

Jakby co to mam już zarezerwowany pokój w schronisku. Pani uprzejmie mnie poinformowała, że nie wpuszczają osób pod wpływem bo to niezgodne z regulaminem Schroniska. Ale to się akurat dobrze składa bo jadę się tam integrować a nie zasypiać przy stoliku :)

Także odliczamy ;)
[#89] Re: Amigowisko postFinal???

@WojT_GL, post #88

Heh, ja poproszę o rezerwację w budynku gdzie można się integrować bez obawy o niewpuszenie. OK

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 22:12:27 przez thePalec
[#90] Re: Amigowisko postFinal???

@thePalec, post #89

Jak jest jeszcze jeden pokoj jednoosobowy w tym lokalu to ja poproszę.

Dzis czytam ze bedzie gielda pixela 30.03 w wawie i sie terminy nakladaja jak ktos planuje być.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem