Komentowana treść: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga
[#271] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@MinisterQ, post #268

Tak samo istnieje jak każda inna osoba zarejestrowana na tym portalu.
On z kolei specjalizuje się w prymitywnym obrażaniu ludzi.
Udowodniłem ci już niedorzeczność tych twierdzeń więc daj sobie spokój bo nie zdobywasz w ten sposób poklasku a tylko się ośmieszasz.
[#272] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@SirLEO, post #267

Wygłaszanie na portalu rynsztokowych obelg to rzeczywiscie poważne zasługi dla środowiska amigowego.
Po prostu dorobek nie do przecenienia dzęki któremu go wszyscy znają.
[#273] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga
A ja czekam na Samante... moze sie doczekam, ale bez OS4 to kiszka... a jak bedzie OS4 to Elbox wypusci SharkaPPC i sobie do Medka go "wepne" :P. Mamy nawet konkurencje na rynku, pewnie ceny poleca w dol na leb... ale to pewnie ja upadlem na ... :).

No, nic. Czy My to juz tak mamy ze zyjemy maz(rz)eniami...? Wy tez tak w "normalnym" zyciu ;)

Kreciu,

PS. Nie wiem czy cena wagonu byla by wliczona w cene plyt, wiec ze sprzedazy wagonu lipa :P.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem