Komentowana treść: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga
[#151] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@ems, post #144

Nie było nic. I stał się Pegasos I. Ale nie było to dobre. I wtedy rzekło Genesi: Niech będzie Pegasos II. I cieszły się lud. Aż przyszdł Zły Komisarz i rzekł: RoHS Panowie... A wtedy Pegasos musiał odejść.
Lecz Genesi wiedziało że nie może lud trwać w ciemnościach. Nastał tedy dzień światełkowości. A światełkiem tym Efika była. Lecz jej światełko nie błyszczało zbyt długo bo lud dojrzał że nie była zbyt piękna i urodziwa. A wtedy Genesi rzekło: Będzie Efika 2 co wiele radości przyniesie... i stanie się dzień...
Jaki z tego morał ? Ano taki, że Genesi parę konstrukcji (wspólnie z BPlanem) opracowało i wdrożyło. Więc o losy Efiki 2 się raczej nie martwię.
A co z drugiej strony? ACK, Troika.. no i Sam440 ep.
Niech chociaż ten ostatni stanie się czymś więcej niż tylko słowem.. a to parę godzin jeszcze...
[#152] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@MaaG^dA, post #141

jak ja kocham ataki nijak nie odnoszace sie do mojej wypowiedzi ..hmm moze przeczytaj jeszcze raz co napisalem ,pozniej przeczytaj jeszcze raz co ty napisales a pozniej moze zauwazysz ze nijak to co "splodziles" ma sie do siebie.

za 11h powinni pokazac sam,moze czegos sie dowiemy.
[#153] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@MaaG^dA, post #151

No, nie chcę się kłócić z Tobą ale coś mi tam po głowie chodzi... Amiga ONE... Micro A1... :)
[#154] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@DRACOX, post #152

No to masz 11 h na ubicie zakladu, zloty interes 2 stowy za jedna, dawaj
[#155] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@ems, post #153

Teron jakis mikro teron, ogolnie rzecz biorac.... kupa bawolu:D. W sensie ani opracowalo ani wdrozylo jedynie pchalo FANom.

Ostatnia edycja: 22.09.07 01:24:16
[#156] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@ems, post #128

Przykro mi ale produkcję EFIKI zakończono zanim udostępniono na nią MOS-a. Jeżeli się mylę to mnie popraw.

Mylisz się. Zakończono bezpośrednią sprzedaż przez Genesi. Natomiast nie zakończono produkcji.
[#157] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@DRACOX, post #135

czemu wiec pegasosy i efiki oraz mos nie moze sie odciac od "mielismy byc amiga ale nie wyszlo"?

Ależ wyszło. MOS 2.0 bije AmigaOS 4.0 pod każdym względem.
[#158] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@ems, post #144

Taka jest prawda na dzisiaj panowie. Nie ma co ściemniać.

W takim razie nie ściemniaj, że sytuacja danego systemu operacyjnego zależy li tylko od tego, czy w tej chwili jest jakiś nowy sprzęt produkowany i dostępny w detalu.
[#159] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@reactor, post #104

To taka próba zniszczenia kogoś o odmiennych poglądach, których się nie toleruje - przez wycieczki personalne i inwektywy.
[#160] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Dave, post #107

Żałosny jesteś z tą swoją głupawą psychoanalizą.
Nic ci do tego czego nienawidzę i dlaczego tu jestem. Dadm, że nie trafiłeś ani jednym słowem, więc jeszcze się musisz podszkolić.
Wiem, że tymi inwektywami chcesz mnie zmusić do zaprzestania pisania tutaj ale ci się to nie uda.
Jak ci się nie podobają moje posty/AOS4 to możesz ich nie czytać i wyączyć sobie dany typ wiadomości w profilu.
Jeden już tu się żalił pisząc swój manifest. Chcesz być następny?

Ostatnia edycja: 22.09.07 10:50:49
[#161] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Dave, post #108

Czyli kpina jest też dla ciebie Efika, która pod każdym względem jest gorsza od Sam.
Uważaj z takimi tekstami bo cię wyznawcy "niebieskiego" zlinczują.
[#162] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@reactor, post #110

To samo uważam.
Nie znają ceny, nie testowali płyty, nie wiedzą jaki soft będzie dołączony ale już wiedzą że cena będzie za wysoka, płyta niesprawna a softu nie będzie.
Jak ktoś w innym wątku powiedział że nie lubi MOSa i go nie używał to nazwali go idiotą.
Tu identycznie oceniają coś nie mając o tym bladego pojęcia - to jak nazwać takich ludzi?
[#163] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Dave, post #119

W poscie #25 zacytowałem jeden z punktów regulaminu eXeca. To chyba wszystko wyjaśnia.
NIKT, powtarzam NIKT nie powiedział że to jest Amiga. Powiedziano tylko, że to sprzęt na którym działa/będzie działał AmigaOS - i jako taki jest postrzegany.

Ostatnia edycja: 22.09.07 10:49:51
[#164] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Solo Kazuki, post #120

Napisał, że będzie do kupienia Sam a nie Sam+AOS4. Nie przeinaczaj faktów.
[#165] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Solo Kazuki, post #125

No ale święta AmigaInc jest jedynym w tej dziedzinie wyznacznikiem.
Jest posiadaczem praw do nazwy czyli w tym względzie tak - jest jedynym wyznacznikiem rozdającym prawa do nazwy wedle swego upodobania.
[#166] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@ems, post #138

Genesi nigdy nie produkowalo niczego. Wczesniej to robil bplan a teraz
efiki sa chyba gdzies w chinach produkowane.
[#167] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@amigafan, post #162

Jak ktoś w innym wątku powiedział że nie lubi MOSa i go nie używał to nazwali go idiotą.

Ten linuksiarz z tego wątku sam to tak odebrał i nikt go tak nie nazwał. Taki kit to możesz pacjentom wciskać.
[#168] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@amigafan, post #161

Uważaj z takimi tekstami bo cię wyznawcy "niebieskiego" zlinczują.

Chwilowo to Ty się tu wykazujesz swoją fanatyczną filozofią. Śmieszny jesteś jak cholera z tą swoja wizją świata; "niebiescy", "mofce", "ataki na os4" - To tylko elektroniczne pudło, a Ty sie zachowujesz jakbyś miał rodzinę oddać za to.

Chować się! szalony doktorek!
[#169] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@alpine, post #168

Może mu niejedzenie kolacji zaszkodziło.. bo przecież nie głodówka...
[#170] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga
http://www.lightelements.com/asa/index.php?view=pianeta_amiga|2007|03-SAM440-OS4|

hmm nawet schludne opakowanie dali dla sam ..
[#171] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@amigafan, post #160

Wiesz, przytoczyłem twoje argumenty z dawnych wojen...co nie było takich? Sorry, z tych twoich walk o godność, te wielkie lamentacje, które z pełną kulturą walczą o uzyskanie szacunku...

Wiem, że tymi inwektywami chcesz mnie zmusić do zaprzestania pisania tutaj ale ci się to nie uda.

Ty wszystko wiesz, taki jesteś światły, a kilka emotek to już nie widzisz...wszędzie spisek co?

Jeden już tu się żalił pisząc swój manifest.

To jest piękne. Na razie, to ty tu się nieustannie żalisz, jak to rzekomo jadą po twoich zabawkach OS4 i jaki to portal niebieski. Często chamsko odpowiadasz na różne posty. Cała tutaj twoja obecność, to mania prześladowcza połączona z twoją chamską naturą, którą idzie tak łatwo zmanipulować, że wybuchasz szybciutko i walisz teksty o mordobiciach czy wycinaniach nowotworów. Czasem z tego więc robi się amigaFUN, albo amiga....
[#172] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@amigafan, post #162

Odśwież pamięć, kto najwięcej się rozwodził (zrobił kolejną jatkę) co i jak będzie z nieistniejącym jeszcze Sputnikiem pod OS4 ? Sprzęt, czy soft, chodzi o tą samą sytuację, że czegoś jeszcze nie ma, a komentatorzy są...
Już widzę twoją skromność, jak dzisiaj o 16.00 ogłoszą specyfikację Pegasosa 3.
[#173] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@amigafan, post #25

Czyli piszą tam nie o tym co ma naklejkę "Amiga" a o tym na czym działa lub ma działać "AmigaOS". Więc jeżeli ktoś z Hyperionu (a podobno ktoś od nich ma być na tych targach) powie że na Sam jest/ma być AOS4 to ten komputer będzie w kręgu zainteresowań redakcji eXeca i nie dostrzegam tu niekonsekwencji.

A jeśli Hyperion dałby dzisiaj OS4 na Pegasosa - prawie Amigę, które to prawie robi wielką różnicę w "prawie" ustanowionym przez jaśnie wielmożnego...kontura zakonu X-ckiego.
Jak ma się ta teoria do lat wojen i podziału?


Ostatnia edycja: 22.09.07 12:53:58
[#174] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Dave, post #173

taki ruch pspowodowalby ze zniknalby podzial na sprzety i systemy ..a zostal tylko na systemy.zreszta kiedys bylo mowione ze "peg jest potencjalnym sprzetem dla os4"..wiec w czym problem widzisz?
[#175] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@DRACOX, post #174

Jaki podział na systemy skoro i Peg i AOne miałyby ten sam OS4...a że Peg miałby jeszcze MOSa...
Zresztą słyszę termin podział, to mnie skręca. Byłaby wolność wyboru w sprzęcie i OS-ie (w przypadku Pegasosa w 2 OS-ach).

Ostatnia edycja: 22.09.07 13:09:18
[#176] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga
Witam wszystkich!
Czy podana jest już cena płyty głównej Sam440Ep bo nie mogę znaleźć?
[#177] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Leon, post #176

narazie sa tylko fotki plyty pudelka,i jednego egzemplarza w obudowie nexus
[#178] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@alpine, post #168

12 godzin bana za epitety.
[#179] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@Dave, post #171

Również 12 godzin bana, wycieczki osobiste nie będą tolerowane.
[#180] Re: Sam440Ep do kupienia na Pianeta Amiga

@DRACOX, post #177

Człowieka z Hyperionu też jeszcze podobno nie ma.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem