Forum » PPA
Wątek zamknięty
[wyróżniony] [#211] Re: Apel do adminów

@_arti, post #209

Za sprzęt, co masz na liście nawet lepianki nie kupisz na Bali ;) :D

Panowie Adminowie i Moderatorzy, zakończcie ten wątek i zróbcie ankietę, bo są podane jej argumenty (tematyka) - prowadzenie tego wątku nie prowadzi do niczego.

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017 21:13:39 przez Tom Rain
[#212] Re: Apel do adminów

@Tom Rain, post #211

To, co mam na liście, to akurat wezmę ze sobą :D

Jeśli chodzi o ankietę, to nie wiem, co za bardzo w niej umieścić. Większych zmian na PPA od strony technicznej na pewno póki co nie będzie. Co pozostaje? Chyba sensowne jest to, co zaproponował Recedent:

- ostrzejsza i bardziej stanowcza moderacja na całym portalu;
- perm-bany dla najbardziej irytujących użytkowników (a i tak wrócą);
- całkowity zakaz wątków handlowo-allegrowych;
- wątki handlowo-allegrowe dozwolone ale ze ścisłą moderacją;

Coś takiego?



Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017 21:26:35 przez _arti
[wyróżniony] [#213] Re: Apel do adminów

@_arti, post #212

Za offtop zawsze i z automatu np. 3 dniowy "read only mode" na konto + usunięcie offtop postów.

Przykład z dziś (jeden wielu) tutaj

W wyniku forum sprząta się samo po oznaczeniu offtopa przez moda.
Nikt też przy tym nie ucierpi. Po kilku razach trole się nauczą a ich posty i tak będą znikać więc trolling będzie nieskuteczny.
OK
[#214] Re: Apel do adminów

@_arti, post #212

Może warto w takim razie założyć wątek np "Śmietnik" albo "Kupa" i niech się tam dzieje co chce ;)))))
[#215] Re: Apel do adminów

@mikecios, post #214

jestem za reaktywacja rzezni
[#216] Re: Apel do adminów

@dario35, post #215

Ja też
[wyróżniony] [#217] Re: Apel do adminów

@dario35, post #215

[#218] Re: Apel do adminów

@Vato, post #217

OKok, racja
[#219] Re: Apel do adminów

@fazior, post #193

Olać, ja trolli olewam i żyję.


Brawo Ty, a ja troll zagrodowy też olewam trolli...czasami!szeroki uśmiech
[#220] Re: Apel do adminów

@Andrzej Drozd, post #219

Brawo Wy! Ja też!
[#221] Re: Apel do adminów

@dario35, post #215

jestem za reaktywacja rzezni


A ja nie. Tacy ludzie powinni przenieść się stąd na onet.pl

Rozwiązaniem problemu chamstwa nie jest stworzenie wydzielonego rewiru gdzie chamstwo jest dozwolone, tylko zaostrzenie moderacji.

Na amigaworld.net też był taki problem kilka lat temu i został ostatecznie rozwiązany, z tego co pamiętam, właśnie zaostrzeniem moderacji.

Cham pozostanie chamem i jeżeli będzie udzielał się w rzeźni na "swoistym" poziomie, zapewniam, że w innych działach również na podobnym.
[wyróżniony] [#222] Re: Apel do adminów

@Umpal, post #1

Myślę, że w temacie już wszystko zostało powiedziane. Teraz podejmiemy dyskusję w wewnętrznym gronie redakcji. Dziękujemy za uwagi i propozycje.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem