[#271] Re: Zdjęcia

@smith, post #267

keep smiling OK, poradzisz sobie z tym



Ostatnia modyfikacja: 06.12.2008 16:43:31
[#272] Re: Zdjęcia

@Ewelina, post #271

Nie ma lekko, w imieniu wszystkich kobiet przekichałyście sobie u Smicika, biedak na "alternatywę" się przeniósł, i to wszystko przez was.
Mam nadzieję że jesteście z siebie zadowolone...



Ostatnia modyfikacja: 06.12.2008 16:52:24


Ten post z odpowiedziami został przeniesiony do działu Rzeźnia
[#273] Re: Zdjęcia

@Ewelina, post #271

Z odpisywaniem na temat? Na pewno.



Ostatnia modyfikacja: 06.12.2008 17:42:07
[#274] Re: Zdjęcia

@APC74, post #24

Moja też.
[#275] Re: Zdjęcia

@Ewelina, post #263

:)...no ale w zyciu bywa troche lepiej lub troche bardziej gorzej, ale nikt nie jest idealny, a slowo pisane czasami bywa :)

Dziekuje :)
[#276] Re: Zdjęcia

@smith, post #268

@smith

> Może napisz to do osoby, która pierwsza rozpoczęła wycieczki
> osobiste, bo reszta postów to po prostu konsekwencja po
> przednich. ok, racja

No napisałem to do właściwej osoby panie Smith, o ile Twój pierwszy post #142 w tym temacie jest jeszcze w miarę zabawny, to w #177 - czyli kolejnym Twoim - powiedziałbym, że przegiąłeś. Wycieczki osobiste wycieczkami osobistymi, Twoja osobista dygresja z #177 naprawdę nikogo nie interesuje i nie zgadzam się z nią więc mi nie inputuj kto tu zaczął ubliżać pierwszy.

[#277] Re: Zdjęcia

@BagoZonde, post #276

A czego tu się bać? Proste w obsłudze i mało solidne w konstrukcji.

To jest według Ciebie przegięcie? Pierwszy dzień na tej planecie jesteś? Poza tym, z faktami chcesz polemizować? Są solidne w konstrukcji? Nie są. Proste obsłudze - co znaczy, że nie sprawiają problemów jak się wie jak z nimi postępować - oczywiście. Czyli ponawiam postulat abyś, jak już, to robił uwagi pannie, która zaczęła tę jazdę. ok, racja
[#278] Re: Zdjęcia

@5h00n4y, post #265

Tylko nie za nogi... ;)

PS: miło mi powitać koleżankę (nie klikaliśmy jeszcze).
[#279] Re: Zdjęcia

@AlaN, post #278

Mnie też jest miło :)

@smith: Chłopie..ehh..ręce mi przy Tobie opadają..owszem temat założyłam, ale to nie ja zaczęłam obrażać wszystkich wokół. I przestań w końcu pleść bzdury, bo robisz z siebie idiotę próbując łapać się argumentów z dupy, jak tonący brzytwy.




Ten post z odpowiedziami został przeniesiony do działu Rzeźnia
[#280] ta fotka jest GITES!! Dziubałtowski i KURA

@Katiria, post #279

było to tak. Wychodzę sobie wieczorem na fajkę. Pale sobie skręta i słyszę gdakanie. Kilka chwil emocjonującego pościgu i oto jest.






Benedykt Dziubałtowski


[#281] Re: ta fotka jest GITES!! Dziubałtowski i KURA

@Benedykt Dziubałtowski, post #280

Rosół czy nowe zwierzątko domowe? ;)

[#282] Re: ta fotka jest GITES!! Dziubałtowski i KURA

@Benedykt Dziubałtowski, post #280

Pan Józek Dziubałtowski - hodowca kur. :P

Czy ta historia ma ciąg dalszy? Jakie były dalsze losy kuraka? Skończył jako rosół czy może pieczeń? Czy byłeś jej Nemezis, czy może w swej nieprzebranej łaskawości darowałeś kurakowi życie? :D
Och! Nie pozwól, byśmy cierpieli katusze niepewności i pozwól nam poznać dalsze losy tego zacnego zwierzęcia.
[#283] Re: ta fotka jest GITES!! Dziubałtowski i KURA

@APC74, post #282

Odniosłem do kurnika.



Benedykt Dziubałtowski

[#284] Re: ta fotka jest GITES!! Dziubałtowski i KURA

@Benedykt Dziubałtowski, post #283

Nie przesłuchałeś jej? Może to był szpieg robiący rozpoznanie przed ostatecznym i miażdżącym atakiem kuraków? :D
[#285] Re: ta fotka jest GITES!! Dziubałtowski i KURA

@APC74, post #284

O widze, ze brac amigowa zalozyla swietny topik.

Nie bede gorszy i rowniez dam swoja fotke
http://tiny.pl/6c85

[#286] Re: Zdjęcia

@Katiria, post #1

Dobra, ja tez wrzuce ;)
http://www.hardcoreplanet.pl/images/photoalbum/album_73/obraz_100.jpg
ja na pierwszym planie

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem