Wątek zamknięty
[#2191] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2190



OK
[#2192] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2190

Ja tez nie. W przeciwieństwie do ciebie ok, racja OK
[#2193] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2192

Ja cię o nic nie pytałem. W głowie głosy zadają ci pytania i sam sobie na nie odpowiadasz.
[#2194] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2191

Cała Europa solidarnie pokazała dzisiaj pisowskiej hołocie środkowy palec. Nawet Orban olał Kaczyńskiego, Waszczykowskiego, Szydło. Beatka się może fochać, a Witek skonfundowany może oskarżać o spisek i zdradę cały świat, ale w końcu do Kaczyńskiego dotarło jaka jest jego pozycja w Europie.


ok, racja OK pomysł
[#2195] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2193

A ja nic nie mowilem. W głowie głosy stawiaja ci odpowiedzi i sam siebie o nie pytasz.
[#2196] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2194

Wyniki wyborów są miażdżące dla partii rządzącej tym bardziej, że została pokonana na tych frontach, także tam, gdzie od lat była niepodzielnym hegemonem: Platforma musi pogodzić się z porażką wśród osób z wyższym wykształceniem i w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców. To zasadniczo zmienia polski krajobraz wyborczy i nasze przyzwyczajenia: już nie można twierdzić, że PiS traci wraz z mobilizacją wyborców młodych i wielkomiejskich.

ok, racja OK pomysł
[#2197] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2194

Mam osobiste echo. Nędzarza ze schizofrenią pomysł

Albo to jego pusta głowa tak rezonuje, zaraz znowu się "odezwie"
[#2198] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2197

Wybór Tuska to "Spektakularna porażka polskiego rządu". I kop w jaja prezesa.

- Ponowny wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej podnosi prestiż Polski. Jednocześnie jest to spektakularna porażka naszego rządu na arenie europejskiej, ale także krajowej – ocenia w rozmowie z Interią politolog z UW dr Olgierd Annusewicz.


pomysł
[#2199] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2197

Nie ! to twoja pusta głowa tak rezonuje, zaraz znowu się odezwiesz
[#2200] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2153

Trzeba to gdzieś zgłosić


Najlepiej podaj się do sądu.OKOKOK
[#2201] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2199

Nawet nie zauważyłeś, że nikt do ciebie nic nie pisał. Zobacz na jakiego posta odpisałem. Typowy wyborca PiSS jest typowy.
[#2202] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2201



OK
[#2203] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2201

Zobacz na jakiego posta odpisałem. Typowy wyborca PO jest typowy.
[#2204] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2194

Nawet Orban olał


No i tyle Diobeł zna się na geopolityce.
[#2205] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2203

Seler daj głos
[#2206] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2205

Ostatnio tak pisałeś do lekarza, coś w stylu "gzesio daj głos".

Weźcie się opanujcie i nie róbcie zadymy.
[#2207] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2190

a curwa ale kyrk:)
[#2208] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2178

Ona się cieszy, czy wzywa pomocy?
[#2209] Teoria spiskowa - Stanisław Michalkiewicz, wykład w Złotowie 24.09.2016

@KM, post #2208

Mój kolega podesłał mi dość ciekawy link. Wiem że Korwin zawalił, ale ten wykład na temat okrągłego stołu odbył się wcześniej. Co o tym myślicie?
link
[#2210] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2203

Koledzy Selur i Diabeł - uspokójcie się (może zimny prysznic pomoże?).

@Selur: nawoływanie do mordowania ludzi to ewidentne złamanie punktu 14 regulaminu. Podobnie jak wklejanie zdjęć gołych bab z Urbanem. Już się stęskniłeś za banem?

@Diabeł: Postaraj się ograniczyć swoją skłonność do bezsensownych-pyskówek-z-kim-się-da. To się nazywa "trolling" i podpada pod regulamin.
[#2211] Re: Teoria spiskowa - Stanisław Michalkiewicz, wykład w Złotowie 24.09.2016

@Andrzej Drozd, post #2209

No i jak, przestudiowaliście tą propozycję z tego wykładu?
Diable, co ty na to? Jak na lato?OK
[#2212] Re: Teoria spiskowa - Stanisław Michalkiewicz, wykład w Złotowie 24.09.2016

@Andrzej Drozd, post #2211

Połowę obejrzałem w zasadzie opowiada o tym o czym wszyscy wiedzą, że komuna obaliła się sama, a czerwona burżuazja chciała dzięki temu zachować co nakradła wcześniej. Ciekawie opowiada, znajdę czas obejrzę resztę.
[#2213] Re: Teoria spiskowa - Stanisław Michalkiewicz, wykład w Złotowie 24.09.2016

@KM, post #2212

Ucho Prezesa odc. 11 - Po kolędzie

Relacje rodzinne bywają trudne... Zwłaszcza te z ojcem wszystkich, któremu na sercu leży dobro tych właśnie wszystkich.
Gabinet odwiedza także pewien znany kompozytor, ale czy uda mu się przekonać panią Basię do wpuszczenia go do prezesa...?


pomysł
[#2214] socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2213



pomysł
[#2215] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2214

oooo wracaja banici.... lekarz też ?

Dzisiaj wielki dzień, samolot się rozbił, dla jednych okazja do wspomnień a dla głupich fanatyków okazja do nabijania się z cudzej śmierci... aka parówkowy trolling.
[#2216] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Kisiel, post #2215

A dlaczego parówkowy O. D. ?
[#2217] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2216

http://wyborcza.pl/7,75248,21617273,antyradio-przeprasza-za-niesmaczny-zart-z-parowkami-w-rocznice.html
[#2218] socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2214

Misiewicz pełnomocnikiem zarządu do spraw komunikacji w Polskiej Grupie Zbrojeniowej

Bartłomiej Misiewicz, kontrowersyjny ex-rzecznik ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza został pełnomocnikiem zarządu do spraw komunikacji w Polskiej Grupie Zbrojeniowej


Misio znowu na ciepłym stołeczku pomysł



[#2219] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Kisiel, post #2217

Jaaa myślałem, że ludzie już nie bawią się w takie rzeczy i tylko krzyczą w miesięcznice pod pałacem prezydenckim na kontrmanifestacji. Swoją drogą męczy mnie to wszystko, niech w końcu jakaś komisja to skończy, bo tak się nie da. A jak tej komisji wyjdzie, że zamach to co napadniemy na Rosję w ramach rewanżu? Pytam serio, bo nie mam złudzeń, że świat ma to głęboko, nie pierwszy zresztą już raz.
[#2220] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2219

Nie ma przyszłości dla tego głupiego narodu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem