Wątek zamknięty
[#2341] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2339

piszemy 3,2 kg albo 3200 kg co oznacza 3,2 tony a druga sprawa jesli ktos pisze "ośmiorniczek" a po chwili "miesiecznie" to wiem, ze to typowy internetowy imbecyl silacy sie na inteligenta.


Zreszta, czego mozna sie spodziewac po komuchach, ktorzy jedyne co potrafia to ZREC, SRAC , i JECZEC w marszach KODu ze ich od koryta odciagnieto..
[#2342] POlot po POczymś co źle wpływa na POmyślunek. :P

@Kisiel, post #2340

A widziałeś tego Pepłońskiego którego przytoczył Diabeł, co o sobie napisał? Że jest lemingiem do kwadratu .
Diabeł oderwany od koryta ma już kompletny syndrom odstawienia koryta.


Tutaj opis tego Pepłońskiego na którym wzoruje się Diabeł:OKOKOK
Pies na idiotów. Wielbiciel absurdu. Leming do kwadratu. Zaczytany po dziurki w nosie. Się zagalopywuję i chama chamem traktuję. A pies Wam mordę lizał.
[#2343] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2339

"PiS robi dokładnie to, co wszystkie poprzednie ekipy - nie wiadomo jakim prawem zadłuża pokolenie naszych dzieci i naszych wnuków, PiS zadłuża Polskę w tempie zastraszającym. Budżet, który PiS chce uchwalić na 2017 rok przewiduje 60 miliardów deficytu, to jest najwyższy deficyt w historii III RP" - podkreślił Tyszka.

Jego zdaniem, nieprawdziwe są opinie, że na takim etapie, na jakim znajduje się Polska, zadłużenie jest potrzebne. "To jest kompletna, wierutna bzdura" - powiedział poseł Kukiz'15.

Tyszka uważa, że do konstytucji powinien być wprowadzony zapis, który zakazywałby zadłużania państwa. "Tak zrobili Niemcy i mają od jakiegoś czasu zrównoważony budżet federalny, ale też samorządowy, wprowadzili taki zapis również Brytyjczycy" - powiedział.

Jak dodał, konieczne są również poważne oszczędności. "Kukiz'15 od roku przedstawia propozycje cięć, trzeba myśleć o cięciach niepotrzebnych wydatków, o ograniczeniu marnotrawstwa pieniędzy podatników, zaproponowaliśmy m.in. likwidację gabinetów politycznych i Polskiej Organizacji Turystycznej" - podkreślił Tyszka.




pomysł

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 12:42:09 przez Diabeł
[#2344] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2343



Nie wiadomo jakie obowiązki będzie mieć Małgorzata Sadurska w PZU. Ale kasa musi się zgadzać.

Tajemnicza praca Małgorzaty Sadurskiej w zarządzie PZU. We wtorek była szefowa kancelarii prezydenta miała pierwszy dzień w centrali największego polskiego ubezpieczyciela. Przez cały jednak dzień służby centrali PZU nie potrafiły powiedzieć, co właściwie w tym zarządzie robi.


Co za głupie pytanie. Siedzi, ładnie pachnie i pobiera pensję pomysł


Małgorzata Sadurska piętnowała zachowania kórych sama się teraz dopuszcza czyli krytykuje obejmowanie przez polityków posad w spółkach skarbu państwa

Hipokryzja poziom PiSS



pomysł

Zawsze mnie śmieszą ludzie, którym nie przeszkadza kradzież bo złodziej jest z ich ulubionej partii

...no ale PO
[#2345] Re: socjalna, konserwatywna, patriotyczna partia PiS

@Diabeł, post #2344

O! Diabełkowi zagraniczniakowi nie podoba się repolonizacja. On chciałby aby te stanowiska wypełniali kolesie kolesiów z poprzednich rządów, czyli zagraniczne konsorcja.

Diabełkowi nie podoba sięc to, że rząd realizuje wyborcze obietnice.pomysł
No pewnie, Diabeł cudzoziemiec wolałby kasę doić z Polski i wysyłać do swojego kraju.pomysł

Precz pijawko!
pomysł

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 15:09:14 przez Andrzej Drozd
[#2346] Re: socjalna, konserwatywna, patriotyczna partia PiS

@Andrzej Drozd, post #2345

Wlasnie emitowany jest program sledczy na TVP1 !

Polecam wszystkim tumokom z KOD'u zeby sobie obejrzeli ok, racja
[#2347] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2344

Beata Szydło w 2007 roku na temat „Bezduszności, obojętności i bezwzględności polskich instytucji” w sprawie imigrantów, w tym przypadku na przykładzie młodej Nigeryjki.




Punkt widzenia zależy od punktu pieniędzy dojenia pomysł

[#2348] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2347

P....z komunisto
[#2349] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2347

Diabeł, ty jesteś takim pajacem cały czas, czy tylko teraz sobie jaja robisz?pomysł
Porównujesz jedną Nigeryjkę (której oczywiście należało pomóc) z wybuchowymi imigrantami niewiadomego pochodzenia, którzy są bez dokumentów i w dużej liczbie bez lini papilarnych?

Czy ty wiesz kogo chcą nam do Polski siłą zrelokować? Jeżeli nie wiesz, to się dowiedz że na pewno nie są to biedni uchodźcy z Syrii.pomysł
[#2350] :P

@Andrzej Drozd, post #2349

[#2351] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2347

Antypolska Ikea

Drabinka dla kartofla do samodzielnego złożenia pomysł



Nie będzie Szwed pluł nam w twarz! Zbrodniarze wyklęci, Polska wstaje z kolan, ale PO...
[#2352] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2351

OK, kiepsko stoję w tej branży.
Czyli którą twoją firmę zastąpiła IKEA, że teraz nie umiesz wyżyć w tej branży za 2 tyś?

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2017 18:08:51 przez Andrzej Drozd
[#2353] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2352

Sami sobie potrafimy poskładać, z bardziej ekologiczniejszego materiału i taniej.


Wiem

[#2354] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2353

Jasiu, a po co nam IKEA i te kilka sklepów w Polsce? Czyżby to twój kolejny problem oddalenia od koryta?
Sami sobie potrafimy poskładać, z bardziej ekologiczniejszego materiału i taniej. Nie będziesz już Jasiu pasożytował na naszych polskich lasach.
[#2355] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2354

Sami sobie potrafimy poskładać, z bardziej ekologiczniejszego materiału i taniej.


Wiem
[#2356] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2355

Jasiu, a po co nam IKEA i te kilka sklepów w Polsce? Czyżby to twój kolejny problem oddalenia od koryta?
Sami sobie potrafimy poskładać, z bardziej ekologiczniejszego materiału i taniej. Nie będziesz już Jasiu pasożytował na naszych polskich lasach.
[#2357] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2356

Sami sobie potrafimy poskładać, z bardziej ekologiczniejszego materiału i taniej.


Wiem, codziennie składacie w łazience (jeśli ją w ogóle macie) wy antypolskie żuki

[#2358] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2357

Jasiu zepszuła ci siem płyta :P
Czekaj, za chwilem jom naprawiem.
[#2359] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2357



[#2360] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2357



Biżnesz za Diabła siem ukręci.OK
Kapitalizm, kanibalizm.OK
[#2361] Solidarna i patriotyczna partia PiS

@Andrzej Drozd, post #2360

Nie wiem czy dotarło do Ciebie Diabełku, ale na tym polegało 8 lat "dobrobytu" za PO.
(jak można określić ten dobrobyt, który dla nas był poniżeniem???).

Myśmy zaciskali pas (ponieważ Tusk "prosił"), a elity kawiory na śmietnik wyrzucali z przejedzenia.pomysł
Jeżeli ta elita była tak bardzo wyalienowana od naszej ubogiej rzeczywistości, to dlaczego się dziwisz, że ludzie wreszcie zauważyli że nie są robakami, że dzięki 500+ mogą z rodziną wreszcie świętować wspólne święta, bo właśnie brakowało im tych 500 zł?

Diabeł, jakim złym obcokrajowcem trzeba być, aby Polakom tak źle życzyć? Wiem że nie odważysz się i nie podasz swojej narodowości, ale My wiemy że nie jesteś Polakiem.
Wiemy że nazywasz nas "robakami".
[#2362] Re: Solidarna i patriotyczna partia PiS

@Andrzej Drozd, post #2361

Tusk brał i zabierał z kieszeni, żeby robaki głodowały Typowo lewacki i komuszy tok myślenia. Biedny lud robotniczy uciemiężony przez złego kapitalistę Jaki trzeba mieć gnój we łbie, żeby tak myśleć? A no tak - komunistyczny.



Wyście zaciskali pas bo jesteście głupi i leniwi. W dzisiejszych czasach, gdzie pieniądz dosłownie leży na ulicy trzeba być robakiem, żeby nic nie mieć i żebrać (oczywiście pomijając osoby, które nie mają możliwości się utrzymać - a nie zdrowych koni, które nadają się tylko do łopaty i żebrania o pieniądze bo na coś więcej są zbyt tępi i leniwi). I nie nazywaj siebie ani sobie podobnych Polakami, bo tylko obrażasz mnie i mój pracowity, mądry i zaradny naród.

A głosowanie na komunistów, złodziei, imbecyli, oszustów i wariatów bo dają 500 złotych i zbrodniarzy wyklętych pominę milczeniem.




Ostatnia aktualizacja: 15.06.2017 23:04:08 przez Diabeł
[#2363] Re: Solidarna i patriotyczna partia PiS

@Diabeł, post #2362

Wyście


Bingo! Czyli nie jesteś Polakiem.
Chociaż w Polsce dobrze poznałeś język polski, prawda?


Wyście zaciskali pas bo jesteście głupi i leniwi. W dzisiejszych czasach, gdzie pieniądz dosłownie leży na ulicy trzeba być robakiem, żeby nic nie mieć i żebrać (oczywiście pomijając osoby, które nie mają możliwości się utrzymać - a nie zdrowych koni, które nadają się tylko do łopaty i żebrania o pieniądze bo na coś więcej są zbyt tępi i leniwi).


Są trzy opcje, Ruska, Pruska i Żydowsko-Amerykańska. Do której się przyznajesz?


I nie nazywaj siebie ani sobie podobnych Polakami, bo tylko obrażasz mnie i mój pracowity, mądry i zaradny naród.


Spokojnie Panie Żydzie/żydzie. Jestem autochtonem w RzeczyPospolitej i nie mów mi gdzie mam uciekać. Zrobiłeś to specjalnie, wbrew konstytucji, prawda? Bóg ci Wybaczy. Kocham Cię Bracie. :)


A głosowanie na komunistów, złodziei, imbecyli, oszustów i wariatów bo dają 500 złotych i zbrodniarzy wyklętych pominę milczeniem.


Nie milcz bracie, ja jestem chrześcijaninem, dzięki reggae dotarłem do domu. Kocham Cię, bo Bóg Cię kocha. Nas Wszystkich Kocha. Pokój w Nasszeroki uśmiech
Żołnierze wyklęci to nasi patrioci, bohaterzy. Nasza dewiza na przyszłość.
Przyszłość:)
[#2364] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2363

Bingo!


Wyście, bo Polakami to wy nie jesteście.

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 00:26:52 przez Diabeł
[#2365] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2364

Spokojnie Bracie, oddychaj spokojnie, póki co mamy tutaj demokracyję, czy kojarzysz ten tekst?
Jeszcze Polska nie umarła,
kiedy my żyjemy.
Co nam obca moc wydarła,
szablą odbijemy.

Marsz, marsz, Dąbrowski
do Polski z ziemi włoski
za Twoim przewodem
złączem się z narodem.

Jak Czarniecki do Poznania
wracał się przez morze
dla ojczyzny ratowania
po szwedzkim rozbiorze.

Marsz, marsz, Dąbrowski...

Przejdziem Wisłę przejdziem Wartę
będziem Polakami
dał nam przykład Bonaparte
jak zwyciężać mamy.

Marsz, marsz, Dąbrowski...

Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Marsz, marsz, Dąbrowski...

Już tam ojciec do swej Basi
mówi zapłakany:
„słuchaj jeno, pono nasi
biją w tarabany”.

Marsz, marsz, Dąbrowski...

Na to wszystkich jedne głosy:
„Dosyć tej niewoli
mamy Racławickie Kosy,
Kościuszkę, Bóg pozwoli”.
[#2366] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2365

Wybicki pisząc hymn miał na myśli Polaków a nie komunistycznych robaków.
[#2367] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2366

W której dupie to cię zabolało? Bracie!
[#2368] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2365

Jak to śpiewał Kartofel - waszą ojczyzną jest Wolska

Kaczyński śpiewa hymn 4 RP - Z ziemi polskiej do wolski

[#2369] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2368

Hehe, pop******iłeś tak czy inaczej i wstydź się, gdyż za Wybickiego nie było jeszcze komunistów. Jesteś nieuk i cymbał. Ciężki towar brałeś, pewnie opary koksu w piekle.
[#2370] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2369

Przecież napisałem, że pisał hymn z myślą o Polakach. Naucz się czytać ze zrozumieniem (jeśli w ogóle umiesz czytać).

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 00:58:47 przez Diabeł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem