[#91] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@posylus, post #90

Oszuści tak samo jak złodzieje są wszędzie.


Pozdrawiam
[#92] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@posylus, post #89

jaką ma moc ten zasilacz?
[#93] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@sebbb, post #92

Odpiszę po weekendzie, ale pamiętam że znacznie słabszy niż lekki od a500.
[#94] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@posylus, post #74

Z tego co widzę to nie sprzedał ani jednej szt. Bardziej to wygląda na nakręcanie rynku, żeby podbić cenę. Na historii zakupów wyświetla się "Nie dokonano zakupów". Chyba że eBay działa jakoś inaczej i nie wyświetla tam nic przy opcji tylko kup teraz. Jak dla mnie, coś jest tutaj nie tak, ale mogę się mylić.
[#95] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@flops, post #94

No ale liczba ofert już jest większa i wynosi 19. Wiem, że nie widać historii, ale chyba ebay to nie byle jumla i jak jest 19 ofert to było 19 ofert... Zresztą ofertę obserwuję od samego początku i cena startowała 4 z hakiem, a teraz jest ponad 5, więc albo to niezłe kombinowanie, albo też powoli wprowadzają na rynek leżaki.
[#96] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@posylus, post #95

Ładny zestaw http://www.ebay.pl/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200811115654&ssPageName=ADME:B:WNA:PL:1123&autorefresh=true
[#97] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@teo, post #96

dyskietuchy

Z racji tego, że na zdjęciu widać dyskietki HD napisałam do mistrza czy mogę wpaść (skoro ode mnie z wiochy) i looknąć na te dyskietki - może wszystkie są HD akurat ;)

Odpisał że NIE bo nie ma czasu/możliwości.

Ja dziękuję :P
[#98] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Tom Rain, post #97

Zwykły oszust wciskający pecetowe dyskietki jako Amigowe poprzez umieszczenie ich w dziale z oprogramowaniem na Amigę.


Pozdrawiam
[#99] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@RadoslawF, post #98

[#100] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@teo, post #96

A co powiecie na to
[#101] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@glichtanski, post #100

mysz i zasilacz nie są od tej Amigi
[#102] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@sebbb, post #101

Biorąc pod uwagę wiek sprzętu to akurat to, że mysz czy zasilacz nie jest od A500 raczej nie jest mankamentem: ważne że od Amigi i działa. Bo jak np. ja mam Coccolino + mysz na PS/2 co śmiga z A4000 to jakaś wada? ;)
Ale i tak wolę stricte Amigowe myszy (mam ich 5 + ta na PS/2 + 1 kot - trackball) :D

@Dark_luke: moim zdaniem widać, że raczej z helmutowskiego śmietnika wygrzebana niż "zapomniana" ;)

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2012 20:23:38 przez Tom Rain
[#103] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Tom Rain, post #102

No to masz nieoryginalny zestaw, każdy kolekcjoner to skrytykuje.
Tak się przyzwyczaiłem do myszek optycznych że odpowiednie interfejsy mam do A1200 i A4000.


Pozdrawiam
[#104] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@RadoslawF, post #103

Mój sprzęt jest dla mnie i na moje potrzeby a nie dla kolekcjonera ;)
[#105] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@sebbb, post #101

Ważne że do Amigi.
[#106] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@RadoslawF, post #1

Coś jak twoja stara.

debilizm goni debilizm...
[#107] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Tom Rain, post #106

Kolekcjonerzy nauczyli że potrafią zapłacić za złom wyciągnięty ze śmietnika to koleś próbuje.
Ale to co wystawia to niestety zwykły pecet w nietypowej dla pecetów obudowie.


Pozdrawiam
[#108] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@sebbb, post #92

Na tym zasilaczu mam naklejkę z kodem paskowym i napusem "PSU HI-POT TESTED A600", natomiast parametry: +5V - 3A, +12V - 1A, -12V - 0,1A, a na górze wytłoczone Commodore. Czyżby coś dziwnego ?
[#109] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@RadoslawF, post #107

Dokładnie. Jakby wystawił od złotówki , to jakiś chętny pewnie by się znalazł. Sam komputerek jest z roku 1988, czyli taka ciekawostka kolekcjonerska.

Schneider EuroPC
[#110] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Nightmare777, post #109

"Dźwięk: beeper" haha! Chyba to była pierwsza nieudana próba A1200 :D Coś im kiepsko wyszło z tą stacją FDD ! haha
[#111] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@RadoslawF, post #1

[#112] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #111

widzę że jesteś jakiś desperatem szukającym okazji na allegro - wpisując hasło amiga a nóż widelec ktoś wystawi nie w tej kategorii
[#113] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@hegemon, post #112

Dokładnie. Od Ciebie się tego nauczyłem, ale jak ty od razu wiesz o co chodzi. Sam tak robisz a kogoś oczerniasz , link podałem dla żartu
[#114] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #111

Na trztysiączkę za mała ale na sześćsetkę powinna być jak ulał! OK
[#115] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@_arti, post #114

Wiem ze to moze bedzie glupio wygladac, ale do tematu pasuje jak ulal:

http://allegro.pl/obudowa-e-box-amiga-1200-i2610809505.html

jest to moja aukcja, wystawilem od 19 zl, az tu nagle taka kwota. Ta skrzynka, pozolknieta i zdekompletowana (zaslepki) naprawde ma taka wartosc?
Nie zebym narzekal, wrecz przeciwnie, po prostu cholernie mnie dziwi co sie wyprawia.
[#116] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Lucus, post #115

TO pewnie przez te kable !!!
[#117] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dark_luke, post #116

no raczej
[#118] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Lucus, post #115

No co? Dobrze jest, ja swoja wystawie za 20.000 za pare lat. Pewnie pojdzie za 50!

W Efunzine, o ile to nie przez brak aktualizacji, EBoxy sa cos lekko powyzej trzech stowek.
[#119] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@mccnex, post #118

A tutajOK coś dla tych co narzekają, że na Aledrogo nie ma nic ciekawego.
Kolega bardzo fajny zestawik części wystawił.
Pozdr.
[#120] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Robii_k, post #119

Oj tam, to ja się wyprzedaję (patrz podpis, w zasadzie już nieaktualny). A żeby uniknąć oskarżeń o handlarzenie i chciwość wszystko jest od złotówki bez ceny minimalnej. I nie zamierzam zamykać aukcji przed czasem bo coś się "zepsuło". Jak Apollo pójdzie za złotówkę to pójdzie, takie życie, niech komuś służy. Zbieram kasę na jakiegoś nextgena z AOS 4 coby mieć porównanie z MOSem. A z klasyków zostawiam pięćsetkę (tylko dokupię floppy emulator).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem