kategoria: SACP
[#1] SACP kOLejNy?
Kiedy?
Styczeń/Luty? Jak planować czas :) ?
[#2] Re: SACP kOLejNy?

@WojT_GL, post #1

Popieram przedmowce, chcialbym sie zaplanowac i w koncu pojawic ponownie :)
[#3] Re: SACP kOLejNy?

@WojT_GL, post #1

Termin został ustalony na 19 stycznia, news będzie pod koniec roku pewnie :)
[#4] Re: SACP kOLejNy?

@WojT_GL, post #1

Może i ja bym wpadł :>
[#5] Re: SACP kOLejNy?

@Hubez, post #4

Może do tej pory skompletuję swoją A4000D ....
[#6] Re: SACP kOLejNy?

@Hubez, post #4

Zapraszamy, z Krakowa daleko nie masz :)
A ty Biax to raczej trunki przygotuj... :P
[#7] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #6

W Siemianowicach Śląskich?
[#8] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #3

Dwa dni? Ostatni Raz jak rozmawiałem z Azzorkiem i *y to temat był otwarty.
[#9] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #3

No i gitara. Nowy-stary pojazd (nowa buda, silnik z poprzedniego) gotowy do drogi więc zanosi się na to że przybędę.
[#10] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #9

to dobrze ze bedziesz, bede miala prosbe abys mi zrobil system do mojej ami 1200, konfig jak co na PWOK

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 23:48:40 przez bacus10
[#11] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #6

Wszystko będzie jak trzeba :) Sprzęt i trunki - lecz to drugie już z umiarem. Sprzęt zabiorę na pewno - ponoć są plany na 2-dniowe SACP ? To potwierdzona informacja ?
[#12] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #9

Może też mi się uda przyjechać, będziesz miał może programator ?
[#13] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #10

bacus10: Nie ma sprawy

QUAD: wezmę

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 21:43:56 przez altcomputing
[#14] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #13

Jesteś wielki :)
[#15] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #11

Będzie 1-dniowo. Termin 19 stycznia potwierdzony, news będzie jutro bo dzisiaj padam z nóg...
[#16] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #15

Postaram się też być na imprezie bo zawsze jest extra , ludziska są ok i klimat tamtych dawnych dni .
Znudzeni może znowu mi pomogą z siecią lub dźwiekiem amigi pod pci.
Tak co roku ktoś mi rozwiązuje problemy z ami może wreszcie dotrę do ideału konfiguracji .
Może ktoś nowy przybędzie z nową amigą X.
[#17] Re: SACP kOLejNy?

@Jacol, post #16

Ja biorę A1200 tower i A500+ bo przy każdej coś muszę porobić (A1200 system, Amidock i mountlista dla ZIP 250 na ATA, A500+ walka ze SCSI z CDROMem i streamerem).
Bierzcie ludzie sprzęt bo jak zwykle będzie warto :) .

Pozdrawiam,

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2013 10:40:06 przez Azzorek
[#18] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #17

Ja zabiorę moją A1200 1230/50 FPU z masą demek oraz gierek WHDLoad - mała prośba ... zabierzcie jakiegoś rozsądnego joya, mój odszedł do krainy wiecznych łowów :) Oprócz tego będziemy walczyć z altcomputingiem nad płytą A4000 - THX. Może zabiorę A4000T... się zobaczy ok, racja
[#19] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #18

Jak uda mi się dojechać to płyta od a4000 nie będzie jedyną, z którą trzeba będzie walczyć :)
[#20] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #18

Przyjade, poszukam joya, cos chyba mialem na stanie :)
*y (jesli to czytasz ;p ) moglbys zabrac ta moja zdechnieta plyte glowna od A1200?
[#21] Re: SACP kOLejNy?

@Lucus, post #20

U mnie pojawił się szpital w domu - żona i dzieciak ledwo żywi - jak do soboty nie wydobrzeją to pojawię się dopiero na kolejnym :///////

Trzymajta kciuki i posyłajta leki cobym ich wyleczył ....
[#22] Re: SACP kOLejNy?

@Lucus, post #20

Witam jest ktoś w posiadaniu płytki TURBO BLIZZARD do magnetofonów do małego atari? I czy znalazł by się ktoś kto mógłby mi to zamontować:P Pilnie potrzebne:)
[#23] Re: SACP kOLejNy?

@QUAD, post #19

ja tez wezme cos do naprawy ( monitor philips) a bym zapomniała mega ram bedzie tez do naprawy (wersja bez kontrolera dysków, więc jak ktos ma pamieci niech wezmie).
[#24] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #23

bacus10: 40 sztuk SIMMów 30 pin 1MB. Myślę że sobie coś wybierzesz.

biax: Joy i dwa pady od MATT-a powinny styknąć.

wszyscy: postaram się pomóc na ile starczy czasu.

Ponieważ mam nowe wozidło, kombi, to jest gdzie się załadowac z klamotami, a zatem zabiorę:

- hota, lutownicę, cynę i duperele
- nówki kondensatory tantalowe i elektrolityczne
- zapasowe układy
- kilka Joy'ów
- zapasowe myszki
- zapasowy zasilacz
- moją A4000
- dwie płyty A4000D do uruchomienia (ręce rozłożyłem, może wspólnymi siłami...)
- monitor 1081, 1084S i Atarkowy SM124.
- ATARI ST :D będzie się z czego pośmiać.

Jeżeli starczy miejsca to jeszcze wezmę 2 eMaki G4 z Radeonem 9200 (do MOSa jak znalazł, jeden mogę odsprzedać) Wesja EDU, czyli 1GHz, 32MB VRAM, 256 RAM, CD, 40GB HDD ale jednego podkręciłem na 1.25GHz.

Jeżeli ktoś ma soft na STonkę na dyskietkach to prosze wziąć, ja w ST jestem zielony, mam tylko Lotusa III...

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2013 22:42:07 przez altcomputing
[#25] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #24

Heja! Super, już zaczynam pakować maszyny :) Coś czuję że szykuje się niezłe Amigowisko
Poszukam w moich cedekach, miałem kiedyś ST i kilka kompilacji do tej maszyny. Jak znajdę to Ci podaruję.
[#26] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #25

O super! No to jeszcze wcisnę 2 pudełka dyskietek opisane jako Archiwum X - będzie na co nagrywać :)

Ciekawe czy to wszystko wlezie do Golfiny III Kombi :D
[#27] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #24

a z monitorem sobie poradzisz, nie dziala knefel zał/wył i gubi kolory przez RGB, a do atari jakie dyskietki potrzebujesz sasiad ma STOK
[#28] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #27

No jakie tam ma, pogramy sobie i się odda, a jak mi sie coś spodoba to sobie skopiuje i tyle.

No z monitorem to powinniśmy dać radę :)
[#29] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #28

gry na atari mam, to wezme
[#30] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #29

No i fajnie, to będzie co robić :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem