kategoria: SACP
[#211] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #210

Biax, Grisza - przypominam, startujemy z B-B o 07:00, śniadanie po drodze mak lub inny szit.
Do zobaczenia rano. Muszę sprzęt odkurzyć i przygotować.

P.S.: w sedanie bagażnik nie jest tak obszerny jak można sądzić więc miejcie to na uwadze ;)
[#212] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #211

Sprzęt spakowany, jutro 7.15 czekam na sygnał OK
[#213] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #208

To nie mechanik pokrzyżował plany tylko mechanikowi praca......
Wiszę cały czas na telefonie mam poważną awarie na kopalni. W najgorszym przypadku jutro rano za miast na zlot, to będzie kierunek PG Silesia Czechowice a nie Siemianowice. Jakby co to dam znać.
Pozdrooooofka Amiksds
[#214] Re: SACP kOLejNy?

@Amiksds, post #213

Kurdę, a ja cały czas nie wiem który sprzęt zabrać :/ . Ehhh już 22.00 a ja w polu :( .
[#215] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #214

Bierz wszystko jak zwykle :)
[#216] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #215

Biax, znalazłeś może monitor? I czy będzie Ci się chciało towerkę dla mnie wieźć?
[#217] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #214

proszę pamiętaj o aktualnym kluczu wifi
[#218] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #217

A ja dalej w polu...... . I już mnie ogarnia Śpioch . Ratunku !!!
[#219] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #218

Ami i reszta gratów spakowane trza iść spać.Daro postaram się być o czasie.ok, racja
[#220] Re: SACP kOLejNy?

@Grisza, post #219

Jedziemy
[#221] Re: SACP kOLejNy?

@Jacenty, post #220

ja tez sie zbieram bo po drodze trza jeszcze nadwornego magika zabrac
[#222] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #221

Pozdrowienia z SACP :)
[#223] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #222

Fotki? Transmisja na zywo?! :D
[#224] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #222

Jest SACP, są Amigi, jest piwo, jest net = jest dobrze :)
[#225] Re: SACP kOLejNy?

@madman15, post #222

Samochód żonka rozbiła i mnie nie będzie , pozdrowienia dla uczestników SACP , dobrej zabawy.
[#226] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #224

Dzięki za zajeb...... spotkanie, właściwie nie powinienem nic pisać, bo zawsze jest zajeb ...
Kochani, tak trzymać do następnego wspaniałego SACP !!!OK
[#227] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #224

Oczekiwanie 1 i 1/4 h na pizze - bezcenne :) ale towarzystwo z którym oczekiwałem - zacne. Towarzystwo nieoczekujące a oczekujące na nas w sali - równie zacne. Dziś było jak zwykle super - w końcu nie robiłem nic z gratami mogłem coś pograć i duuużo z ludźmi pogadać. Suuuper - komu podesłać fotki do wstawienia?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2013 21:16:44 przez WojT_GL
[#228] Re: SACP kOLejNy?

@_arti, post #223

Pewnie nie było Benka ;)
[#229] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #226

Nie wytrzymałem do jutra i poskładałem sprzęt ;)
Jak zawsze, spotkanie należy do udanych.
Minie kilka dni zanim przygotuję galerię z komentarzami.
[#230] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #229

Właśnie wróciliśmy. Było OK, jak zawsze :)
[#231] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #230

Dziękuje za bardzo miłą atmosfere, fakt, czekanie na pizze bezcenne, Marcin dzięki za dysk, Tadzio od rana morduje ami. Tomku a ty sie pobaw z resztą dysków a co do DB 23 zapraszam na PW.
[#232] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #231

Dzięki wszystkim za wspólne amigowanie.Było jak zawsze bardzo sympatycznie.Biax zdaj relację,jak sprawuje się chłodzenie Indi.Alt zostawiłem Ci VooDoo 4 daj znać,czy działa mi skończyły się pomysły.Właśnie rozkładam swoje graty.
[#233] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #231

NIe ma za co, niech służy jak najdłużej amigowaniu ! OK
[#234] Re: SACP kOLejNy?

@Grisza, post #232

Grisza, dzięki za wsparcie sprzętowe, Paweł dzięki za lutowanie, INDI zimna jak lód :)
[#235] Re: SACP kOLejNy?

@Grisza, post #232

Było genialnie, za każdym razem co jestem jest lepiej :)
już się nie mogę doczekać kolejnego SACP-u VATo już będzie miał ami więc pewnie też będzie chciał przyjechać, filmiki co nakręciłem umieszczę na FTP ale dopiero za około 2 tygodnie jak mi założą normalny internet mam tam jeszcze jakieś filmiki ze SACP 16 to też zapodam.
Aha Tomek odezwij się na priv bo potrzebuję Twój nr konta co by resztę sałaty za rozszerzenie do A600 posłać :)
[#236] Re: SACP kOLejNy?

@QUAD, post #235

Witajcie,

Dzięki wszystkim za przybycie, było super! Tak trzymać. Biax zostawiliście Tyskie przeniczne (sztuk trzy), które rozdzieliliśmy między spragnione sępy Amigowe (nawet czarnobiały piesek się załapał na butelczynę :D ).

Moja fotoleracja .

P.S.

Niestety mam i złe wieści. Bardzo prawdopodobnie była to ostatnia impreza w MDK Jordan. Sprawdziły się moje czarne scenariusze, i niestety musimy się pofatygować do tego MDK z *y w środę w sprawie pewnych wyjaśnień. Ja już zaczynam szukać nowego lokum w Siemianowicach (kwestia wysokości opłat za wynajem i stawianych warunków). Możliwe też, że wylądujemy w Szopienicach w tym miejscu :) .

Czas pokaże,

Miłego oglądania zdjęć !

Pozdrawiam,

Azzorek
[#237] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #236

Impreza była super - jak zwykle OK .
Szkoda że po tylu edycjach musimy zmienić lokalizację jak by nie było już dość znanej imprezy i coraz częściej wiązanej z miejscem w którym się odbywała.
Mam tylko nadzieję że nie zostanie zaprzestana :(

P.S.
Może miał na to wpływ repertuar muzyczny ((zawierający "nieodpowiednie" teksty) puszczany na cały regulator) na ostatnich dwóch imprezach - jak by nie było jest to dom kultury.

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013 16:20:27 przez alf

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013 16:21:13 przez alf
[#238] Re: SACP kOLejNy?

@alf, post #237

Bardzo możliwe. Przypuszczam, że w całej sprawie jest drugie dno, nieco szersze niż by się wydawało. Pewnie Picie piwa też się nie podobało. No cóż, teraz już to raczej bez znaczenia. Problem w tym, że nasza impreza trochę klimatem odstawała od klimatu miejsca. Na co dzień przychodzą tam małe kajbry i małolaty o zdolnościach muzycznych, plastycznych, itp.

Tak czy siak raczej nic z tego już nie będzie. Przynajmniej nie w tym miejscu... .
[#239] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #238

Azorrek - tak napisałeś: "Tak czy siak raczej nic z tego już nie będzie. Przynajmniej nie w tym miejscu... ." jakby to faktycznie ostatnia impreza była już i to było przesądzone....

Mam jednak nadzieję, że znajdzie się lokalizacja bardziej nam przychylna i będziemy jeszcze mogli się pospotykać - szkoda by było, żeby taka tradycja umarła....
[#240] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #236

Zabytki Informatyki - jako lokum na nasze imprezy było by bardzo odpowiednie.

Uważam że nie ma co się "pieścić" z MDK Jordan i już teraz należy zakładać, że następna impreza będzie na nowej lokalizacji jaka by ona nie była.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem