kategoria: SACP
[#121] Re: SACP kOLejNy?

@Amiksds, post #119

Wielkie dzięki Pawle za fatygę i stracony czas.Czy odprawiałeś jakieś czary z nimi?Jeśli,to będzie gadać,to uzgodnimy szczegóły "kontraktu" na miejscu.Nawet jeśli nie będzie,to też.;)
[#122] Re: SACP kOLejNy?

@Grisza, post #121

Czyżby było Voodoo3 do opchnięcia? :D
[#123] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #122

Ano zobaczymy.;)
[#124] Re: SACP kOLejNy?

@Doman89, post #114

Trenuję :) choć ostatnio na innej platformie ;)
[#125] Re: SACP kOLejNy?

@alf, post #124

Ano słyszałem o tej innej platformie z pewnych źródeł ;)

Tak poza tym to jak ktoś chciałby zaprogramować sobie PICa do PS2M, to na meeting zabiorę ze sobą DevPICa. Jedynie do programatora potrzebne zasilanie na MOLEX (typ HDD) ale myślę, że jakiś zasilacz AT/X się znajdzie.

Pozdrawiam,

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 21:07:43 przez Doman89
[#126] Re: SACP kOLejNy?

@Doman89, post #125

Ja bede miala zasilacvz ATX i mam pytanko bedzie mial ktos ami 3000 aby mozna bylo sprawdzic moja karte procesorową
[#127] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #126

Hej Basiu!
Jaka to karta ? :)
[#128] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #127

a pisze na niej A3200/a3400 procek jest 030 z MC68882
[#129] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #126

Chętnie bym przyjechał ze swoją A3000, zwłaszcza że mam rodzinę w Siemianowicach, ale po pierwsze szykują mi się w robocie pracujące soboty przez caly kwiecień, a po drugie nie wiem czy kolega 11111olo zdąży z naprawą mojego zasilacza, który mi się ostatnio sfajczył.
Z resztą czy jest sens testowania tej karty w A3000 skoro ta Amiga standardowo ma ten procek i to z MMU i FPU?


Ostatnia aktualizacja: 27.03.2013 22:13:07 przez glichtanski
[#130] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #128

To jest karta do A4000.
[#131] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #128

Sprawdzimy ją u mnie w A4000.
[#132] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #131

z gory dziekuje, tak zaczelismy z Danielem podejrzewac, ze to do 4000:D
[#133] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #131

Zabierzesz moją płytę główną A4000?
[#134] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #133

Zabiorę, zrobiona jest tylko częściowo (obawiam się że nigdy już nie zobaczy FastRAMu), ale może uda się jeszcze do niej usiąść przed SACP.
[#135] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #134

Pamiętaj o mnie i o płycie z A3k :D
[#136] Re: SACP kOLejNy?

@QUAD, post #135

UWAGA, mała zmiana logistyczna! Po wejściu do MDK Jordan skręcajcie za szatnią w lewo a nie jak zawsze do tej pory w prawo. Korytarzem do końca, sala przy kuchni jeśli ktoś był. Zresztą jak skręcicie w prawo to trudno nie zauważyć nowego lokum (sala) w drodze powrotnej po "pocałowaniu" klamki :D .
W sali plastycznej nie będą się już odbywać SACPy.

Mordzio, muszę trochę kapeluszem pomachać, także zapraszam do mojego stolika... :D . Chyba stęskniłeś się za "sruuuuuuu!" ? ;) .

Pozdrawiam,

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2013 00:34:14 przez Azzorek
[#137] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #136

Bedziesz mial swoje klawisze ? Kolegi, ktory jest zainteresowany niestety nie bedzie bo lezy polamany :/ ale wezme kamerke, wiec jak Ci sie bedzie chcialo to wez a jak nie to nastepnym razem jak kolega wydobrzeje :)
[#138] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #133

Hej Daro!Wybierasz sie na SACP?Biaxior deklaruje,ze tak.
[#139] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #136

Może i się stęskniłem, ale nie jestem pewny, czy muszę słuchać legendarnego "sruuuuu!" pod moim adresem.

Chyba raczej odejdę jako niepokonany mistrz

PS.
Co zmalowaliście ostatnio w salce plastycznej? Zostawić Was samych na chwilę...
[#140] Re: SACP kOLejNy?

@Mordimer, post #139

Luloki, plastikowe kubki i spanie na ławeczkach ;)
[#141] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #140

Bracia i Siostry, mam zabierać ze sobą rzutnik ? Będzie miejsce (czyt. ściana) do projekcji tego i owego ? :)
[#142] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #141

Ściana się znajdzie....
[#143] Re: SACP kOLejNy?

@*y, post #142

Ok, Panasłoik zatem będzie dostępny :)
[#144] Re: SACP kOLejNy?

@*y, post #142

Mała prośba o udostępnienie sprzętu grającego co by oprócz wizji było dobrze słychać ok, racja
[#145] Re: SACP kOLejNy?

@Grisza, post #138

Wybieram ale czy na 100% pojadę, tego jeszcze nie wiem. Określę się dopiero w przyszłym tygodniu.
[#146] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #144

coś tam wezmę :) luloka musi być dobrze słychać!
[#147] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #146

Heja, nie masz może małego radiatorka co by na Blizza 1260 w 1200D zamontować ? Co prawda nie kręcona bestia ale, grzeje się jak cholera .....
[#148] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #147

Biax postaram się coś wygrzebać.:P
[#149] Re: SACP kOLejNy?

@Grisza, post #148

Dzięki, piwa moc obiecuję :)
[#150] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #149

No już trochę się uzbierało.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem