kategoria: SACP
[#61] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #60

Alt dzięki za kondzioły i bumeranga.Impreza była przednia i klimat super.Vegeta fajnie było znowu pogadać przy piwku i powspominać dawne,dobre czasy.Szkoda,że nam zamknęli kanciapkę z perką.;)Biax i Daro wielkie dzięki za transport i całą resztę,było super.Wujek pozdrawia młodego betatestera gier i AmigaOS.OK
[#62] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #60

Hejka Alt! Dzięki za pomoc przy płycie A4k. Lulok już umyty ha ha ha :) Dzięki za kilka prezentacji multimedialnych, które na zawsze zmieniły SACP :) ... Dzięki Azzorek i *y za świetną organizację SACPu - zresztą jak zawsze na medalOK

Do następnego razu !!!!
[#63] Re: SACP kOLejNy?

@Grisza, post #61

Grisza, łaśnie słucham sobie songu o Janku !!!! Zajeboza. Dzięki za towarzystwo i niesamowitą zabawę. Vegeta - dzięki Brachu za spotkanie, już czekam na następny zlot :P
Ludziska jesteście odjechani i tak trzymać ok, racja
[#64] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #63

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... i dlaczego to ??? I dlaczego musiało się tak stać, że mnie nie było ://// Wygląda na to, że było supcio i szlag mnie trafia, że nie mogłem być na tym party :////
Ale na następne to choćbym miał załatwiać cały szpital do domu, żeby się opiekował moją rodziną to pojadę....

.... paradoksalnie ja również zachorzałem :/ i to wczoraj w połowie dnia... więc złapałoby mnie pewnie gdzieś w środku imprezy :)
[#65] Re: SACP kOLejNy?

@WojT_GL, post #64

Nie jesteś sam, ja tez miałem być niestety pogoda pokrzyżowała plany i nie przyjechaliśmy.
[#66] Re: SACP kOLejNy?

@Skiba, post #65

chłopaki żałujcie, było super, OK
[#67] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #66

Bardzo fajna impreza, w takim towarzystwie nawet dostac lomot w MK2 jest milo :P
[#68] Re: SACP kOLejNy?

@Lucus, post #67

Impreza naprawde udana, frekwencja dopisała, szkoda że tak późno dotarliśmy na miejsce, ale MUSIELIŚMY odwiedzić Krzysztofa w muzeum, po prostu nie mogliśmy sobie tego odmówić :) A dzięki temu Krzysztof zaszczycił też nas swoją obecnością pod wieczór. Mam nadzieje że uda się kiedyś coś razem zorganizować.

Tradycyjnie poganiam tych, co mieli czas cykać fotki, żeby jak najszybciej je nam udostępnili (wszyscy są zapewne ciekawi Lotusa III na Atarce ST :D )
[#69] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #68

Dzięki wszystkim za liczne przybycie i wspólne śpiewanie
[#70] Re: SACP kOLejNy?

@altcomputing, post #68

Było super, a tak z ciekawości do której była impreza?
[#71] Re: SACP kOLejNy?

@QUAD, post #70

Hmmm.... padłem jako ostatni w okolicy 4:30
[#72] Re: SACP kOLejNy?

@*y, post #69

Wiecie kto wziął mój kabel sieciowy i nie oddał?

Benedykt Dziubałtowski
[#73] Re: SACP kOLejNy?

@*y, post #69

Noo.. ten chór o luloku.... nie zapomniane wrażenia
[#74] Re: SACP kOLejNy?

@Benedykt Dziubałtowski, post #72

Walał się jakiś i został, pewnie będzie do odbioru w "biurze rzeczy zagubion*ych" ;)
[#75] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #74

Następnym razem weźcie 15metrowy bym też mógł się podpiąć .
Naprawdę ze spotkania na spotkanie robi się większa impreza , co ciekawe zawsze jest inaczej i niby to samo lecz zawsze coś innego. Ciekawe co będzie dalej no tak za parę latek ?
Pozdrowionka dla wszystkich co byli a dla tych co nie byli też.
[#76] Re: SACP kOLejNy?

@*y, post #69

Impreza była SUPER !!! Dzięki alt za nowe kondziorki do mojej Ami i dla wszystkich podziękowania za świetny klimat i dobrą organizację. Do następnego S.A.C.P. OK
[#77] Re: SACP kOLejNy?

@Jacenty, post #76

Pierwsza fotorelacja:

SACP 16

Jak zwykle było super. Dziękuję wszystkim za przybycie. Na imprezie było bardzo dużo sprzętu, na tyle dużo, że prawie w ogóle nie zagrałem (raz dwie walki w MK2 z Bacus10 :) ).
Pekdar - dzięki za mega pomoc przy mojej A1200 i za wsparcie przy SCSI do A500+.
*y - za SCSI i za resztę i w ogóle za to że jesteś :P

Pozdrawiam i niech czyste, pachnące ptaki będą z wami :D :D :D .

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2013 19:01:19 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2013 19:02:26 przez Azzorek
[#78] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #73

Ludziska, jak zwykle fajnie było. Dużo sprzętu, ludzi i dobrej zabawy. Miło było znowu Was wszystkich spotkać. Od czasu do czasu potrzebny jest taki reset z dorosłości do... Amigowca OK
Jak, tak dalej pójdzie to Amiga Azzorka zrośnie się z moją na stałe, przez pępowinę z kabla null-modem.
Do końca tym razem nie wytrwałem, ale pozostawiłem godne przedstawicielstwo.

Widzę, że SACP zaczyna powoli oscylować w kierunku Festiwalu Pieśni Lulokowej, ale chyba nie jest to niebezpieczne

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych, jak i dla tych, którzy z różnych powodów być nie mogli. Do zobaczenia na kolejnym Festiwalu... SACP?

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2013 21:31:49 przez Mordimer
[#79] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #77

Zdjęcia super i bardzo prosze o kontakt kolege, który robił mi system do A 1200
[#80] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #79

Hejka Basiu, przestał działać ? ;)
[#81] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #80

gorzej, najmłodszy dorwał sie i zrobił sobie z niego zabawke
[#82] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #81

He he he, mocno się dorwał ?
[#83] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #82

Tak, HDD jest już wspomnieniem, a dzieciak ma nową zabawkę:D
[#84] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #83

upssss, proponuję montaż dysku 2,5'' wewnątrz obudowy :) Bez śrubokręta nic nie wskóra :)
[#85] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #84

Po pierwsze, nie mam takiego, jedyny który mam amiga go nie widzi, a 3,5 calowych troche mam, napisze na PW do ciebie moze uda sie jakos poprzesylac dane aby zrobic system na nowym dysku.
[#86] Re: SACP kOLejNy?

@bacus10, post #85

ok, dawaj :)
[#87] Re: SACP kOLejNy?

@Jacol, post #75

Może zamiast obarczać kolegów kabelkami, sam kup/zrób/spraw sobie odpowiedniej długości i zabierz ze sobą.
[#88] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #77

W końcu obrobiłem zdjęcia i przygotowałem galerię. Są też dwa krótkie filmy w różnych rodzielczościach. Niestety tego formatu .avi nie trawi u mnie Moovid ani inny program.
Myślę że zrobię konwersję do MPEG-a wszystkich filmów z wszystkich SACP.
[#89] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #88

super zdjęcia filmy sie sciągajaOK
[#90] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #88

Fajne zdjęcia, widać że atmosfera była taka... jak powinna być :P. Podobają mi się te panoramy, szczególnie
druga choć była trochę "ciemna", komentarze pod zdjęciami też dobre i pomysłowe. Patent na radio
samochodowe w wierzy zajefajny i dość niespotykany OK (to było radio, tak?) .

Klawisze do czarnulki-sześćsetki były wyciągnięte z klawki od CDTV?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem