kategoria: SACP
[#1] Dojazd na SACP z WLKP
Czy są chętni na wspólny dojazd na SACP 5 października?
Start: Ostrów Wielkopolski godz. 6:00
[wyróżniony] [#2] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #1

Może koledzy z Poznania i Gniezna się zdecydują, wyjazd byłby około 5 z Poznania. Jeśli są chętni to proszę o kontakt.
[#3] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #2

No ja jade na 100% mam autko w gazie wiec na pewno taniutko podroz wyjdzie jesli bylby ktos chetny dajcie znac ew pojedziemy na 2 auta gdzie zbiorka w poznaniu???? :)
[#4] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #3

Ja też jade na 100% i chętnie zabrałbym się z Tobą, będzie taniej.
Szczegóły omówimy na priv
[#5] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #4

Ja startuje z Gniezna mozemy sie umówić kogo zabieramy :) max 4 osoby razem z moja osoba wiec jeszcze 3 miejsca wolne skiba jest chetny wiec pisac gdzie mam ludzikow zabierac i czy jedziecie ze sprzetem
[#6] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #5

Jestem chętny. Zabierzesz mnie z miejscowości Zduny (k. Krotoszyna) ?
Chciałbym zabrać A500 i monitor 14'.
[#7] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #5

Mnie możesz zabrać z Poznania, sprzętu nie biorę :)
[#8] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #6

Prawie ziomal, szkoda że nie niebieski ;)
[#9] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Ender, post #8

narazie nie niebieski :) jacenty to spoko zabieramy ciebie ja w sumie moze rowniez wezme sprzet bo cos ostatnio zaczyna sie wieszac moze tegie glowy naszego forum przejrza go dokladniej :) wiec mamy komplet do bagaja za duzo nie zmiescimy wiec jedziemy w 3 i nikogowiecej nie zabierzemy bo nie bedzie miejsca na sprzet skiba a ciebie dokladnie z kad zabrac trzeba by rozpisac plan aby ladnie gralo :)
[#10] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #9

Z tym niebieskim to chodziło mi o wymianę doświadczeń związanych z MorphOS-em, tak pozostaje jedynie net.
[#11] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #6

wyjdzie ok 410km w jedna strone zabieramy ciebie Jacenty skibe oraz sprzet na paliwo wyjdzie po 60zł w obie strony wiec mysle że spoko
[#12] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #11

@francdt Spoko pasuje mi jak najbardziej taki układ.
O której planujesz być w Siemianowicach? SACP zaczyna się o 9:00. Jak najwcześniej proszę :D

@Ender Jeśli chodzi o MOS,a to nie mam żadnego doświadczenia.
Ale jakieś spotkanie w WLKP można by zorganizować :)
[#13] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #12

Oj szykuje się wyjątkowo udane spotkanieOK
[#14] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #13

Pod warunkiem że będziesz :)
[#15] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #14

No ba, nie inaczej
[#16] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #12

Ja sam się zastanawiam nad wyjazdem, ale po całym tygodniu chyba nie będę miał siły. Pomyślę, może udałoby się namówić SuperBonio, Bombermaxa w sumie zima odpada, więc to jedyna okazja. Obaczym.
[#17] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Ender, post #16

o 8.00 chce byc w siemianowicach wiec licze 6 godzin jazdy moga byc objazdy itp wiec ok 1.00 wyjazd z Gniezna ok 2.oo wziolbym skibe i lecimy po ciebie musimy wymienic sie na priva telefonami bedzie latwiej to obgadac
[#18] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #17

Proponowana trasa link
[#19] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #18

i wlasnie taką trasa pojedziemy :) o 5.00 zabieramy ciebie Jacenty. skiba tylko my musimy sie dogadać co i jak więc na SACP z wlkp są na 100% 3 osoby Franc/Dark Team, Jacenty, i Skiba :)
[#20] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #19

To czekamy na Was. OK
[#21] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #19

Witam
Podałem Ci numer.
No to do zobaczyska Panowie i Panie :)
[wyróżniony] [#22] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #21

No skoro ekipa z Wielkopolski się do nas wybiera muszę być wcześniej, na wszelki wypadek gdyby droga okazała się dla was łaskawa :) (tzn, jakbyście dojechali szybciej niż planujecie) . Po przyjeździe mogę was poczęstować gorącą herbatą :D . Postaram się być na 7.00 w MDK, ale już na pewno na 7.30.

Do zobaczenia!
[#23] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #22

O 3 ruszamy z Gniezna na 5 mamy być w Zdunach bedziemy mieli jeszcze ponad 300 wiec mysle za na 8.30 powinnismy byc w Siemianowicach
[#24] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #1

Jesli ktos nie zalapal sie z powodu braku miejsc, u mnie zostalo jedno wolne - startujemy z Poznania ok. 6:30.
[#25] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #15

Marcin, ja widzę tu sporą ekipę na tym SACP, trzeba będzie trochę wczesniej przyjechać żeby na dobre miejscówki załapać się.
[#26] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #25

6.30 z CZ-DZ ?
[#27] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #26

Bedziemy z Darkiem,bo trzeba jeszcze jakas psinke w MC-Dogu wszamac.
[#28] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Grisza, post #27

Oki, czekam na Was bladym świtem
[#29] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #26

Jeden nowy też wpadnie.....czyli Ja i jak się uda to wezmę brata...
Zabieram A500 i A600 do sprawdzenia kondensatorów
a i pytanie czy mam brać zasilacz mychę i kabel do tv?
Pozdr.
[#30] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@heniek29cr, post #29

Mógłbyś wziąć jeden kompletny zestaw. Będzie się działo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem