kategoria: SACP
[#31] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #26

To ja chyba wyjadę o 7:30 z GLW :) coby być wczasem ... :)
[#32] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@F7sus4, post #24

Sprawa z wolnym miejscem juz nieaktualna. Pozwolilem sobie tutaj umiescic wpis, zamiast odpisywac kazdemu przez Ctrl+C/Ctrl+V.
[#33] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@F7sus4, post #32

Jako, że mam najdalej ruszam o 1.40... mam nadzieje, że nie zaśpię :)
[#34] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #33

A ja miałem zamiar wstać o 9:00 i być troszkę po 10:00, ale widzę że wszyscy zbieraj się na wcześniejszą godzinę, to postaram się też być wcześniej. Zabieram dwa monitory monochromatyczne, pod jeden, a później pod dwa będzie można się od biedy podpiąć. Tylko nie mam żadnej listwy zasilającej, mam nadziej że będzie na miejscu coś
[#35] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Ender, post #8

A czy będzie ktoś z MorphOSem? Mój mak na razie "w rozsypce", a chciałbym coś przetestować.
[#36] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@madman15, post #35

Jeżeli ktoś wybiera się na SACP i ma sieciówkę działającą pod PCMCIA do A1200 (niedrogo) to niech weźmie bo jestem zainteresowany :P
[#37] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@QUAD, post #36

A ja kupię HDD do A500 :)
[#38] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #37

Idziemy na flaczki a'la SACP ? :)
[#39] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #38

No jasne ;) tym razem bez pizzy bo znowu spedzimy tam pol dnia :p
[#40] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #39

ha ha ha, pamiętam, ale nie powiesz, że nie było wesoło ;)
[#41] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #37

Znajdzie się ktoś kto pomoże przygotować system do A600 na CF-ce ?
[#42] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #41

Minęła północ a ja tradycyjnie jeszcze nie spakowany :/ . A tu raniutko trzeba wstać, aby zdążyć przed wszystkimi.... :(
[#43] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #42

Jadę:)
[#44] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #41

Mam ze sobą A600 z ClassicWB na CF, tyle że wymagający ROMu 3.1. A tak w ogóle to my są już na Ślunsku. Jakoś przed południem do Was zawitamy z całym autem niespodziewajek :)
[#45] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@altcomputing, post #44

Jedziemy
[#46] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacenty, post #45

Impreza wystartowała :)
Podbeskidzie w składzie trzech obecni :D
[#47] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #13

Póki co Mordimer z windykacji wywiązuje się wzrorowo ;)
[#48] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #47

Moi idziemy na flaczki ;)
[#49] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #48

podziekowal za mile chwile, kelnerka na zastepstwie nie dala rady, a wesele huczne ze hej
[#50] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@bacus10, post #49

Również dziękuję za ciekawą imprezę, a faktycznie kelnerka w "zastepstwie" zacna....
PozdrawiamOK
[#51] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@heniek29cr, post #50

Kelnerka Rulez, flaczki Rulez, SACP Rulez !!! :)
Dzięki za niesamowitą imprezkę, za liczne przybycie i niesamowity klimat, który zresztą jest wizytówką Siemianowickich spotkańok, racja
Dzięki bardzo, do następnego - jubileuszowego SACP-u OK
[#52] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@heniek29cr, post #50

Super jak zawsze, towarzystwo jak zwykle ,sama śmietanka amigowego światka.
No i jak zawsze naprawiali mi amigę , tym razem skutecznie bo sieć już jest i głos też.
Dzięki wszystkim i do następnego spotkania.
[#53] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Jacol, post #52

A gdzie fotosyyyyy?
[#54] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #51

Hejo
Kelnerki to dzisiaj nic nie przebije ;) flaczki jak zwykle super, ale tekst - "chcialam bardzo przeprosic, ale zblizeniowo tez mozna zaplacic" to po prostu mistrz ;)

Jedna informacja jest dobra po tym sacpie ze moja a500 z 10mb ramy ma szanse sobie otrzymac dysk twardy ktory bedzie mozna zasilac z innej ami :) tylko jak taki fajny sie znajdzie - bo kontroler powinien dac rade. Mordimer - dzieki, ze znowu pomagales mi z tym tematem. Sadze, ze poleglismy przez ten dysk i mysle ze nastepnym razem bedzie juz dobry (Kamil moze cos znajdzie) i wszystko pojdzie ;)

Ogolnie jak zwykle super impreza, frekwencja niesamowita. A dla nowych, ktorzy byc moze nie odnalezli sie w towarzystwie (bylo tak???) info - ja na pierwszym moim sacpie (chyba na 13tym) czulem sie strasznie zagubiony - im dluzej jezdze tym bardziej sie oswajam :p

Azorrek - te male korgi byly super :) pierwszy raz w zyciu widzialem cos takiego - fajne zabawki :) a ta cd32 to bys moze w koncu mi odsprzedal?



Jedynie zalowac mozna ze tak rzadko sie odbywa :(
[#55] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #51

Szkoda ze tak szybko musialem sie urwac, najlepsza ekipa na swiecie. Dzieki za wszystko :)
[#56] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@QUAD, post #55

Dziękuję wszystkim za super imprezę. Jesteście wspaniali. Każdy SACP jest coraz lepszy, właśnie dzięki wam. Skiba, francdt, dzięki za wspólny dojazd. Do następnego SACP :P
[#57] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #54

Trochę na początku myślałem, że to chyba nie dla mnie ale kolega Jacenty (pozdr i dzieki za okocim.) szybko pomógł mi się odnaleźć .. więc jeżeli o mnie chodzi to jakoś się odnalazłem.
Pewnie następnym razem zacznę lepiejOK
[#58] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@heniek29cr, post #57

Dzięki za imprezę, następnym razem wyrwę się na dłużej i zabiorę jedną szt. ale jakąś mocniejszą Ami z dużą ilością softu. Atmosfera super, do następnej imprezyOK
[#59] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@flops, post #58

Dzieki za monitorek, jest super i fajnie swieci, jeszcze nigdy nie dostalem takiego fajowego gadgetu :)
[#60] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #41

Udalo mi sie opanowac to indi, dzieki za pomoc i do nastepnego razu :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem