kategoria: SACP
[#61] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@QUAD, post #60

Witam witam i dziękuje za miłe chwile spędzone wśród "swoich" własnie zawitałem do domku skiba ma jeszcze ok 45min jestem padnięty 12godzin jazdy do was robi swoje ale i tak jeśli pogoda będzie dopisywać będę sie zjawiał na SACP pozdrawiam wszystkich nowo poznanych kolegów i koleżanki Franc of DarK Team
[#62] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@francdt, post #61

Dziękuję wszystkim za przybycie. Impreza jak zwykle udana, mnóóóóstwo sprzętu i nowe twarze - to niezmiernie cieszy. Zwłaszcza szacunek dla Ekipy z Wielkopolski za to że się chciało i te kilometry nie były przeszkodą nie do pokonania ;) .

Poniżej wklejami link do mojej fotorelacji. Robiłem nawet opisy zdjęć, ale wybaczcie mi jeśli niekompletne. Jest 0.36 i padam na ryjek (nawet toreb jeszcze nie rozpakowałem). Starałem się w opisach oddać choć częściowo klimat SACPu.

SACP 19 fotorelacja Azzorka .

Miłego oglądania i do zobaczenia prawdopodobnie w styczniu 2014r!

Pozdrawiam,


Azzorek

P.S.

Wojt, te moje Korgi są super, ale nie wszyscy je pokochali :D . Mordimer coś wspominał o wrażeniach słuchowych podobnych do robienia lewatywy, czy jakoś tak :D :D .

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2013 00:41:34 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2013 00:44:28 przez Azzorek
[#63] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@QUAD, post #60

Dolny Śląsk melduje się z powrotem w domu :) Dzięki za imprezę, chyba trzeba pomyśleć nad większym lokalem :D
[#64] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@altcomputing, post #63

A ja właśnie dotarłem się kolejnym piwem:) było wzorowo! Pozdro dla Wszystkich!
[#65] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #62

Na zdjeciach 19 i 20 to nie jest alt ;)
[#66] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #65

[#67] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #66

Dzięki wszystkim za super imprezę!Biax monitorek wymiata jak,to mówią od przybytku...Widok banana na twarzy Jacola po postawieniu Ami na nogi bezcenny!:P.Szacunek i podziękowania dla ekipy z WLKP za przybycie.OK.Organizacja i lokal pierwsza klasa no i ta nowa łazienka,jak mówił Biax z kibelka nie chciało się wychodzić.
[#68] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Grisza, post #67

ja mam tylko jedno pytanie co sie stało z druga ekipą z Poznania bo nie dotarli na SACP???? mam nadzieje że nic groźnego
[#69] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #65

Kurczę rzeczywiście, jednak późna godzina zrobiła swoje :) ~, ale podobny :P . Alt ma zarost do ucha :D . A kto to był?

Pozdrowionka!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2013 12:06:05 przez Azzorek
[#70] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #69

Brat bliźniak , o ksywce Vato, a tak na poważnie, to bardzo chciałem wszystkim podziękować za kolejną udaną imprezę. Pod względem ilości sprzętu była to największa impreza naszego cyklu. Kiedy rano z Azzorkiem przygotowywaliśmy salę, tylko jego przeczucie sprawiło, że wystawiliśmy zdecydowanie więcej stołów. Oby tak dalej. Cieszy ogromnie fakt, że przybywają ludzie z naprawdę odległych stron. To spore wyzwanie, ale mam nadzieję, że warto. Ekipa z Wielkopolski naprawdę sympatyczna.
Jacenty bez większych skrupułów wyrzynał wszystkich w Barbariana, stosując najlepszą wojenną metodę - wykorzystaj wszystkie słabości przeciwnika, historię piszą zwycięzcy.
Było trochę ciasno, ale nie przeszkadzało to w świetnej zabawie.
Jeśli chodzi o nowe osoby, to może faktycznie brakuje nam kogoś w rodzaju "przewodnika", który by bezboleśnie wprowadził ich w realia SACP, ale wydaje się, że atmosfera panująca na spotkaniach raczej nikogo na boczny tor nie spycha i w miarę szybko można się zaaklimatyzować.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na kolejnym zlocie.
[#71] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Mordimer, post #70

Grisza, co z "moim" monitorem? Spakowałeś go i najnormalniej w świecie zabrałeś z powrotem do domu. No jak, tak można. Przecież mówiłem, że mogę się nim zaopiekować. żółta kartka
Teraz będę musiał szukać na allegro.
[#72] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Mordimer, post #71

Przepraszam więcej się,to nie powtórzy nie wiem,co we mnie wstąpiło.Zrewanżuję się następnym razem.;)
[#73] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Grisza, post #72

to wszystko przez to oko:D
[#74] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@bacus10, post #73

dzieki za fajna impre, szkoda ze nie moglem zostac dluzej!
[#75] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #62

Jeszcze poprawki do zdjęć :)
Fota 25 - to Górny Śląsk (Cieszyn)
67&68 - nowa twarz to Flops :)
[#76] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #75

Jubileuszowy SACP powinien trwać dwa dni:)
[#77] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #75

Poprawione, dzięki Wojt :) . Jak coś jeszcze znajdziesz alarmuj :P .

Pozdrawiam,

Azzorek
[#78] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@WojT_GL, post #75

Umiarkowanie nowa, bo kiedyś już byłem z dwa lata temu, na SACP 10, jestem nawet na tablicy MK, ale niestety musiałem oddać walkowerem: http://www.fotosik.pl/u/azzorek/zdjecie/53/album/832308

A na 67&68 jestem przyłapany jak kroję Alto z drugiego śniadania
[#79] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@flops, post #78

Sorry Flops, musisz częściej wpadać na SACP :P .

Pozdrawiam,

Azzorek
[#80] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #79

Będę się starał, mam do Was nie tak daleko, najbliżej z wszystkich Ami imprez.
[#81] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #79

Wielkie podziękowania dla organizatorów oraz dla magika lutownicy z SACP bo właśnie testuję moją A600 po wymianie kędziorków, która właśnie do mnie wróciła
Zachęcam nowych do wizyty na SACP 20 z swoimi amigami i problemami i sam mogę zaświadczyć , że nie odejdziecie bez fachowej pomocy a na każde pytanie znajdziecie właśnie tam odpowiedź

PozdrawiamOK
[#82] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #77

Przygotowałem małą galerię ze spotkania.

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2013 18:48:00 przez pekdar
[#83] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #82

Od lewej francdt i ja
A to jest Jacenty, też z Wlkp
Pozdrawiam


Ostatnia aktualizacja: 18.10.2013 18:55:16 przez Skiba
[#84] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #82

O kurna, ale fajne fotki :) Jak zwykle Pekdar nie zawiódł OK
[#85] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #82

Bardzo miło było sobie obejrzeć i przybliżyć Was i Wasze Amigi OK

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2013 19:18:56 przez BULI
[#86] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@BULI, post #85

Buli, następne jubileuszowe SACP z Tobą ... ok, racja
[#87] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@biax, post #86

No, trzeba będzie się w końcu wybrać- może w końcu się uda ok, racja
[#88] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #82

Super zdjęcia i komentarze do nich, atmosfera wygląda na luzacką - kurde, zazdroszczę wam.
[#89] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Radek_Cz, post #88

oj jest czego :)
Jak zwykle było super, kiedy następny SACP ? :):)
[#90] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #82

OOoooo , oglądam sobie zdjęcia i widzę , że moja "piękna" facjata załapała się na ZDJĘCIE , niesamowite :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem