kategoria: SACP
[#91] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #83

Dzięki za informacje. Poprawię się.
Jacenty - sorry za relokację na południe.

Poprawione.
[#92] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Radek_Cz, post #88

Cieszę się że podoba się. Mam nadzieję że nigdzie nie ma przesady.
Nie ma co zazdrościć tylko trzeba przyjechać :D
[#93] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Olo, post #90

Jest lepsza fota, trochę dalej ;)
[#94] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #92

Nie ma co zazdrościć tylko trzeba przyjechać

Cholera, troche daleko mam płacz
W innym wypadku na pewno bym wpadał do was.
[#95] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Radek_Cz, post #94

O kurcze, no faktycznie.
[#96] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Radek_Cz, post #94

Londyn-Katowice-Londyn bilet na samolot niecałe 300 zł (tudzież niecałe 60 funtów). Wymówka nieprzyjęta :P

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2013 22:26:39 przez madman15
[#97] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #92

Zgadzam się Pekdzio w 100% - po prostu przyjechać i doznać tych wrażeń osobiście - obowiązkowo z Amigą. Super galeria, lepsza od mojej nawet chyba :P .

Z miejscem na następny SACP nie będzie problemu, weźmiemy od razu tę większą salę - tam placu wystarczy.
Ponieważ następny SACP będzie miał numerek 20 oznacza to, że to już piąty rok jak się co kwartał spotykamy. Dwudziesty SACP musi być legendarny w całkowicie pozytywnym sensie :) .

Zapytam tak z ciekawości - czy dla tych co jadą z daleka, SACP w wersji dwudniowej lepiej pasuje, czy nie ma to znaczenia? Na razie rozważam czysto teoretycznie :D .

Pozdrawiam,

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 23:34:45 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 23:35:18 przez Azzorek
[#98] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #97

Witam. Moim skromnym zdaniem, lepiej byłoby gdyby SACP 20 był dwudniowy, daleka trasa daje po kościach. Chwała Francowi za to, że Nas dowiozl w jednym kawałku, jest naprawdę dobrym kierowcą.
[#99] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #98

Co do impry to spoko moze byc 2 dniowa co do spanka wystarczy jakis skromny zakatek aby mozna zakotwiczyc spiwor i karimatke i spoko ostatnio na 19 spalem 2 godzinki w aucie i dałem rade na dwu dniowej imprezie mozna by troszke wiecej wypic i troszke dłuzej byc z amigowcami i przy amigach :) co do trasy to ja moge jechać wszedzie aby tylko nie samemu :) i jesli za duzo nie spadnie sniegu pewnie 3 z wlkp pojawi sie na 20 spotkaniu :)
[#100] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Azzorek, post #97

Krótki film z SACP dostępny w rozdzielczościach:

- VGA
- CIF

Miłego oglądania.

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2013 13:01:15 przez pekdar

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2013 13:01:23 przez pekdar
[#101] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@pekdar, post #100

A hasło podasz?
[#102] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #101

hasło takie same jak moje. Pięć gwiazdek. szeroki uśmiech
[#103] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Skiba, post #101

W urlu jest
[#104] Re: Dojazd na SACP z WLKP

@Norbert, post #102

O kurcze też mam takie hasło
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem