[#151] Re: Amigowcy z Poznania?

@Norbert, post #150

1. Bombermax
2. Skiba
3. Miro
4. KM
5. superbonio
6. Jacenty
7. Slayer
8. JazzCat
9. Norbert. ( jeśli nic nie "wyskoczy" )
10. bor@s
[#152] Re: Amigowcy z Poznania?

@Norbert, post #150

Norbert weź jakiegoś MAC-a z Morphosem.
[#153] Re: Amigowcy z Poznania?

@miro_78, post #152

Chcesz się nawrócić niewierny? Zobaczę, może wezmę "grzmota".
[#154] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #132

Jeśli ktoś ma propozycje na urozmaicenie spotkania to proszę o priv, do dyspozycji mamy ładną salkę z rzutnikiem


Nie znam się na rzutnikach, ale pewnie podłączenie Amigi będzie problematyczne?

Bo tak sobie myślę, żeby przygotować seta z demami. Możemy ze Slayem przytargać Amigę z 060, ale jeśli nie da się jej podpiąć do rzutnika to chyba lepiej puszczać dema z YT. Poza tym towarzystwo zapowiada się niescenowe, więc nie wiem czy ma to w ogóle sens.
[#155] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #154

A co to rzutnik nie ma wejścia composite ?
Niektóre dema wymagają GFX wiec VGA to standard a to juz urzadzenie "złapie"
[#156] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #151

1. Bombermax
2. Skiba
3. Miro
4. KM
5. superbonio
6. Jacenty
7. Slayer
8. JazzCat
9. Norbert. ( jeśli nic nie "wyskoczy" )
10. bor@s
11. Jędras

(choć sprzęt jak mi nie działał, tak nie działa nadal - przyjadę z pustymi rękoma raczej...)

Pozdrawiam! ;)
[#157] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #156

A co Ci nie działa?
[#158] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #157

A600 ciągle na serwisie po poważnej awarii, a z zakupioną ostatnio A500 nie mogę się dogadać mimo świeżych kondensatorów - łapie resety w tych samych momentach (np. zaraz po pojawieniu się obrazu "Accesing disk" przy ładowaniu Superfroga).

Zobaczymy czy zaskoczy jak wstawię jej inne rozszerzenie pamięci na które obecnie czekam - idzie pocztą już dobry tydzień :)

(Obecnie mam jakieś kombinowane z adapterem na Garego, coś w ten deseń: http://www.amiga.org/forums/archive/index.php/t-21925.html)

Ew. spróbuję doczyścić nóżki od układów i je docisnąć - może coś się poluzowało przy wysyłce.
[#159] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #158

Jeszcze miesiąc! Stay tuned :) OK
[#160] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #159

No i generalnie leży temat ustalania terminów znacznie wcześniej.
Ja 15-16.10 mam KRGS w Koszalinie, gdzie spodziewamy się 200 maszyn (konsole/kompy) a z chęcią bym się przejechał...

Fajnie by było, byśmy kiedyś zrobili jakiś terminarz, gdzie moglibyśmy ustalać terminy niekolidujące ze sobą...
[#161] Re: Amigowcy z Poznania?

@Tom Rain, post #160

coś na stronie PPA gdzie można odhaczać imprezy/spoty...
[#162] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #161

Będziem na bieżąco śledzić aktualności ;)

Poza wsparciem w postaci fizycznej obecności można jakoś pomóc? Nie wiem też, czy czegoś nie przeoczyłem między postami, ale miejsce to Kościan, tak?

P.S. Postawiłem dziś na nogi A500 (winowajcą okazało się niesprawne rozszerzenie pamięci), którą postaram się zabrać...chyba że do tego czasu wróci mi z naprawy ukochana A600 z Vampire.
[#163] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #162

Kamieniec,

słuchajcie moi drodzy, jeśli macie jakieś pomysły na urozmaicenie naszego spotkanka, to śmiało do mnie piszcie i wdrożymy w życie wszelkie fajne pomysły.

Chilloutowe podejście do spotkanka jak najbardziej na miejscu, tym bardziej że to będzie 1sze coś zrobione u nas w Wlkp od długiego czasu. Także bez spinki.
[#164] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #163

Ok.

Skoro Kamieniec, to pozwolę sobie być publicznie bezczelnym... Jedzie ktoś może z Poznania lub przez Luboń/Mosinę/Puszykowo/Kościan? Z PKSami w weekend może być naprawdę różnie. Mogę dojechać kawałek PKP i dosiąść się po drodze.

Podzięka w postaci dorzucenia się na paliwo, tudzież w postaci jakiejś domowej nalewki - oczywiście nie chodzi o spożycie za kółkiem, bo z taką osobą nigdy nie pojadę ;)

Można pomyśleć nad jakimś turniejem (nie musi być przecież z wypasionymi nagrodami). Sam jestem nogą we wszystkim, co nie jest rpgiem na myszkę, ale na takim evencie chętnie w czymś wystartuję, choć pewnie i tak zajmę ostatnie miejsce :)

Mogę też zabrać na Goteku jakieś gry ze split screenem (choć mam tylko jednego joya) - zapraszam do wspólnej gry (choć ostrzegam, że jestem gadułą :P ) w Lotusa, Jaguara XJ220, Chaos Engine, czy nawet Sensible Soccer - może ktoś nauczy mnie w to grać :)

Skoro planowany jest rzutnik, może warto wziąć jakieś demka?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 19:38:52 przez Jedras

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 19:54:57 przez Jedras
[#165] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #164

Mogę po Ciebie podjechać, jadę przez Poznań. Szczegóły na PW.
[#166] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #165

To fantastyczna wiadomość, będziemy w kontakcie. Dziękuję zawczasu.

Tak się składa, że mieszkam na południu miasta, więc będzie można stamtąd b.łatwo wybić na A2 lub inną drogę w tamtym kierunku.

Zabiorę w takim razie A500 z Gotekiem, kable, TV też powinienem bez problemu dźwignąć (stosunkowo małe LCD). Jeżeli jakoś po ludzku to spakuję, a ktoś będzie w potrzebie - to rzutem na taśmę mogę zgarnąć do torby stację lutowniczą i jakieś podstawowe szpeje. Fachowcem nie jestem, ale udostępnić zawsze mogę - przy okazji czegoś się nauczę ;)
[#167] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #163

Do której planujesz imprezę? Pytam, bo wszystko wskazuje na to, że będę mógł wpaść dopiero koło 17-18.
[#168] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #166

Awaryjnie można też pisać do mnie. Pojadę autem w okolicach S11 i potem A2. Ewentualnie mogę zajechać do Poznania po drodze, jeśli potrzeba.
[#169] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #168

impreza będzie do godzin raczej późnych, z uwagi na to, że przełożony robi mi problemy i na drugi dzień również "pracuję" spotkanie zacznie się pewnie wcześnie popołudniu.

Czy ktoś z przybywających ma dostęp do darmowego/nielimitowanego internetu 3/4g? Na sali jest dostępny lecz nie wiem czy sprosta naszym wymaganiom

P.S.
sprzęt swój również zabierzcie jeśli chcecie.
[#170] Re: Amigowcy z Poznania?

@miro_78, post #142

Myślałem że Skiba i Miro będą w Koszalinie 15/16.10.... na Koszalin Retro Games Show.
[#171] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #169

Za 5zl kupujesz kartę w plusie. Rejestrujesz i masz 50GB na LTE. przez miesiac
Do tego telefon jako router i NET gotowy

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 13:15:08 przez Norbert
[#172] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #168

Mogę w razie czego bezproblemowo wyskoczyć na autostradę - mieszkam na poznańskim Dębcu i mam rzut beretem do wylotu na A2 OK
[#173] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #172

Chyba mi coś umknęło, ale gdzie konkretnie, jest miejsce spotkania?
[#174] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #169

Myślalem, że zacznie się około 10?
[#175] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #174

Niestety przeszkody zawsze sie zdarzaja. Postaram sie urwac ale szanse sa b.kiepskie na to. Spotykamy sie w m. Kamieniec

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 19:53:35 przez BomberMAX
[#176] Re: Amigowcy z Poznania?

@Raybeez, post #170

nie...
Szkode , że nie można być w dwóch miejscach naraz.
[#177] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #175

Jakiegoś newsa zapodaj na głównej z godziną, adresem.
[#178] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #177

Przydałoby się
[#179] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #178

Czy ktoś zna dokładny adres i godzinę rozpoczęcia?
[#180] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #179

Dołączam się do pytania, jeżeli coś wypadło, to fajnie byłoby wiedzieć, żeby nie robić sobie wycieczki krajoznawczej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem