[#1] Amigowcy z Poznania?
Są może jacyś Amigowcy z Poznania i okolic aby spotkać się na piwie, pizzy czy co będziemy chcieli i pogadać o Amidze i ogólnie Retro?
[#2] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #1

Zobacz mapkę i zagadaj na prv
link
[#3] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #1

...aby spotkać się na piwie, pizzy czy co będziemy chcieli i pogadać o Amidze i ogólnie Retro?


Kiedyś było tak, jak piszesz... szama (obowiązkowo pierogi z baru mlecznego przy kinie "Bałtyk"), rozmowy o Ami i retro :)

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 13:29:01 przez dominiqr
[#4] Re: Amigowcy z Poznania?

@dominiqr, post #3

No szkoda, że tak nie ma już. Bo prawie wszystkie regiony coś mają a w WLKP taka postucha.
[#5] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #4

Bo prawie wszystkie regiony coś mają a w WLKP taka postucha.


Poczekaj do jesieni...
[#6] Re: Amigowcy z Poznania?

@dominiqr, post #3

Fajna stronka
[#7] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #1

A jak pisałem do Ciebie na priv (inne forum), że na piwo to nie odpisałeś. BTW zreanimowali ci w końcu tego złomodora, czy kupiłeś drugiego?
[#8] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #1

Były próby, ale nic nie wyszło.
[#9] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #7

Wymieniłem złoma na sprawnego za 50zł:) Dlatego w sumie nie miałem jak Ci oddać tego SIDa
[#10] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #8

Jazzcat, a ja myśłałem, że jednak coś tam się Wam udało zdziałać nad tym jeziorkiem. Nawet się przymierzałem ale kolejne rodzące się dzieci całkowicie mi te przymiarki wybiły z głowy. Stolica Pyrlandii fajne miasto, w centrum, w okolicach MTP masa noclegów, poza sezonem targowym za przystępne pieniądze, Starówka niedaleko itd.
[#11] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #1

Jakby co, podbijam temat. O scenie też można porozmawiać (portfolio).
[#12] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #1

Ludzi jest pełno, a wychodzi jak zawsze, z małymi wyjątkami.
[#13] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #10

Masz rację, miał być miting w Boszkowie - bajeczne miejsce na tego typu imprezy. Bomber to załatwiał. Niestety koszta wynajmu sali okazały się zbyt duże.

Teraz mi się przypomniało, że przecież ITU organizował we wrześniu 2014 spotkanie w jakiejś wsi koło Leszna. Było trochę ludzi. Niestety w tym samym terminie odbywał się RW, na który w dodatku robiliśmy demo, więc musieliśmy odpuścić
[#14] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #13

A koto by się pisał na za dwatygodnie w weekend na małe piwo. Jak będą miminum trzy osoby to już będzie fajnie! Potem można pomyśleć o czymś większym, działam w jednym klubie około growym więc sale można bez problemu wypożyczyć w przyszłości.
[#15] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #14

ja
[#16] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #14

Jak czas mi pozwoli, to też z miłą chęcią podjadę na soczek.
[#17] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #10

Jakby coś w Wlkp. się działo to pewnie i ekipa z 3miasta by się zjawiła większą grupą, bo to w sumie całkiem niedaleko. Kibicowałem tej inicjatywie nad jeziorkiem, może uda się w tym roku?
[#18] Re: Amigowcy z Poznania?

@sachy, post #17

Na raze to bez takich wielkich planów, małymi kroczkami wpierw trzeba zintegrować się musi trochę grupa. Potem kto wie:) Mam działkę 25 km od Poznania z wolnymi domkami nad jeziorem samym więc kto wie:)
[#19] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #14

Też się piszę, ale tylko w Poznaniu - bez tłuczenia się kilometry za miasto.
[#20] Re: Amigowcy z Poznania?

@F7sus4, post #19

No pewnie, że będzie w Poznaniu w innej lokalizacji przyszłościowo:)
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowcy z Poznania?
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowcy z Poznania?
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowcy z Poznania?
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amigowcy z Poznania?
[#25] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jenot, post #24

Czyli wstępnie mamy tak na przyszły tydzień
1.Wnuczuś
2.Infboras
3.Skiba z paroma znajomymi ? czyli ile bo będę musiał rezerwować stoły
4. Skiba 2
5. Skiba 3
6. Skiba 4
7.F7sus4
8. Iwan

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 19:00:54 przez wnuczus
[#26] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #25

Max 4 osoby licząc ze mną.
[#27] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #26

Poczekam do niedzieli z wstępnymi zapisami a po niedzieli zacznę organizować jakieś stoły i się dogadamy gdzie chcemy iść.
[#28] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #27

ok dzieki
[#29] Re: Amigowcy z Poznania?

@wnuczus, post #27

Podaj więcej szczegółów. Jaki dzień? sobota czy niedziela?, do południa, po południu czy może wieczorem. Będzie łatwiej przyjezdnym zaplanować czas na takie spotkanie.
[#30] Re: Amigowcy z Poznania?

@Iwan, post #29

Wpierw chciałem zrobić do niedzieli ogólna listę chętnych na takie spotkania. Poźniej zamierzałem przeprowadzić ankietę gdzie i kiedy. Na razie proszę tylko o wstępne tak czy nie:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem