[#181] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #180

Też o to pytałem w poście #173.
[#182] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #181

Jak tak będzie wyglądać sytuacja w piątek, to w sobotę się ktoś z Was wybiera?
[#183] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #182

Raczej odpadnę, jechać dla samej jazdy nie ma sensu wolę pobawić się TVPaintem.
[#184] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #183

Właśnie wszedłem na ppa by zapytać o to samo co Wy.

Jeżeli tak będzie, to też odpadnę i spożytkuję ten czas na Lightwave`a, lub wywołanie paru negatywów w ciemni.
[#185] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #184

Na zlot którędy?

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 08:33:51 przez slay
[#186] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #185

Może sami musimy poszukać ? ;)
[#187] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #186

@Bombermax odezwij się, podaj dokładny adres oraz godzinę rozpoczęcia.
Jak są jakieś przeszkody i nie możesz być wcześniej to pisz, najwyżej ja podjadę wcześniej. Domyślam się że to będzie w szkole lub w budynku gdzie kiedyś były słynne imprezy, ale daj znać.
[#188] Re: Amigowcy z Poznania?

@superbonio, post #187

Czesc, wybaczcie kiepski kontakt, sprawy osobiste, spotkanie w miejscwosci Kamieniec, ul Stawowa, przybywajcie, godzina 14:30 chyba ze zdolam ulepic temat to wczesniej o czym dam znac. Nie piszcie prosze ze pozno bo wiele innych spotow odbywalo sie pozniej i bylo ok, spotykamy sie zeby w koncu uruchomic cyklicznosc wiec kroluje prostota OK wezcie sprzet i pomysly ze soba rowniez :)

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 11:31:33 przez BomberMAX
[#189] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #188

Jezeli chodzi o warunki to post #132 wyjasnia wszystko, mala skromna nowa salka dla naszych potrzeb wystarczy w zupelnosci jak na moje. Na ul. stawowej muesci sie OSK driver bedziecie widziec jak juz wjedziecie w te ulice. Sala miala byc pierwotnie inna ala piwnica z dobrym klimatem ale niestety wlasciciel dostal na glowe (autentycznie) stad takie o to cos.

Pytanie towarzysze z mojej strony, "pomozecie"? (Gierek)
[#190] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #189

Jeśli mamy coś w tej naszej WLKP zapoczątkować to ja się stawię, choć pora z lekka późna.
[#191] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #190

Musimy zapoczątkować, bo tyle fajnych imprez jest organizowanych w innych częściach PL a u nas bieda a szkoda bo mamy różne doświadczenia i wspomnienia z naszym hobby że aż się prosi żeby cyklicznie coś organizować.
[#192] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #188

Najważniejsze, że coś udało się sklecić. Od dłuższego czasu mocno byłem za tą inicjatywą i w dalszym ciągu mocno trzymam kciuki za dalszy rozwój sytuacji w rejonie Wielkopolski. Niestety ze względu na dwa czynniki zmuszony jestem skupić się na Koszalin Retro Games Show. Po pierwsze chłopakom już swoją obecność deklarowałem w lutym w trakcie Szczecinek Retro Games. Po drugie termin i ramy czasowe imprezy w Wielkopolsce powodują, że z czegoś muszę zrezygnować - szkoda. Do zobaczenia innym razem w bardziej sprzyjającym okolicznościach.
[#193] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #188

Stawowa ile?
[#194] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #193

Z tego co z google 37, wiem gdzie to jest, kawałek dalej na rogu stawowej i handlowej miałem kiedyś rozładunek :)
[#195] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #194

Pytanie zasadnicze, czy ktoś coś zabiera, czy będzie tam gdzie podłączyć (skoro miejscówka się zmieniła, bo właściciel rozchorował się na głowę)? Piwnica brzmi fanie, jeśli chodzi o piwko, a reszta?
[#196] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #189

Jeżeli ktoś chce to mogę przytargać PM z monitorem, tabletem zainstalowanym oprogramowaniem (pewnie można więcej), podręcznikiem w celach poznawczych. Kto wie, może złapiecie bakcyla. Chyba, że mamy posiedzieć przy kawie/piwie i powspominać jak to było?
[#197] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #196

Bierz, bierz tego PowerMaćka OK
[#198] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #195

Jeżeli Pan kierowca nie będzie miał nic przeciwko dużej torbie, to mogę zabrać A500 z Gotekiem i płaskie TV (niespecjalnie duże - bodajże 19 cali). Jak ktoś zamierza wziąć chociażby joya (ja mam tylko jednego), to tym bardziej zachęcam do jego zabrania - split screeny rządzą ;)

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 20:24:09 przez Jedras
[#199] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #198

64-061 Kamieniec Stawowa 37, między godziną 14:00-15:00 rozpoczynamy, godzina późna, fakt, ale dobrze że to sobota. Pogoda też ma sprzyjać. Dookoła sklepy są, nawet jakaś pizzeria się znalazła ;) Zabierzcie ze sobą sprzęt i dobry humor. Daję info do administratora. W miarę możliwości zameldujcie się kto będzie, bo chce coś tam jeszcze ogarnąć;


P.S. Joye mam, turniej zrobimy na rzutniku, jak ktoś ma smykałkę w demkach to proszę zabrać ze sobą materiały, AMI/PCtowskie, internet też będzie w razie czego.

@KM można jedno i drugie więc tego maczka zabieraj ze sobą, "listwy" się ogarnie, stoliki (wow!) też są OK

Lista raz jeszcze:
1.Bombermax
2.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 22:30:02 przez BomberMAX

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 22:30:53 przez BomberMAX
[#200] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #199

1.Bombermax
2. Skiba
3.
[#201] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #200

1.Bombermax
2. Skiba
3. bor@s
[#202] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #201

1.Bombermax
2. Skiba
3. bor@s
4. KM
[#203] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #202

1. Bombermax
2. Skiba
3. bor@s
4. KM
5. Slayer

Przyznam, że parę dni temu - z braku info - postawiłem już krzyżyk na tej imprezie, ale skoro BomberMAX wrócił jednak do świata żywych, to postaramy się z JazzCatem wlecieć, choć pewnie później (ok 17-18? mam nadzieję, że jeszcze będziecie na miejscu

BomberMAX: Mówisz, że jest tam jakaś pizzeria? Bo jeśli nie, to możemy wspólnie zamowić jakieś żarcie z Grodziska z dowozem. Jest tam niezła azjatycka knajpa (testowana wiele razy) i pizzeria (nietestowana), które dowiozą za dychę (10 km).

ps. Jak będą chętni to proponuję turniej w Sensibla ;)

ps2. Co do demek. Do rzutnika będzie podłączona Amiga czy jakiś PC?

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2016 15:47:00 przez slay
[#204] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #203

Slay przybywajcie bo skoro pozno zaczynamy to do pozna bedziemy, drogi w tych okolicach sa bdb wiec powrot winny byc bezpieczny nawet pozniejsza pora. Co do zarelka to damy rade z GRO jedzenie 1 klasa zalatwie tez znizki jutro ;))

Na pewno PC+rzutnik na chwile obecna moze bedzie Ami, wtedy bylby lux :))
[#205] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #203

1. Bombermax
2. Skiba
3. bor@s
4. KM
5. Slayer
6. Jędras

P.S. Wynik turnieju w Sensibla jest z góry znany - doskonale wiem kto zajmie ostatnie miejsce (mimo usilnych starań co by go jednak nie zająć) :P
[#206] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #205

Ja w SWOSa grałem z 7 lat temu ostatnio, to najwyżej będziemy się bić o ost. miejsce :D
[#207] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #204

Na pewno PC+rzutnik


Ok, mam trochę amigowych dem zrzuconych do avików, to wezmę pendrajwa i puścimy z Twojego grzyba.

A Amigę i Joye do SWOSa masz?
[#208] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #205

1. Bombermax
2. Skiba
3. bor@s
4. KM
5. Slayer
6. Jędras
7. superbonio

Demka muszą być z prawdziwej amigi, w razie co można moją A4kD podłączyć do projektora. Jedynie co zabierzcie materiał na jakimkolwiek nośniku aby szło przekopiować.
[#209] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #207

2x Competition PRO, moja Amiga 500 z 020 zagości też (z WHDLoad), jakby co to Joye weźcie w zapas :D
[#210] Re: Amigowcy z Poznania?

@superbonio, post #208

Się dopisuję, żeby Bomberowi nie było smutno ;)

1. Bombermax
2. Skiba
3. bor@s
4. KM
5. Slayer
6. Jędras
7. superbonio
8. Jazzcat
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem