[#61] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #13

Witajcie, rzeczywiście silnie próbowałem, raz AmiWigila sie odbyła nawet ale bez mojego udziału finalnie, odbija mi się to do dzisiaj (sorki Radzik :( ) Mamy takie piekne tereny i zapewne fantastycznych Amigowców a nic nie możemy zorganizować. Klątwa jakaś czy co?
[#62] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #61

Panowie, zamiast gadać trzeba wizaść i po prostu zrobić.
[#63] Re: Amigowcy z Poznania?

@radzik, post #62

Właśnie. Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Siemianowice, Katowice, Brzesko, Warszawa, Daleki Wschód - wystarczy odrobina chęci. A w Pyrlandii jeszcze nie byłem. Jak Wasza imprezka nie będzie kolidować z innymi spotkaniami i nie będzie to kilkugodzinne sobotnie posiedzenie to chętnie wezmę Amigę pod pachę, wsiądę w pociąg i przyjadę mimo że... dalekooooo. Ruszać dupska, ustalać termin i miejsce.
[#64] Re: Amigowcy z Poznania?

@radzik, post #62

Męczy i dręczy mnie ten temat. Trzeba koniecznie coś skombinować. JA nadal będę męczył te Boszkowo, w poniedzialek jade poszukać czegoś taniego, może się uda.
[#65] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #64

Próbuj, próbuj. Jednak nie skupiałbym się na jednym miejscu. Kto ma pomysł jak i gdzie a przede wszystkim czas na to niech działa.
[#66] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jenot, post #63

Rzeszów


No tak. Rzeszów ma 190 tys. mieszkańców, zaczęliśmy 2 lata temu równo i się jakoś kręci.

Polecam "na rozpałkę" coś takiego np. jeśli brak Wam weny:

http://www.ppa.pl/forum/integracja/34907/dofinansowanie-nowych-imprez-amigowych-2017-nck
[#67] Re: Amigowcy z Poznania?

@DiskDoctor, post #66

Boszkowo odpada bo historia ta sama, poszukam jakiegoś fajnego lokalu u mnie w mieście (30km płd od Poznania) tak aby utrzeć jedno fajne miejsce i możemy się bawić.
[#68] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #67

W pierwszej chwili pomyślałem, że chcesz w Manieczkach :D
[#69] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #68

W Mańcach bytowałem często i mam 10km do nich :D
[#70] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #67

poszukam jakiegoś fajnego lokalu u mnie w mieście (30km płd od Poznania) tak aby utrzeć jedno fajne miejsce i możemy się bawić.


Udało się coś znaleźć?
[#71] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #70

2-3 lokale znalazem, w jeden z nich prowadzony jest przez moich (7 woda) krewnych ale jest bardzo fajny, bo patrze pod kątem żeby były jak najlepsze warunki. Czekam aż mi przedstawią terminarz.

Miejscowość Kościan:
link

Będę miał wszystko dopięte i PEWNE co najważniejsze to zarzucamy ankiete na terminy.


Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 13:21:07 przez BomberMAX
[#72] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #71

Kościan to prawie w domu, jestem, nawet gdybym musiał rowerem przyjechać.
[#73] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #71

Kościan może być, dobry dojazd i blisko Poznania. Termin najlepiej po AmiParty.
[#74] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #73

Brzmi nieźle OK
[#75] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #71

No i brawo Ty. Działaj, działaj jak by co mogę pomóc. Do Kościana to i nawet pieszo mogę przyjść :)
[#76] Re: Amigowcy z Poznania?

@superbonio, post #75

No i Super Chopaki, dam znać szybko co i jak, musimy mieć stałą miejscówkę i kultywować nasze hobby! OK
[#77] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #76

Jak mi termin podpasuje to i ja się postaram przyturlać, chociaż na parę godzin, może nawet uda się odebrać swoje graty (hello Superbonio! :) ). Pyrlandia rulez, właśnie wróciłem z małego tourne po rodzinnych stronach (Dom->Lubasz->Sieraków->Dom) i tam miejscówek w klimacie "lato nad jeziorem" jest po prostu zatrzęsienie (prawie tyle co na Pomorzu )

Czekam na rozwój wydarzeń.
[#78] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #77

Byłeś dzisiaj w Lubaszu na jeziorem? xD
Ja też byłem... heheh
[#79] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #76

Dobre wieści czekam na dalsze informacje :)
[#80] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #78

Wczoraj i tylko w okolicy - na cmentarzu. Jeziorko fajne, po jednej stronie się kąpiesz, po drugiej łapiesz rybki OK
[#81] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #71

Nnno! Wreszcie coś się rusza.
Oczywiście dopisuję się do listy. A skoro Mccnex ma wpaść to już w ogóle zajebiście. Weźmiesz siostrę z Archeo? ;)

Nie wiem, czy pamiętacie, ale w Kościanie mieszkał Amiflash/Nah Kolor.
[#82] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #81

Nie ma opcji innej niż tylko i wyłącznie zorganizować w końcu impreze, jestem na maxa zdeterminowany bez słomianego zapału, a mając zacnych kolegów w pobliżu (m.in./np. ten co pieszo przyjdzie) inaczej być nie może. Odezwę się z konkretami.
[#83] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #81

Jazzcat, jak odkopię to wezmę :)
[#84] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #83

Witajcie,


Termin sierpień, 3-4 kwartał, ostatni/przedostatni weekend wstępnie - czy pasuje Wam? Rzućcie liczbę osób (czyt. zgłaszajcie się kto będzie chciał być), znalazłem malutką ładną salkę wykładową i muszę wiedzieć ile osób by się pisało na spocik.


Pozdrawiam
[#85] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #84

Mnie w takim razie nie będzie na 99 procent. Od połowy sierpnia mam wyjazd. Trudno. Ale Sachy może wpadnie :)
[#86] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #85

kiedy powrót?
[#87] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #84

Pasuje
[#88] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #85

Ach, coś czułem że taka będzie propozycja :/ Niestety będę poza Polską od 13.08 do końca sierpnia.

A może za tydzień?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 20:55:17 przez slay
[#89] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #88

słuchajcie, pierwszy tydzien września tez moze być, weekend oczywiscie, rozumiem ze sa urlopy....

Dajcie też prosze znać czy nocleg Was inteersuje czy zrobimy sobie jedną dobe/dzień na początek

slay
lecę na jak to nazwać ymmm... impreze masową służbowa (nie mylić z rozrywką) .... więc niestety nie będzie mnie.



Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 21:00:59 przez BomberMAX
[#90] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #89

Mi pasuje kazdy termin, byle sobota. Przyjedziemy w kilka osob.
Moze zrobic cos podobnego do SACP np co trzy miesiace?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 21:07:50 przez _Skiba
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem