kategoria: SACP
[#781] Re: Kolejny SACP

@jarecki130, post #778

Dziękuję wszystkim za przybycie. O mały włos i trzeba by było w korytarzu stoliki wystawiać (tyle sprzętu było) :D.
Obyśmy mogli się spotkać w lutym 2022 zgodnie z harmonogramem.

Wielkie podziękowania dla Phibrizzo i Rafał A-3000 za pomoc przy instalacji HD w mojej ACDTV. Wreszcie to działa na karcie MicroSD 1GB. Muszę jeszcze tylko rozwikłać zagadkę tego dziwnego błędu walidacji podczas botowania OS 1.3. Ściągnąłem parę programików do likwidacji Saddama - oby to było to.

Do następnego SACP!
[#782] Re: Kolejny SACP

@Krashan, post #780

Nie zna Ami-życia ten kto nie był choć raz na AmiParty ;)
Trzeba koledze darować ;)
[#783] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #781

Muszę jeszcze tylko rozwikłać zagadkę tego dziwnego błędu walidacji podczas botowania OS 1.3. Ściągnąłem parę programików do likwidacji Saddama - oby to było to.


Najpierw sprawdź czy nie masz jakiegoś wirusa, a potem zrób walidację za pomocą DiskSalv.
[#784] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #776

Dokładnie.
Gra się nazywa Devil Crash.

Dzięki serdeczne za zajefajnie spędzony czas na długich rozmowach o życiu, Amidze i kobietach.
Dziękuję *Y-grekowi, QUADowi, Marechckowi, Rentonowi, Pejsonowi, Borsukowi, Sk00terowi, Bartkowi, Sajdorowi, koledze od CDTV, który skrupulatnie opowiedział mi o zainstalowanych jak i wykonanych przez siebie modach.
Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam.
[#785] Re: Kolejny SACP

@_arti, post #775

Dzięki @arti! Również miło było poznać.
Moje pierwsze amigowe spotkanie - było bardzo ciekawie.
[#786] Re: Kolejny SACP

@kubaslonka, post #784

Jam to byl ten od CDTV

Dzieki Organizatorom za jakze udana impreze. Milo bylo spotkac dawno niewidziane geby.
Dzieki tez dla Ciosa za monitor
[#787] Re: Kolejny SACP

@Phibrizzo, post #786

Nie ma za co ;) wyświetlać obraz z takiego sprzętu to sama przyjemność ;)
[#788] Re: Kolejny SACP

@mikecios, post #787

Dzięki serdeczne za możliwość spotkania się w tak zacnym gronie. Akumulatory naładowane pozytywną energią. Masa pomysłów co dalej grzebać w sprzęcie (m.in. odkupione pcb do ZX spectrum Herlequin). Sala pękała w szwach, z trudem szło sie przecisnąć- ale to dobry znak, że zainteresowanie imprezą jaki Amigą nie spada.
Do następnego. OK
[#789] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #788

Ja również serdecznie dziękuje wszystkim za spotkanie. Dziękuje organizatorom oraz @_arti za udzieloną pomoc. Do zobaczenia w lutym
[#790] Re: Kolejny SACP

@MDW, post #772

Dema też są. Spokojnie można pogadać o wszystkim, i tego klimatu nie przebije nic. Osobiście zapraszam cię MDW jak masz możliwość to przyjedź.
1
[#791] Re: Kolejny SACP

@jimiche, post #790

W końcu SACP powrócił :) fajnie było spotkać znajome twarze :p

Stonoga przedłużaczy troszkę robiła problemy z moim ossc (częste blackouty ekranu) i pejsona cd32 niechciala odpalić z tf330. O dziwo w domu i u mnie wszystko śmiga, a u pejsona od strzała ruszyła i bangla nadal :p

Następnym razem muszę znaleźć tam jaki przyczajony wolny kontakt hehehe ^^

Fajnie znów was widzieć :)
1
[#792] Re: Kolejny SACP

@jimiche, post #790

Moja krótka fotorelacja z SACP 44 :) .

SACP44
4
[#793] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #792

Podziękowania dla organizatorów. Jak zawsze super impreza w super atmosferze
1
[#794] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #792

Jaki jo jest już tłusty. Czas na jakieś ćwiczenia i dietę :).
1
[#795] Re: Kolejny SACP

@jimiche, post #794

Eeeee tam. Lepiej/szybciej/prościej w DeluxePaint poprawić! :D

Dzięki dla Organizatorów i wszystkich obecnych. Było super! ;)
OK
1
[#796] Re: Kolejny SACP

@sk00ter, post #795

Komu ja dawoł rozszerzenia do A500 pod klapkę do naprawy?
[#797] Re: Kolejny SACP

@_arti, post #796

Nie wiem ale nie wyglądałeś na pijanego. ;))
[#798] Re: Kolejny SACP

@mikecios, post #797

Pewnie dlatego nie pamiętam!
[#799] Re: Kolejny SACP

@_arti, post #798

Czy ktoś jedzie przez Łódź/Pabianice/Zgierz/okolice, skąd mógłbym się zabrać? Dołek nie jedzie więc wysypał mi się transport
Ewentualnie mógłbym być o 7:10 w Częstochowie na stacji PKP.


Ostatnia aktualizacja: 03.02.2022 14:49:49 przez _arti
[#800] Re: Kolejny SACP

@_arti, post #798

Jezeli komus lezy wentylator laptokowy, chetnie odkupie do chlodzenia tf1260
[#801] Re: Kolejny SACP

@sajdor, post #800

Tak nieśmiało przypominam, że już w następną sobotę, 21.05.2022 r. odbędzie się SACP!!!
[#802] Re: Kolejny SACP

@*y, post #801

grilla nie zapomnij... bo nie bedzie ośrodka społecznej wymiany kulturalnej :)
[#803] Re: Kolejny SACP

@*y, post #801

Szkoda że nie mam jak przyjechać :-/ rzut beretem mam a jednak muszę z dzieckiem zostać w dodatku po nocnej zmianie... ech :-/
[#804] Re: Kolejny SACP

@tukinem, post #803

Można przyjść z Pimigą ? Amiga nie zmieści mi się do kufra
[#805] Re: Kolejny SACP

@*y, post #801

To będzie moja pierwsza amigowa impreza, chciałem się spytać jak to wygląda z przywiezieniem własnej Amigi, nie mam się czym pochwalić za bardzo wiec nie wiem czy jest sens ją zabierać.
2
[#806] Re: Kolejny SACP

@Mir3k, post #805

Polecam poszukać filmików na yt, jest kilka relacji OK
[#807] Re: Kolejny SACP

@Mir3k, post #805

Każda Amiga jest mile widziana. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę. Bierz sprzęt i nie zapomnij przedłużacza OK
[#808] Re: Kolejny SACP

@Jacenty, post #807

A gdzie to się odbywa ?
[#809] Re: Kolejny SACP

@arturB, post #808

Tu
[#810] Re: Kolejny SACP

@*y, post #801

O której otwieracie?
Bo zazwyczaj pojawiałem się późno, a tym razem z uwagi na napięte terminy będę musiał przyjechać rano.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem