kategoria: SACP
[#1] Kolejny SACP
Cześć.

Mam pytanie, bo zbliża się powoli wrzesień i nigdzie nie mogę doszukać się informacji :) Czy wiadomo już coś na temat terminu imprezy?

Nie ukrywam, że chętnie znów bym Was odwiedził. Tym razem jednak bez Amigi, bo chciałbym Was poznać i zagadywać - pograć sobie mogę w domu ;)
[#2] Re: Kolejny SACP

@Jedras, post #1

Poczatkowe weekendy jakos... Oby po 10 bo dopiero wroce z urlopu. I tez postanowilem nie brac sprzetu tylko posiedziec i pogadac.
[#3] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #2

Tyle wiem, tylko muszę w miarę prędko zacząć terorryzowanie kierownika w pracy by puścił mnie w terminach okołosacpowych na urlop - przy pkp potrzebuję jeden dzień na dojazd ;)

(zakładając, że pociąg znów mi nie załapie 3h opóźnienia... :P )

Ale jeśli się uda, to przytacham ze sobą aparat i zaproszę wszystkich uczestników na pamiątkowe zdjęcie grupowe w starym stylu.

Mam nadzieję, że do zobaczenia ;)

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2017 18:44:27 przez Jedras
[#4] Re: Kolejny SACP

@Jedras, post #1

Kolejny SACP będzie 9.09. Bawcie się dobrze, ja będę ewentualnie na chwilę z rana.
[#5] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #4

Znowu wesele brata?
[#6] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #4

Damn... To mnie nie bedzie... No chyba ze nie przedluzyc pobytu nad Baltykiem... Szczescie rodziny czy SACP, szczescie rodziny czy SACP....
[#7] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #4

Oooojjc jestem w uk :/ nie da sie tydzien pozniej :( ?
[#8] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #4

Akurat dzień przed urodzinami 😃😃😃
[#9] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #8

Mnie też ten termin nie pasuje
[#10] Re: Kolejny SACP

@Jacol, post #9

Może źle się odrobinkę wyraziłem, idealny prezent na urodziny to wspólne spotkanie z amigowcami 😃
[#11] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #10

Ale to chyba jak masz kierowce :) bo jak nie to meczarnia patrzec jak inni sie ciesza ;)
[#12] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #6

Jesteś morsem?

3 podejście do SACP i znowu impreza rodzinna. Kufa nooo...
[#13] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #11

Niestety kierowcą będę Ja 😂
[#14] Re: Kolejny SACP

@*y, post #5

Tym razem nie jest tak wesoło.
[#15] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #14

Zatem wszystkim nieprzybywającym - do zobaczenia na następnym SACP w listopadzie szeroki uśmiech . Ja chyba na wrześniowy SACP zabiorę moją Plusicę i może jakiegoś retro-PC bo na nim też nie mam kiedy grać .

Do zobaczenia,

Azz
[#16] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #15

To może od razu ustalcie termin listopadowy - coby każdy kto ma jakieś delegacje albo inne wesela sobie mógł wszystko rozplanować.

Gdybym wiedział, że 9.09 jest SACP to bym sobie wylot do klienta przesunął o tydzień :)
[#17] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #16

A pytales klienta czy przypadkiem nie mial Amigi za mlodu? Bo moze zamiast w UK spotkacie sie w Siemcach
[#18] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #16

Wojt sprawa nie zawsze jest taka prosta. Ja już nie raz dzwoniłem do MDK Jordan aby ustalać termin, i pani często nie ma jeszcze dopiętego grafiku wynajmu sal. Oznacza to, że może nas wpisać z np. miesięcznym wyprzedzeniem, a później się okaże że miejskie notable zażyczyły sobie całego "Jordana" na ten właśnie dzień co my. I co Wam powiemy - aaaa, ten..... tego... przesunięte?

Tak to bywa. Mi akurat pasuje, choć też mogło kolidować bo termin ustalał *y.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 11:18:39 przez Azzorek
[#19] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #17

Jak już pisałem w jakimś innym wątku - tak :) u klienta siedzi jeden ludź co jeszcze teraz ma kilka Amig.
I kieruje tam zespołem inny ludź co siedział w Acornie i pisał system operacyjny :P

Mogło by to być dla nich kuszące, ale ja tam lecę na 10 dni a nie na jeden :P
[#20] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #19

Wybieram się!
[#21] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #16

Ale wszystkie terminy już są ustalone od dawna!
Listopad - druga lub trzecia sobota miesiąca.....
TU
[#22] Re: Kolejny SACP

@*y, post #21

LUB robi wielką różnicę - często :) ale spoko, będę planował wizyty weekendowe tak, aby zawsze te LUB uwzględniały :) To może zadziałać :P
[#23] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #15

No i załatwiłem dziś urlop. Jeżeli zdrowie nie nawali, a pociąg nie wyleci w powietrze (zeszłym razem mało brakowało... ;P ) to się stawię ;)
[#24] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #15

Urodziny córki :D
[#25] Re: Kolejny SACP

@tbone, post #24

Troche daleko ale może bede.
A urodziny mam 8.09 :)
[#26] Re: Kolejny SACP

@tbone, post #24

To w ramach prezentu zabierz ją na SACP! szeroki uśmiech
[#27] Re: Kolejny SACP

@*y, post #21

No to nie mogę się doczekać :) - jakieś postępy z Płytą ;) coś mam zabrać ?
[#28] Re: Kolejny SACP

@*y, post #21

Przywiozę twoje 3 płyty, jak masz jakieś inne to weź, to se zciepne do ISO :)
[#29] Re: Kolejny SACP

@QUAD, post #28

QUAD- weź te pudełka na dyskietki co kiedyś mówiłeś OK
Pudełka
[#30] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #29

Już mam w aucie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem