kategoria: SACP
[#151] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #146

ja mam chyba jakieś takie dziwne ale one sątakie małe. wezme... bo zawsze biore.
[#152] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #151

Chodzi o to:



Mam, ale nie wiem, czy będę ;)
[#153] Re: Kolejny SACP

@Drakon, post #152

Mam jak nie zapomnę to wezmę
[#154] Re: Kolejny SACP

@nekroskop, post #153

Super OK
[#155] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #154

Ja swojego GameCuba rozbieram samym pokrętłem do takich bitów, tylko musi być odpowiednio długie.
[#156] Re: Kolejny SACP

@ryshard, post #155

Na 99% przybędziemy, znajdzie się kawałek stołu i wiadro prądu na jedno stanowisko do giercowania na Ami 32CD? Będziemy pomiędzy 10.00, a 11.00
[#157] Re: Kolejny SACP

@repip, post #156

Choć czasami bywało tłoczno, jeszcze nigdy nie zabrakło stolików...
[#158] Re: Kolejny SACP

@repip, post #156

Tylko standardowo, przynieś jakiś przedłużacz/listwę :)
[#159] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #158

Czy ktoś umie i mógłby mi na miejscu zrobić dwie taśmy na 4 urządzenia do IDEFixa? Taśmy mam.
[#160] Re: Kolejny SACP

@_arti, post #159

Jaaade ;)
[#161] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #160

Nie jadę Robota, rodzina...
[#162] Re: Kolejny SACP

@Jedras, post #1

Był ktoś może z Forumowiczów na imprezach Hackroom 122 ?
Jutro od 18:00 jest impreza Amigowa RETROAMI, a akurat będę w Warszawie i nie wiem czy warto zostawać do wieczora ?
[#163] Re: Kolejny SACP

@UJP, post #162

Byłem ostatnio z alt_em. Kameralnie ale fajnie.
[#164] Re: Kolejny SACP

@_arti, post #163

[#165] Re: Kolejny SACP

@michalmarek77, post #164

Świetna relacja.
Dzięki kolegom za nagranie na cfka Dawn Patrol .
Gra w którą kiedyś grałem i teraz też mogę sobie pograć lecz trochę mnie rozczarowuje.
No to do następnego spotkania.
[#166] Re: Kolejny SACP

@michalmarek77, post #164

Byłem, krótko, ale było.... świetnie.
Tym razem przyjechałem bez sprzętu, bo miałem plan na szybkie spotkanie, flaczki, i spadanie do domu. zostałem ciut dłużej, ale naprawdę warto było.
Flaczków nie było (wziąłem na wynos dla syna), ale była pizza w towarzystwie dwóch kotletów i klonów (tzn Vato&Alt), którzy powspominali nieco a Vato uświadomił mi zdjęciami i filmikami, że mam czego żałować, że nie pojechałem na Amiparty :)

Na samej imprezie oprócz starych i stałych bywalców widać było wiele nowych i to bardzo cieszy. Ekipa retronagazie również dotarła (początkowo w ogóle nie wiedziałem kto zacz, aż retroborsuk mnie przyczaił grającego na jego CD32 z fajnym arcadeowo-turricanowym dżojem, a repip-a poznałem dopiero jak mnie zagadał i pokazywał pudełko do Atarowej Laury napisanej przez Larka). Chłopaki robicie dobrą robotę na retronagazie (choć ostatnio się nie udzielam w komentarzach) oby tak dalej - fajne hooby macie :) Retroborsuk - fajny ten Twój sprzęcik, na następne party przywiozę moje zabawki (a w mailu podeślę Ci to o czym rozmawialiśmy na party)

Sam Larek również był na party i to mnie bardzo ucieszyło - po pierwsze dlatego, że mogłem zagrać w jego Laurę. Dostałem nawet wyrazy uznania od samego autora, bo ponoć bardzo dobrze mi szło - ale to jak mu tłumaczyłem dlatego, że to gra w moich klimatach. Świetna gra i świetna robota. Pogadałem z Larkiem (o różnych ciekawych sprawach - wie o czym) i pograłem w jeszcze dwa jego tytuły - konwersje z Game & Watch (Octopus i Parachute). Przy okazji - jakby ktoś miał oryginalnego Climbera Game & Watch to niech da znać - kupię :P

U nekroskopa pograłem w Galagę (nowa wersja) na C64 oraz w IK z nowymi mapami. U Stoopiego w Rick Dangeros na fajnie odrestaurowanym CPC (pierwszy raz w życiu w ogóle grałem na Amstradzie).


Szkoda, że mogłem być tylko parę godzin - widziałem, że zabawy wiele tam było i ludzie ciekawi się zjechali. W te kilka godzin nie da się ze wszystkimi pogadać i wszystkiego dotknąć. Oby do wiosny i kolejnej edycji (coś wypada na maj - więc wstrzelcie się dobrze z terminem a nie znowu na jakieś komunie :P)

Dzięki orgom (*y, Azz, Madman i reszta, której nie było), że się im ciągle chce i organizują to party.

P.S. spadła ilość trunków i ludzie fajnie się bawią i ze sobą integrują - to naprawdę cieszy :)

P.S.2 fajnie by jednak było jakby stara gwardia (biax, pekdar, mordimer, grisza, alf, itp...) się znowu zjawili tłumnie na party :)
[#167] Re: Kolejny SACP

@Jacol, post #165

chcesz powiedzieć że rozczarowuje Cię gra na której uruchomienie poświęciliśmy całego SACPA, tony przekopiowanych dyskietek, przepiętych goteków, CFek i spalonego paliwa? :D
Wybierz proszę ja Ciebie n następnego SACPa pozycję która urywa Ci... kontroler USB.
A poważnie, skombinuj sobie 500 może... po co Ci ten złom co się ciągle wiesza :P

Ja pierwszy raz miałem do czynienia z CPC tak blisko. Demko Batman... nooo opad szczeny u mnie.
[#168] Re: Kolejny SACP

@Jedras, post #1

Nie wiem czy szanowne towarzystwo zdążyło się zorientować, ale równo za 2 tygodnie 19.05.2018 chętni spotykają się na kolejnej edycji SACP'u. Jeśli macie jakieś uwagi, propozycje, przemyślenia dotyczące imprezy, zamieniam się w słuch...
[#169] Re: Kolejny SACP

@*y, post #168

mhmhmh, sto lat nie było. Przydało by się coś poskładać, bo u mnie nigdy nic nie działa :)
[#170] Re: Kolejny SACP

@*y, post #168

ja mam juz na ta okazje wyciagniety ancug, buty do trumny tez od dziadka pozyczone, dokonałem ablucji, oczyscilem umysl i trwam w oczekiwaniu....

przy okazji, znalazlem w gratach jakis projektor. nobo s cos tam... rewelacji nie ma ale obraz z Ami wyswietla. Jakby na stanie byl tam jakis ekran cycus (bo tla fotograficznego i statywow to mi sie targac nie chce bo duze to klamoty) to mozna by jakis turniej w cos zmontowac... albo kilka nawet...
[#171] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #170

Na zapleczu jest ekran. Puszczaliśmy tam dema z komody na którymś 8bit.
[#172] Re: Kolejny SACP

@Jenot, post #171

to niech orgi tera mysla nad jakimis turniejami ;)
projektor zabieram.
[#173] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #172

A turniej w smażeniu kiełbasek?
Wziąłbym ruszt...
[#174] Re: Kolejny SACP

@*y, post #173

To nowa karta jakas... Nie znam ale chetnie obczaje :) to potrzeba wsad jakis wurst.device i chyba mozna odpalac.... Podpalac.
[#175] Re: Kolejny SACP

@*y, post #168

Ja tylko nadmienię, że tego samego dnia odbywa się noc muzeów w MHKI, także zapraszam po SACP do Katowic :)
[#176] Re: Kolejny SACP

@alt_, post #175

Witam
Jak tak patrzę to u mnie na województwie nic się takiego nie odbywa.
Tzn impreza integralna. Mam pytanie kiedy dokładnie i gdzie się spotykacie?

Bo szukam ostatnio chętnego który mi pomoże z rozkręceniem Amigi CDTV i zamontowanie czytnika micro SD.

Jest sens się wybierać na taki zlot z ładunkiem. Jest w ogóle czas na takie operacje.
[#177] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #172

Mam adapter na 4 graczy (5 gra na klawiaturze) to może Dyna Blaster?
[#178] Re: Kolejny SACP

@mkdevil666, post #176

Zabieraj, jest spora szansa że ktoś pomoże - jak Ami będzie rozkręcona to ktoś się powinien zainteresować :)
Grill myślę że jak najbardziej tak. Mogę przynieść trochę swojego piwerka.
Rozgałęziacz na 4 joye jak najbardziej, sam pogram.
[#179] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #177

A więc Dyna Blaster.
Teraz trzeba opracować jakiegoś fanta....
[#180] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #178

a kiedy jest impreza i gdzie. bo muszę z grafikiem porównać
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem