kategoria: SACP
[#211] Re: Kolejny SACP

@kubaslonka, post #210

Ja również ;)

Będę miał na handel monitor NEC AccuSync 51 VM - LCD 15" śmigający na częstotliwościach Amigi po zwykłej przejściówce RGB-VGA.
Dobrze wszystkim znany. Minimalnie obcinający obraz u dołu. Idealny na imprezy wyjazdowe!
Posiada jeden "bad piksel" w ślicznym zielonym kolorze, poza tym nie zauważyłem jakiś wad.
Cena? Interesuje mnie odzyskanie wydanej kasy na to cudo - czyli 50 zł.
Ktoś chętny?
[#212] Re: Kolejny SACP

@Renton, post #211

Hejka!

Niestety nie będę na spotkaniu, ale jestem chętny na monitorek ....

Dogadamy się ? :)

Pozdrówka

biax
[#213] Re: Kolejny SACP

@biax, post #212

Spoko, mogę Ci go odłożyć na następne spotkanie!

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 22:08:42 przez Renton
[#214] Re: Kolejny SACP

@Renton, post #213

Mogę mu go przywieźć :)
Mam tego dezertera po drodze :)

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 23:48:47 przez Vato
[#215] Re: Kolejny SACP

@Vato, post #214

Mam plan byc z moja ami i przejsc Giane Sisters i Jimmy Powera :)
Giane mam a kto ma cfke z pcimcia i Jimmyego?
[#216] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #215

Wezmę, ale lepiej żeby ktoś jeszcze miał na uwadze. :]
[#217] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #215

zawsze mozna giane przejść na c64, lepsiejsza wersja ^^

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2018 08:07:17 przez sajdor
[#218] Re: Kolejny SACP

@sajdor, post #217

Miałby ktoś może klawisz F8 do Amigi 600/1200? Chętnie zakupie.
[#219] Re: Kolejny SACP

@Stoopi, post #218

Wybiera się ktoś na Noc Muzeów do MHKI w Katowicach?szeroki uśmiech
[#220] Re: Kolejny SACP

@Stoopi, post #218

Hej
Oddalem Ci Cfke? Bo pamietam ze szedlem z nia w reku razem z adapterem bt Larka. Larkowi oddalem a Tobie chyba tez ale nie mam 100% pewnosci a nie chcialbym byc winnym jej zagubienia

Na teraz orzy okazji wszystkim dzieki za super impreze - bardzo milo bylo i mila (jakze spokojna) atmosfera. Dzieki za giercowanie i rozmowy. Pozniej napisze ciut dluzsze podsumowanie - a kto nie byl ten pipa :)
[#221] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #220

Dziękuje Panowie - było naprawdę fajnie!

Dzięki dla: Larka (towarzystwo i kapitalnego Time Pilota na Atari, Nekroskopa za towarzystwo i kapitalne Sams Journey i Pains n Aches na C64, Wojtowi za pojedynki w Time Pilot i fajowe Alter Echo i Sferocośtam na Amigę, Sebie za kapitalnego Metroida Hunter Dawn oraz konwersje Gng i Green Beret na NES'a
no i Rentonowi i Marechckowi za zgangbangowanie mnie w SWOSa! Macie wp****** !

PS. Marecheck - jak się zwały te wyścigi postapo z widkokiem z góry na Amisię? Przypomnij?

Do relacji siadam do pisania w przyszły weekend (no nie będzie tak grubo jak z Retronizacji - ale i tak będzie na czym oko zawiesić.

Pozdrawiam i Dziękuje!
RetroBorsuk

www.retronagazie.eu
[#222] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #221

dajcie foty jakies! dzięki
[#223] Re: Kolejny SACP

@JacK_Swidnik, post #222

Ja nie mam zbyt wielu bo duzo rozmawialem i gralem ;)
Ale widzialem ze inni duzo pstrykali wiec powinno sie cos tu pojawiac

@Borsuku nie mam fotki z Twoimi 142000 na Time Pilot niestety - moze Larek podrzuci
Choc nie wiem czy ten rekord mozemy uznac ;)

Jak widac na fotce - ukonczylem dzis Giane jak zapowiadalem (speedrun w okolo 7-8 minut, nie mierzylem bo to byl trening)
Niestety Jimmy mnie pokonal - ale do Amigowiska sie podciagne ;)

Kilka fot
[#224] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #223

Wojcie - następnym razem nagrywamy Twojego speedruna - to mnie poinformuj!

142000 w Time Pilot nieaktualne - po Twoim wyjsciu weszło 178 000 (chyba) - ufa rozwalone i do drugich mysliwców. Fajowa wersja Time Pilota!

Ja zdjęć mam w ciul, ale nie mam żadnego zbiorczego całości sali - poproszę jak ktoś ma tutaj, to się wykorzysta w relacji!

Pozdrawiam
Borsuk
[#225] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #220

Tak, oddałeś mi. Dzięki za spotkanie, mimo że krótkie to było bardzo treściwe. OK
[#226] Re: Kolejny SACP

@Stoopi, post #225

Mnie nie było bo mi się coś data zgliczowała w głowie... myślałem że to koniec maja albo przyszły miesiąc miał być LOL
No trudno szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 00:23:04 przez Vato
[#227] Re: Kolejny SACP

@Vato, post #226

za dużo wódki, za mało powietrza
... libacja... tak bawić się nie trza...
:)

Komu ja robiłem domową prezentację sprzedawcy odkurzaczy nt ACA? :)
bo coś orgowie wymyślili że same no-name :)
te telebimy to wcześniej trza odpalać następnym razem. Może nawet kto mógłby wziąć jedną Ami extra i może sobie tam stać podpięta cały czas...
[#228] Re: Kolejny SACP

@JacK_Swidnik, post #222

[#229] Re: Kolejny SACP

@*y, post #228

A tutaj mamy filmik z kanału Larka:

TIME PILOT NA ATARI XEGS - 178 000 punktów

]

Amigowcy może się nie udławią schabowym przy obiedzie, że z SACPa filmik z Ataryny hehehe.

Relacja za tydzień i będzie o Amidze, Commodorku, Atari i NESie.

Pozdrawiam Borsuk
[#230] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #177

Turniej się odbył. Zwycięzcy też są. Jeden już nagrodę dostał, drugi (madman) się do mnie zgłosi to też dostanie. Fundator nagród proszony jest o ujawnienie się bo nie wiem komu podziękować (Mordimer ogarnij się...).
[#231] Re: Kolejny SACP

@*y, post #230

Ja również się świetnie bawiłem! Zaś na parę tygodni jestem pozytywnie naładowany!
Fajni ludzie, ciekawe rozmowy, małe biznesy, giercowanie, integrowanie! Mimo tego, że jest to SACP - różnorodność sprzętów!
To jest to! Do następnego!
[#232] Re: Kolejny SACP

@*y, post #230

Wow, wygrałem? Nieźle :) Przepraszam za to że trochę zepsułem zabawę zabraniem przejściówki i pada, ale byłem nieco zmęczony dniem.
Tak czy inaczej dzięki za imprezę, dawno tyle nie posiedziałem, tym razem na szczęście nie było kolizji z innymi wydarzeniami OK
[#233] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #227

Siema!
Mi!, zajebista prezentacja. Mógłbyś arabom piasek sprzedawać szeroki uśmiech
Mega mi się podobało )

Impreza mega spoko, szkoda, że musiałem wracać na 15 do Opola.
Następnym razem wiem, że:
1. wczesniej do Lidla po kiełbaski na grilla,
2. lepiej zabrać żonę żeby mieć większy lajt,
3. pomimo faktu imprezy amigowej, nikt się z siekierą nie rzuca na inne sprzęty, a to dobrze, bo mam ciekawy pomysł porównania gry Flashback na różnych platformach.

Pozdro i do zaś.
[#234] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #223

Wojcie mogę w relacji wykorzystać, niektóre z Twoich zdjęć, bo są miodne, szczególnie te z Sams Journey, oczywiście napiszę, że to Twoje zdjęcia. Pozdrowienia!
[#235] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #234

Pewnie ;)
[#236] Re: Kolejny SACP

@kubaslonka, post #233

Przemyśl to jeszcze raz... Siekiera była pod stołem
[#237] Re: Kolejny SACP

@*y, post #236

Pod koniec na grillu bylo jakby mniej wegla. Pyrzypadek? Hmm... Nie sadze.
[#238] Re: Kolejny SACP

@*y, post #236

Była. Potwierdzam.
[#239] Re: Kolejny SACP

@wali7, post #238

Cześć
Podsumowanie - prawie na gorąco, bo już po dobie :)
Ogólnie - impreza BARDZO udana. Ludzie dopisali, pogoda dopisała, organizatorzy dopisali. Wszystko super. Bardzo podobało mi się to, że znowu na SACP jest klimat w stylu: sprzęt, gry, rozmowy, zabawa, a trunki w bardzo dużym umiarze. I to jest to :) to mnie się podobuje!

Nie ma co tutaj pisać elaboratu, bo obecny był Borsuk i już się zapowiedział, że wysmaży relację - także tego - będzie dokładnie opisane, kto był, z kim grał i w co. Kto ile zjadł parówek, a kto ile kiełbasek na grillu, w jakich butach przyszedł Bartek2075 i ile siwych włosów przybyło *y-emu na czaszce.

Ja ze swej strony tylko kilka słów (kolejność CAŁKIEM LOSOWA):
1) założyłem, że przejdę Gianę i ... przeszedłem - 3 razy (na speedrunie) z czego 1 raz w wersji SE. Grałem na Amidze, a teraz myślę, że mogłem jeszcze zagrać na C64, bo widziałem jak sajdor męczył to tam (a to była pierwsza wersja na której się uczyłem grać)
2) założyłem, że przejdę Jimmy Power i... nie przeszedłem, ale starałem się - dotarłem do 3 chodzonego levelu ;) Pewnie bym ją zmęczył, ale... za dużo się działo - krótka relacja w podziękówach:
3) dzięki Rentonowi i Stoopiemu, że przytaszczyli CFki z grą Jimmy dla mnie - odwdzięczę się piwkiem na Amigowisku :)
4) dzięki Orgom, że się im nadal chce patrzeć na nasze ładne buźki i organizować to party, na którym jako "stare dziadki gramy w te gry :P"
5) dzięki Larkowi, że przyjechał, przywiózł swoje Atari a na nim Time Pilota, który - zrobił robotę i spowodował, że stoczyłem super "nieoficjalny turniej" z Borsukiem - który ma po prostu wielkie umiejętności w grach :) Ostatecznie Borsuk mnie pokonał i widać to nawet na filmie, ale nie powiedziałem ostatniego słowa, i jak tylko Larek będzie na Amigowisku to zrobię nowy rekord. To jeden z powodów, dla których nie ukończyłem Jimmyego Powera
6) dzięki Larkowi, drugi raz, że przyjechał i przywiózł adapter, którym można było podłączyć bezprzewodowy pad (akurat od PS4) do Ami (czy jego Atari). Padem grało się wyśmienicie - dzięki niemu takie dobre wyniki w Time Pilota. Próbowałem ten adapter (z padem) na mojej Amidze i grało się świetnie - to kolejny powód, dla którego nie ukończyłem Jimmy Powera - grałem ponownie w Gianę na padzie i ogrywałem inne gry, które chciałem z tym padem sprawdzić.
7) dzięki nekroskopowi, że przywiózł ZAJEBISTE Sam's Journey na C64 - kolejny powód dla którego nie ukończyłem Jimmyego Powera :) W Sam's grałem kilkanaście minut i bardzo mi się podoba - tym bardziej, że dzień wcześniej czytałem recenzję w KAPlus i chciałem zagrać - a tu taka niespodzianka.
8) dzięki Phibrizzowi, bo siedział koło mnie i grał na Morphosie w fajne gierki (i lubi gry logiczne, a to też mój lubiany gatunek) - widać, że Morphos radzi sobie nawet dobrze z grami i ma ciekawe tytuły. Jak będziesz na Amigowisku z tym sprzętem to się chętnie zmierzę.
9) dzięki Borsukowi, za podjęcie rywalizacji w Time Pilota i za kilka rozmów i partyjek w różne gierki - widziałem, że znowu zajęty był w Sensible, choć tym razem ekipa jakby mniejsza i turniej szybko się skończył. Znowu na jego CD32 z tym razem lepszym kontrolerem pograłem w ciekawe tytuły (proszę przypomnij mi nazwę tej strzelanki samolotowej co ją tam pod koniec uskuteczniałem). Jak się zobaczymy na Amigowisku - to chętnie porywalizuję z Tobą (jak już ukończę Jimmyego Powera)
10) dzięki *y-emu za kilka ciekawych rozmów (o ułomości pecetów i Androidów co to z emulacją sobie nie radzą i przy grillu o odspołecznieniu :P) - przekonaj małżowinkę, żebyś na Amigowisko pojechał - transport gratis masz ;)
11) dzięki Mordimerowi (za ogranianie kasy - jak zawsze skutecznie :P) i Alfowi - za to, że rypali z Mordimerem w nieśmiertelne MK i dźwięki (oraz ich śmiechy) nam uprzyjemniały ten czas
12) dzięki wali7, za to, że opowiedział mi historię jak to kota zawiósł samolotem do USA i z nim wrócił - fajnie, bo teraz wiem, że to możliwe. Uświadomiłem sobie jednak, że moich kotów nie zabiorę samolotem - bo skoro mam dwa a w samolocie może być tylko jeden zwierz - to odpada :) Zabieraj Rafała i wbijaj na Amigowisko, to chętnie posłucham innych historii ;)
13) dzięki Rentonowi, że przywiózł znowu ekipę Retronizacji i że już im coś tam świta w głowie o kolejnej edycji - dawajcie znać wcześniej, coby w kalendarzu miejsce robić i żeby ludzi naganiać :)
13) noi dzięki całej reszcie, która była, a z którą nie udało się pograć/pogadać - po prostu czasu zbyt mało (zrywać musiałem się wcześniej) a jak widać aktywności wiele. Będzie motywacja żeby się znowu do Siemianowic, czy gdziekolwiek przykulać i nadrobić.

Trzeba kończyć coby książka z tego komentarza nie wyszła. Fajnie było - ludzie nie zmieniajcie się, jeździjcie na zloty i łamcie te dżoje, coby pamięć po nich (nas) została :)

Do następnego!
[#240] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #239

Super, że byłeś Wojciech. Super rywalizacja w Time Pilot! Pamiętaj o nagrywaniu speedruna w Gianę. Widzimy się na kolejnej imprezie. Ja też potrenuje w Pilota jeszcze. Ta gra shmupowa to klasyk Battle Squadron. Bdb gierka iicoopa ma! Polecam. Sams Journey wymiata. Pozdrowienia.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 23:30:04 przez Borsuczysko

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 23:30:36 przez Borsuczysko
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem