kategoria: SACP
[#271] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #270

Niezłe OK jeszcze się nie zapisałeś?
[#272] Re: Kolejny SACP

@Adinfo, post #271

sympatyzuje i wspieram składkami ich delegaturę w Siemianowicach :D :D :D
[#273] Re: Kolejny SACP

@*y, post #266

Racja! Grubo mi się kalendarz pierdo** 😅
[#274] Re: Kolejny SACP

@kubaslonka, post #273

retrospekcje czy SACP? to chyba nie jest dylemat? Wybór jest oczywisty.
[#275] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #274

Ech, mi tym razem nie uda się dojechać. Za to pewnie będę się zbroił na 8bit w listopadzie.
[#276] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #274

Obiecałem a u mnie słowo więcej warte od pieniędzy... 👍 Poza tym zabiorę dziewczyny na zwiedzanie Krakowa żeby mi nie marudziła 😉
Z pewnością na następny się zjawię obowiązkowo!!

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2018 20:03:08 przez kubaslonka
[#277] Re: Kolejny SACP

@Jenot, post #275

Jenot, w listopadzie to też SACP, ale z ośmiobitowcem możesz przyjechać ;) .Ja na razie 8bit nie organizuję bo za dużego zainteresowania nie było.

Pozdrawiam,

Azz
[#278] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #277

Panowie,
na SACPie stanę się szczęśliwym posiadaczem pierwszego w moim życiu C64 C. Czy będzie ktoś może z C64 tak żebyśmy go mogli pod wizje podpiąć? Niby może Gonarek przytargać baniak jakiś ale po co specjalnie jak może będzie ktoś kto i tak będzie miał jakieś wideło...
[#279] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #278

Ja wezme swojego PVM’a bo bardzo możliwe że oprócz A500 (z niespodzianką) wezme swojego C64 bo paru osobom obiecałem ze zrobię małą prezentację pewnego urządzonka do komody OK
[#280] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #279

Wielkie odliczanie trwa.
W sobotę wszyscy chętni stawiają się z ulubioną kiełbasą/zielskiem na grillu przy MDK Jordan w Siemianowicach Śląskich. Zapraszam na SACP.
[#281] Re: Kolejny SACP

@*y, post #280

obecny.
[#282] Re: Kolejny SACP

@*y, post #280

Pytanko, będzie możliwość pogrania na czyimś sprzęcie? Chcemy z kolegą podskoczyć i bardziej interesuje mnie szpilanie na dwa joye niż grill :)
[#283] Re: Kolejny SACP

@morph123, post #282

No nie wiesz co dobre! Przy grillu najlepsze gadki odchodzą...
Na SACP ludzie raczej lubią się dzielić radością i sprzętem z innymi.
[#284] Re: Kolejny SACP

@*y, post #283

no i plastik z Amigi sie nie przypieka.... za to Ataryny płoną jak pochodnie... to ma jakiś związek z węglem na płycie czy coś takiego.
[#285] Re: Kolejny SACP

@morph123, post #282

Jeśli będzie wolne to jak najbardziej. Ja swój sprzęt okupuję przez część imprezy, czasami jak najbardziej można pograć.
[#286] Re: Kolejny SACP

@morph123, post #282

Ja tym razem wezmę minimiga z joyami. Dość się już natargałem GBA1000.
Więc będzie można pograć :)
[#287] Re: Kolejny SACP

@wali7, post #286

Ja mogę się spóźnić bo będę dzisiaj dopiero gdzieś na 1.00 w nocy po 8 godzinach jazdy samochodem. Przyjęcie mi proszę moją miejscówkę tę co zawsze.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2018 06:16:46 przez Azzorek
[#288] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #279

Bartek... jak zapomnisz C64 to chociaz kabla wideło nie zapomnij :) bo nie bedzie czym zobaczyć gonarkowo-mojej komody.
[#289] Re: Kolejny SACP

@Jedras, post #1

Czy ktoś zabiera "dużą" Amigę?
Mam problem by zmusić kartę Thylacine do współpracy.
[#290] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #288

a to ja jeszcze przypomnę że chciałbym choć na jakiś czas pożyczyć martwą A500. Obudowa, płyta. moze na niej nic nie być poza portami z tyłu i żeby obudowa choć przypominała kompletną :)
Jak ktoś ma i może to będę niezmiernie dźwięczny...
[#291] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #288

Komada jedzie na 1000%
[#292] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #288

jak barto zapomni to ja wezme video-scart i sdbox

nie obrazcie sie jak zrobię lekką reklame retronizacji - z problemami piszcie do rentona, ja jestem tylko w delegacji :D
[#293] Re: Kolejny SACP

@sajdor, post #292

Impreza właśnie się odbywa, zapraszamy!
(post z iBrowse, nie wiem czy czcionek nie zepsuło)
[#294] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #293

No i po imprezie! Tłoczno nie było, ale za to jak gadatliwie.... Ponownie spotkanka przy grillu rządzą, ale dobór tematów.... Panowie gdzie tam była Amiga!
Dzięki wszystkim za przybycie! Kiedy zaczynamy walkę o dział "Amigo" ?
[#295] Re: Kolejny SACP

@*y, post #294

jak tylko zdarzy się pierwszy kaming ałt na portalu... to że tak powiem przetka rurę i potem pójdzie... :P
@Bartek: kabla zapomniałeś, został podpięty do komody więc go mam. Jeśli nie chce Ci się czekać 2 miechy a będziesz wcześniej w elektroniku... a zakładam że będziesz to Ci taki drugi kupię zdalnie tylko powiedz ile mam przelać.
[#296] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #295

Kwestia kabla wyjaśniona

Dziękuję wszystkim za przybycie. 1 dzień, 2 imprezy, 250km pokonane autem, masa nowych ludzi. Jak wniosłem wszystkie toboły do domu to padłem ze zmęczenia, ale było warto ok, racja
Niech żałują Ci co zostali w domu. Do zobaczenia na 38 SACPie OK
[#297] Re: Kolejny SACP

@*y, post #294

Hej, niestety - w ostatniej chwili podjąłem decyzję, że nie jadę.
Powód prozaiczny - rodzina, z którą chciałem pobyć trochę z racji ładnej pogody. Pewne rzeczy mi się pokomplikowały i pozajmowały mi się kolejne weekendy, i nie mam czasu za dużo by z nimi pobyć - więc wybrałem taki meeting.
Ubolewam, ale obiecuję wcisnąć do kalendarza listopadowy SACP - jeśli tylko nie będzie tydzień po Retronizacji (czyli w pierwszym tygodniu listopada) i w weekend kiedy lecę do klienta (czyli de fakto już pierwszy weekend grudnia) :)
[#298] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #297

Grafik mówi że w listopadzie 2. albo 3. sobota, tak że raczej spokojnie. Oczywiście zawsze może wyjść inaczej, jak w tym miesiącu - najpierw Riverwash, a drugi tydzień był zaklepany przez inną imprezę.
[#299] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #298

Wpadnę z płytą z Ami 2000 i jakimś swoim sprzętem ;) Teść ma na szczęście urodziny w pierwszym tygodniu. Dzięki za miłe przyjęcie. Pozdrawiam i do zobaczenia!
[#300] Re: Kolejny SACP

@santa13, post #299

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i długie debaty na temat Amig, ewolucji życia na naszej Planecie, i o historii Polski :) .

Dziękuję zwłaszcza *y i Wali7 za wytłumaczenie jak działa Amigowy CPU - macie Panowie dar wyjaśniania łatwym językiem rzeczy trudnych OK .

Do zobaczenia w listopadzie.

Azz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem