kategoria: SACP
[#241] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #221

Borsuk - Metroid Rogue Dawn* :) szkoda, ze jes tylko wersja ntsc przez co ciut wolniej na palowskich NESach śmiga...

Fajna impreza, fajnie było widzieć znajome twarze z Retronizacji :)
Ekstra te Tapuinio od Nekroskopa :) w końcu widzialem także ultimate'a na żywo - super sprawa ^^

Pozdrawiam wszystkich których znam, poznałem :D

mały offtop. nie polecam restauracji naprzeciwko, na pizze czekałem bitą godzine, no i ogólnie bez szau.

Do następnego ^^
[#242] Re: Kolejny SACP

@sajdor, post #241

Co do restauracji, zawsze się tam stołowaliśmy - dobre flaki, pizza taka sobie, ale da się zjeść.
Natomiast ja ostatnio byłem ciut dalej (przez park i za Biedrę) i tam jest taka Tajsko/Chińska knajpka gdzie dają znośne jedzenie - dobre makarony z czym kto tam lubi. :)
[#243] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #239

Serdeczne podziękowania dla organizatorów-bez nich nie byłoby tej imprezy OK
Masa ludzi, różnorodne sprzęty. Miałem okazję zobaczyć Sam’ Journey, ULTIMATE II+ w akcji jak i ciekawą zabawkę- Tapuino.
W końcu miałem okazję uczestniczyć w turnieju Dyny Blaster ok, racja
Jedyne co chciałbym zmienić to czas imprezy bo o 18 już było po wszystkim a wiem że SACP zazwyczaj trwał do ok.21, to było zanim zacząłem Amigować. Ale na szczęście pojechałem na Noc Muzeów do MHKI gdzie miło spędziłem czas w towarzystwie Turka Retromaniaka, Dolka, Kmeg’a? i Alt’a który to prezentował mi swoją 1200tke z 060 na pokładzie- już wiem na co odkładać do skarbonki
Trzymajcie się do następnej edycji ok, racja
@WojT_GL- to były Etnies’y, chodzę w nich z racji iż jeżdżę na BMX’ie, a butów tej marki używam na rower jak i na co dzień
[#244] Re: Kolejny SACP

@sajdor, post #241

SEBA - jak sie nazywała ta gra z kataryniarzem na C64?
[#245] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #244

Imprezka jak zawsze zacna. I jak zawsze czas biegnie jakoś dziwnie za szybko.
@Borsuk jeżeli ta nowa to zapewne chodzi o Crank Crank Revolution
[#246] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #243

Ale to nie my gonimy klientów do domów. Od kilku edycji ekipa sama od "się" zbiera sprzęty i tyłki w okolicy 18 i wraca do chaty.
[#247] Re: Kolejny SACP

@*y, post #246

Panowie pytanko.

jakie turnieje były organizowane na SACPie? Ja nie uczestniczyłem (ale i tak się nagrałem na maxa na różnych sprzętach), ale warto by wspomnieć w relacji.

DYNA BLASTER? Coś jeszcze?

Może krótkie info - kto wygrał, kto drugi i trzeci.

W Mortala też był turniej czy tylko chłopak iz naprzeciwka nas non stop pojedynkowali się.

Pozdrawiam



Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 08:13:20 przez Borsuczysko
[#248] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #247

W Mortala turnieju nie było, a chłopaki się pojedynkują bo lubią :)
[#249] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #247

Był turniej SENSIBLE SOCCER :p
Uczestnicy : Borsuk , Renton i Marecheck - nie pamietasz ? ;p
[#250] Re: Kolejny SACP

@Marecheck, post #249

O tym zapomniałem bo wp.....dol dostawałem . Renton się czegoś nażarł!
[#251] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #250

Zapraszam na:

RELACJA - SILESIAN AMIGA CLASSIC PARTY MAJ 2018

Wielu z Was tam było i się dobrze bawiło!


http://www.retronagazie.eu/relacja-silesian-amiga-classic-party-maj-2018/


Zapraszam do lektury i podzielenia się opiniami z imprezy czy na temat relacji na RnG!

Mam nadzieję, że w trakcie czytania będziecie się tak samo dobrze bawić jak ja w trakcie pisania.

Pozdrawiam
[#252] Re: Kolejny SACP

@Borsuczysko, post #251

Borsuk ... MISTRZOSTWO ŚWIATA I SIEDMIU GALAKTYK ! ... z resztą jak zawsze :)
[#253] Re: Kolejny SACP

@Jedras, post #1

Jako, że informacja o imprezie spadła na sam dół, przypominam, że 15.09.2018 macie szanse spotkać się na kolejnym, 37, wydaniu SACP. Zapraszamy!
[#254] Re: Kolejny SACP

@*y, post #253

grill? :D
[#255] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #254

To nie jest niemożliwe szeroki uśmiech
[#256] Re: Kolejny SACP

@*y, post #255

Grill na SACP

1. softiron :D
[#257] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #256

Po olbrzymim ruchu w wątku mam tylko obawy, że wcinać kiełbasę będzie tylko nasza dwójka
[#258] Re: Kolejny SACP

@*y, post #257

Qrde jak się uda to wpadnę :)
[#259] Re: Kolejny SACP

@*y, post #257

ja bede ale kielbasy nie bede wcinal :)
[#260] Re: Kolejny SACP

@WojT_GL, post #259

Zielsko na grilla też można wrzucić....
[#261] Re: Kolejny SACP

@*y, post #257

Ja chętnie się dołącze OK
[#262] Re: Kolejny SACP

@*y, post #260

nas dwóch... zielsko.. na grillu... byle nie przesadzić... z podpałką rzecz jasna.

wybaczcie ale chronimy tożsamość przed wrażymi kartelami zza Przemszy.

a ja mam jeszcze takie zapytanie/prośbę (korzystając z okazji głosu). mianowicie czy ktoś z planujących przybycie posiada A500 w stanie post mortem? Obudowa może być popękana, połamana gdzieniegdzie, na płycie może nawet nie być nic prócz portów. Generalnie potrzebowałbym takiego trupa do celów obmiarowych otworów montażowych, dziur w obudowie itd na okoliczność wystrugania obudowy typu kastom. Swojej Ami rozbebeszać nie chcę bo jeszcze działa i chcę utrzymać ten stan jak najdłużej dlatego też szukam jakiegoś totalnego trupa... wypożyczyć na czas jakiś. Oddam tak samo sztywnego.
[#263] Re: Kolejny SACP

@*y, post #257

:) Ja na pewno będę i kiełbasą nie pogardzę ;) - jak wiesz OK
[#264] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #256

Grill na SACP

1. softiron :D
2. Kubaslonka
[#265] Re: Kolejny SACP

@alf, post #263

Za to ja nie będę:(.
[#266] Re: Kolejny SACP

@kubaslonka, post #264

Wow! Jest Was dwóch? Przecież będziesz w tym dniu na Retrospekcjach w Krakowie
[#267] Re: Kolejny SACP

@*y, post #266

jak sie nawdycha zioła z grilla to jeszcze z dwie imprezy w tym dniu obskoczy :)
[#268] Re: Kolejny SACP

@*y, post #257

Chętnie bym się zjawił, ale zawsze termin wypada albo w czyjeś urodziny albo mam przerwę serwisową w pracy
[#269] Re: Kolejny SACP

@tbone, post #268

Szukałem informacji o SACP i trafiłem na to.
SACP = (Society for Asian and Comparative Philosophy)
[#270] Re: Kolejny SACP

@Adinfo, post #269

to mnie sie bardziej podoba ten SACP :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem