kategoria: SACP
[#91] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #90

Jakby co, to jest tam pływalnia, to też można się tam zdrzemnąć. O ile wodę spuścili
[#92] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #90

Ty się śmiej! Ja tam kiedyś spałem na dziecięcej zjeżdżalni z daszkiem. Do pobliskiego domu jakoś dotrzeć nie mogłem...
[#93] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #90

QUAD odradza spanie w parku, zwłaszcza z Amigą ;)
[#94] Re: Kolejny SACP

@Jenot, post #93

i racja... to delikatny sprzęt a temperatura zdaje się nocą już dość spada :)
[#95] Re: Kolejny SACP

@Jenot, post #93

Jenot, jako osoba z branży, ma wiele innych miejsc do spania.
[#96] Re: Kolejny SACP

@R222, post #95

A fakt, tylko kluczyk do typowej kłódki zabrać. Ciepło, sucho, raczej nikt nie niepokoi, prądu nie brakuje ;)
[#97] Re: Kolejny SACP

@Jenot, post #96

To ja jutro też będę. Jak kogoś interesuje mam dwa tv ctr które mogą robić za monitory do Amigi. Sony i jakiegoś Niemca. Oba 14". Wiem że SACP to nie giełda, ale już pare rzeczy na niej kupiłem. :)

Mam jeszcze duż tv (27" chyba cali ale ten nie łapie za chiny obrazu z rgb amigi).
[#98] Re: Kolejny SACP

@jimiche, post #97

Chciałbym oba 14" szeroki uśmiech
[#99] Re: Kolejny SACP

@Vato, post #98

Słuchajcie. Robiąc dzisiaj mały rekonesans w szulfadzie znalazłem kabel RGB - SCART + Audio czinch do Amigi. Na wtyczce SCART naklejka "Amiga".

link

Pamiętam, że ktoś go zostawił po jakimś SACP tylko nie pamiętam już kto. Czyje to? Zabrać na jutro?

Pozdrawiam,

Azz
[#100] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #99

To je moje.
Zostawione 2 SACPy temu bo na ostatnim nie bylem. Prosze zabrac.
[#101] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #100

Spakowane :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#102] Re: Kolejny SACP

@Vato, post #98

Powoli się pakuje :)
Jak ktoś ma monitor NEC 51VM lub 71VM plus adapter RGB VGA to niech weźmie, chciałbym do przetestować ze swoją 600tką :)
[#103] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #102

Mam NEC 51VM i adapter... i zawsze je biorę. Dam Ci spróbować na chwilę :D
[#104] Re: Kolejny SACP

@Vato, post #103

My już się bawimy

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2017 09:40:16 przez madman15
[#105] Re: Kolejny SACP

@madman15, post #104

Bawcie się dobrze! Ja dzisiaj wystawiam Amigi w... Sky Tower na Vinyl Weekend.
[#106] Re: Kolejny SACP

@Vato, post #98

jak mi się uda to zabiorę może ten duży Grundik co nie łapie sygnału z RGB amigi.
[#107] Re: Kolejny SACP

@alt_, post #105

Fajnie było jak zawsze . Brakowało mi tylko kolegi Griszy i Biaksa.
Dzięki organizatorzy że znowu mogłem być z tym zacnym gronem paprającym się amigami .
Zauważyłem nowy trend do powrotu z przeszłości. Koszerność amig jak za dawnych lat i te dyskietki wraz z X copy w działaniu. Nie mam nic przeciwko dyskietkom tylko że jak byłem ostatnimi czasy na SACP to raczej królowały inne nośniki danych. Fajowo było i nawet dwie dyskietki mi nagrali koledzy .
Do zobaczyska na następnym spotkaniu.
[#108] Re: Kolejny SACP

@jimiche, post #97

Dzięki za televajzorki :)
[#109] Re: Kolejny SACP

@Jacol, post #107

Moja Amiga ma teraz o 2 gry więcej na HD :) zgrałem je właśnie z dyskietki hahaha :)
[#110] Re: Kolejny SACP

@Vato, post #109

Ja na dyskietkach to cały ten SACP prawie spędziłem :) . Próbowałem odzyskać moduły z dyskietek z błędami. Okazało się, że przejście z kicka 2.1 na 1.3 i odpalenie Diskmaster pomogło mi w tej operacji OK .

Później ogarnęła mnie wena twórcza. Z na szybko zapożyczonych sampli z innych modułów zrobiłem cover kawałka z Terminatora na Protrackerze 3.11. Nawet nawet to wyszło .

Dziękuję wszystkim za przybycie, zwłaszcza Jenotowi biduli, co pół Polski zjechał do Nas OK .

Poniżej tylko kilka moich zdjęć:

link

Do następnego razu!

Azz
[#111] Re: Kolejny SACP

@Azzorek, post #110

Jeszcze jadę ;)
[#112] Re: Kolejny SACP

@Jenot, post #111

Co byś nie zasnął bo się na Litwie obudzisz :)
[#113] Re: Kolejny SACP

@thePalec, post #112

Udało się o 21:00 dojechać do domu :)
Dzięki za imprezę. Jak zwykle w Siemianowicach, bawiłem się świetnie. Amigi, SEGi, komody, spectrumy, nawet jakiś Unipolbrit był. I jak zwykle za szybko się skończyło.
[#114] Re: Kolejny SACP

@Jenot, post #113

Dzięki wszystkim za przybycie, impreza udana. Szkoda że tak krótko
Azz dzięki za "niepotrzebne" rzeczy, na pewno zyskają drugie życie OK
Zamieszczam troche fotek szeroki uśmiech SACP VOL.34
Do następnego
[#115] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #114

Allo. A ja dalej w ekstazie... Muza mi leci, spiewy tance. Swiat jest piekny, rodzinie i sasiadom opada kopara gdy z mej Amigi muza w wav nap.... nawala :).
I mam od Azzorka fajny buzzer do goteka. Tak po naglosnieniu to jakies 80 wat. Myszy za sciany Cie pozdrawiaja.
[#116] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #115

OK
Ja jeszcze odważę się na profanację: muzyka z małego atari (65xe), będzie puszczana na Amidze 600
[#117] Re: Kolejny SACP

@Bartek2075, post #116

a wlasnie... przydalby mi sie emulator Atari na Amige :) Jest coś takiego?
[#118] Re: Kolejny SACP

@softiron, post #117

Jest.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 08:37:24 przez Drakon
[#119] Re: Kolejny SACP

@Drakon, post #118

tak, też to znalazłem ale chyba nie pogram bo:
"The Amiga version is still running very slowly even on a 50MHz 030."
to pińceta mi tego chyba nie uciągnie :)
[#120] Re: Kolejny SACP

@Jedras, post #1

Pytanie do organizatorów, czy jest już ustalona dokłada data następnego SACP?
Pierwsza lub druga sobota lutego, tyle wyczytałem. W pierwszy weekend lutego - Amiparty...

Dajcie znać!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem