kategorie:
[#31] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #26

Arti, spokojnie.
Poczekaj do jutra, zobaczysz spływ kasiory od ludzi po 1-szym ;)
[#32] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BULI, post #30

@BULI
Jak dla mnie nie ma problemu. Można wpłacać po 60 Euro, czyli 260 PLN a później dopłacić łącznie za koszta przesyłki z FRA do PL a następnie do siebie OK

EDIT: wątek zaktualizowany.

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015 17:07:50 przez _arti
[#33] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #32

No ja wpłaciłem 310 zł
[#34] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Dorian3d, post #33

No ja wpłaciłem 310 zł


Spoko, ja również Tak więc nasze przesyłki są już opłacone
[#35] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@p0su, post #34

OK
[#36] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #32

Super, myślę, że 260zł za nową nieżółknącą, w wybranym indywidualnie przez każdego kupującego kolorze obudowę (z usprawnieniami) to nie jest dużo, nawet jak na polskie warunki!

Jak tylko wpadnie mi wypłat robię przelew OK

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 12:16:51 przez BULI
[#37] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BULI, post #36

Poproszę 2 sztuki - Czarną oraz standardową białą ok, racja
[#38] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #32

260 PLN przelane, mail poszedł.
Poproszę 1 x kolor oryginalny: "Original Amiga 1200"
[#39] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Ankuz MkOne, post #38

Zamówione, szczegóły w mailu.
[#40] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

A ja mam techniczne pytanie, bo widzę, że cena trochę spadła, czy w miejscu na wkręty (śrubki) będą metalowe wstawki (nie wiem jak się to fachowo nazywa), takie jak w laptopach i innych podobnych urządzeniach, czy dalej będą te otwory tylko plastikowe? Które po kilku razach (odkręcenie/przykręcenie) się wyrobią? Czy mógłbyś _arti zapytać się Phila o to? To była by bardzo dobra rzecz. Bo by można było Amigę rozbierać i 100 razy i więcej, i wszystkie gwinty były by całe.
[#41] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@gilban, post #40

Nie mam pojęcia. Ja tylko zbieram kasę Pewnie wszystko jest wyjaśnione na stronie projektu OK
[#42] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #41

Jest już połowa ?
[#43] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Dorian3d, post #42

Połowa? No coś ty. Aktualnie mam zapłacone za siedem obudów i jeszcze dwie mają wpłynąć, czyli jest 9.
[#44] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Dorian3d, post #42

@gilban,

Hello,

Regarding the screws you have nothing to fear.
We did not announce it yet because still under doing tests, but the new case is going to be way more easy to close.

In fact you will need only 1 or 2 screws, not more.
The closing system will look like doors hinges.. A door has only 1 key to open it, and has hinges to keep the door attached to the wall..
Same here... but the hinges are "open"... meaning you can remove the top shell completely like the old A1200 case.

Hope that answers your question ;)


@ALL,

Today we've added 2 new Special Editions:
- ALLISTER BRIMBLE Special Edition, with Bjorn Lynne cooperation
- SKIDROW Special Edition

https://www.kickstarter.com/projects/a1200housing/new-amiga-1200-cases-made-from-new-molds/
[#45] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #44

OK
[#46] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #45

Zamawiam póki co 1szt. Kasę wpłaciłem, maila wysłałem. (miałem brać 2szt, ale myślę jeszcze nad edycją specjalną)

P O L E C A M - świetne obudowy, świetna cena! OK

@_arti - może warto by było dopisać na pierwszej stornie co dokładnie oferują te nowe obudowy - bo nie każdy zna angielski?
A jest o czym pisać, bo w porównaniu do oryginalnych, te mają być o niebo lepsze pod paroma względami i oferować łatwe modyfikacje, zachowując oryginalny design.
Poza tym może warto by wysłać PM do tych osób które się deklarowały w tamtym wątku z przypomnieniem? Cel szlachetny, warto wesprzeć. OK ok, racja
[#47] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #46

Kasa poszła na konto - 2 sztuki, mail wysłany, dzięki!OK
[#48] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #46

Poza tym może warto by wysłać PM do tych osób które się deklarowały w tamtym wątku z przypomnieniem?


Spokojnie, skoro termin został wyznaczony do 12 X, to nie dziw sie ze nie wszyscy wpłacili w pierwsze 3 dni akcji.

Deklarowałem 1 szt. i to podtrzymuje, wplata w przyszłym tygodniu - nie każdy jest w gorącej wodzie kąpany.

A w ramach motywacji - niezdecydowani niech pamiętają o zapowiadanej płycie od Jensa - w co to włożycie?
[#49] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@vojo, post #48

Właśnie po to biorę OK

Jeśli chodzi o przypomnienia, to w weekend się nimi zajmę. Sama obudowa była wielokrotnie opisywana, czy to na forum czy w newsach. Wydaje mi się, że wszystkie a przynajmniej najważniejsze rzeczy zostały o niej powiedziane. Jeśli ktoś ma ochotę wylistować ficzery, po polsku, to bardzo proszę. Ja na wszystko nie mam niestety czasu.
[#50] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #49

Dzisiaj dużo ludzi powie, że za drogo, że nie potrzebują, a jak wyjdzie nowa płyta A1200, to będzie płacz jak przy ACA500, dorabianie drewnianych pudełek i marzenia o marnych wydrukach 3D :)
[#51] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #49

Ponieważ dotarła do mnie właśnie obudowa kupiona w sklepie Petra Tyszczenki, rezygnuję z wpłaty. Gdyby ktoś się zastanawiał co wybrać, kilka spostrzeżeń co do tej obudowy:
– Oprócz obudowy kupić mozna klawiaturę i zasilacz. Taki zestaw full opcja kosztował mnie z wysyłką 660 PLN.
– Klawiatura jest w układzie US, mimo, że opis w sklepie to "GB". To na plus.
– Wszystkie elementy wyglądają na fabrycznie nowe, najmniejszego śladu kurzu.
– W obudowie jest płytka z LED-ami z adekwatnym kabelkiem. Dla mnie duży plus, bo nie miałem.
– Zestawy pochodzą prawdopodobnie z demontażu fabrycznie nowych, ale niesprawnych Amig. Od spodu jest zerwana plomba gwarancyjna.
– Logo po lewej to prosta naklejka z escomowskim logiem "Amiga" i napisem "A 1200HD".
– Nie ma śrubek.
[#52] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Krashan, post #51

Hi Guys,

Just to let you know:

- The 50x Cases DISTRI pack now also comes with 50x Amiga Mugs ;)
[#53] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #52

Just perfect ! OK
Thanks a lot!
[#54] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #52

Cool! OK
[#55] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Krashan, post #51

Dla mnie wybór jest prosty. Obudowa którą opisałeś, jest do wyboru tylko i wyłącznie w jednym kolorze... Żółtym Oprócz tego, jest pozbawiona nowych usprawnień.

Uważam że 260 zł za nową oraz nieżółknącą obudowę, to naprawdę nie jest dużo. Dodatkowo każdy z nas, może wybrać sobie indywidualnie jej kolor. W tym nawet przezroczysty. Rezygnując z projektu opisywanego w tym wątku... zgadasz się na babranie przez całe swoje życie w chemikaliach, aby doczyścić obudowę z Escom'u. Po za tym, ja podchodzę do tego tematu jako miłośnik Amigi... a nie ekonomista. Tak więc wspieram Idee Philippe Lang'a Pokój
[#56] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@p0su, post #55

Uważam że 260 zł za nową oraz nieżółknącą obudowę, to naprawdę nie jest dużo.

Ja też tak uważam, niemniej potrzebowałem również klawiatury i zasilacza, a także płytki z LED-ami. W swojej obecnej sytuacji wolę te 260 zł wydać na kartę turbo, do ACA1221 niewiele brakuje .

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 17:08:56 przez Krashan
[#57] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Krashan, post #51

Taki zestaw full opcja kosztował mnie z wysyłką 660 PLN.



za tą cenę miałbyś zajebisty, dużo mocniejszy nowiutki zasilacz od @superbuster, nowiusieńką (a nie pseudo-nową) obudowę, która nigdy nie zżółknie, oraz która również oferuje wiele innych innowacji. Jeszcze by coś zostało na "wybielacz" do klawiatury.

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 17:32:10 przez zmiennik
[#58] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #57

Na jaki wybielacz? Nie miałem klawiatury. A co do głupawych obrazków, co się przejmujesz, nie Ty płaciłeś.

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 17:59:10 przez Krashan
[#59] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Krashan, post #51

Że tak zapytam z ciekawości, który to "amigowy" sklep jest P.Tyshchenki? Który zestaw naprawczy u niego kupiłeś?
Pozdrawiam,
Zbylu
[#60] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Krashan, post #58

Na jaki wybielacz?


na Acze. siedzi, pije i chrupki
i na ryż Uncle Ben's

i jeszcze na budyn doktora Etkera i na majonez babuni, i kiełbasę dziadunia.

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 18:51:33 przez snajper

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 18:59:03 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem