kategorie:
[#91] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #89

Mamy niezły postęp! OK Jest połowa i są kolejne wpłaty lub deklaracje na późniejszy termin.

Zbieramy dalej - niepowtarzalna szansa - Philippe trzeci raz nie wystartuje tego projektu!
[#92] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Hej. Właśnie doszła wypłata, więc poszedł przelew. 1 x obudowa przeźroczysta.
[#93] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jarzbi, post #92

A ja się zastanawiam, czy zrobienie tej nowej obudowy jako obudowy od A500, ale dostosowanej do płyty A1200 nie byłaby ciekawym pomysłem. Obudowa od A500 jest najładniejsza, no i chyba budzi najwięcej pozytywnych wspomnień. Co wy na to? Pytam z ciekawości, bo wiadomo, że autor projektu decyduje.
[#94] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Ender, post #93

A moją pierwszą Amigą była "sześćsetka" i dla mnie z kolei to A500 jest dość brzydka, wielgachna i płaska. A600/1200 moim zdaniem są dużo ładniejsze.
[#95] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Ender, post #93

Ja twierdze tak samo jak recedent. Obudowa do Amigi 500 jest najbrzydsza i budzi najmniej pozytywnych wspomnien. Jest duza, ciezka, brzydka, a sama Amiga 500 ma male mozliwosci rozbudowy, dlatego stawiam ja na ostatnim miejscu ze wszystkich modeli. Nigdy w zyciu nie bylbym zainteresowany obudowami do Amigi 1200 na styl Amigi 500.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 18:44:52 przez sordan
[#96] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@recedent, post #94

Pamiętam jak kupowałem A600 to straszyli w sklepach że SMD będzie nienaprawialne, że niewiele gier jest na 2.0, że nie ma możliwości rozbudowy. Czas pokazał że nie jest tak źle, a na dzisiejsze potrzeby A600 jest idealna.
[#97] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@codi, post #96

Pamiętam jak dziś jak kolega kupił amigę 600 z kick 37.299 mało co mu chodziło
nawet jak wgrał kick 1,3 z dyskietki i tak była lipa

Czas pokazał że nie jest tak źle, a na dzisiejsze potrzeby A600 jest idealna.

Tak tak ale nastąpiło to od roku 2013
[#98] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@sordan, post #95

Najlepszym rozwiązaniem byłyby nowe obudowy do A1200 ORAZ A500 szeroki uśmiech, że o innych nie wspomnę. Jedni wolą pinsetkę inny 4000, a jeszcze inny Atari Na razie jest opcja na obudowy do A1200 i trzeba ją wykorzystać bo jak widać w światku retro, a w szczególności Amigowym niewiele dobrych projektów/pomysłów dożywa udanego "release'u". Kto wie może jak uda się z obudową do A1200 przyjdzie kolej na A500 - ja tam bym się też pisał na takowe. Przypominają mi się też jakieś przebąkiwania w dyskusjach na stronie Kickstarterowego projektu.
[#99] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@sordan, post #95

Ja twierdze tak samo jak recedent.
Obudowa do Amigi 500 jest
najbrzydsza i budzi najmniej
pozytywnych wspomnien.


boks
zapomniałeś o "moim zdaniem". Bo moim jest najpiękniejsza, a 600 to taki kadłubek, którego zastosowanie jako pełnoprawnego komputera już na starcie przekreśla brak klawiatury numerzcymej.
[#100] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Ender, post #93

i to jest dobry pomysł. OK
[#101] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@snajper, post #99

Napisalem `Ja twierdze`. Moim zdaniem obudowa do Amigi 500 jest brzydka, czy ja twierdze, ze obudowa do Amigi 500 jest brzydka znaczy raczej to samo.
[#102] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Witam, wpłaciłem za dwie obudowy - poproszę kolor oryginalny biały.
[#103] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@APair, post #102

Status: 25 obudów potwierdzonych i opłaconych. Pozostało 5 dni.
[#104] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #103

Biednie troszkę ...
[#105] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@biax, post #104

Kurcze, szkoda ze bede mial marna wyplate w tym miesiacu, tez bym wzial. W oryginalnym kolorze.
[#106] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@biax, post #104

wychodzi na to, że tu sami handlarze.
Nagle nikt nie ma A1200?

ale jak projekt dojdzie do skutku i cena w sklepie będzie wynosiła powiedzmy 300zł, wystaw im wtedy na giełdzie za 150 to znajdzie się od razu na nią 50 chętnych
[#107] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@SuperBuster, post #105

Mogę za ciebie wyłożyć. Zawsze to jedna mniej do celu.
[#108] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #107

Nie wiem, mam teraz problemy finansowe, bo dopiero 2 tygodnie temu zacząłem prace, nie wiem jaką dostanę wypłatę, a nawet jak dostanę za cały miesiąc, to i tak będzie mało na spłacenie zobowiązań. Dopiero w listopadzie stanę na nogi.
[#109] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #103



Organizujmy się... jesteśmy wstanie, to zrobić
[#110] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@p0su, post #109

Dałbym LIKE'A - popieram i przyłączam się.

Sam zastanawiam się nad dobraniem dodatkowych kompletów, że zwiększyć szanse - będą do zhandlowania później
[#111] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@p0su, post #109

Wykorzystam na fejsie.
[#112] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@p0su, post #109

Ten baner nie do końca mówi prawdę. Gdy inicjatywa PPA wypali, i niech jeszcze wypali podobna inicjatywa niemiecka, to będzie wciąż 90 tys euro. O 35 tys. za malo.
[#113] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Krashan, post #112

Dokladnie. To, ze zbierzemy sie na ppa nie znaczy, ze w ogole wypali. Projekt teoretycznie stoi w miejscu od dobrych kilkunastu dni i mimo wielkiego entuzjazmu autora jest niestety nikla szansa na zebranie calej kwoty.
[#114] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@sordan, post #113

Będzie dobrze panowie, będzie dobrze OK
[#115] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #114

trzeba być dobrej myśli
[#116] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Zamawiam Jedną przezroczystą.Dzisiaj zrobię przelew .
[#117] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@teo, post #116

Kasa wysłana 1x przezroczysta :)
[#118] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@QUAD, post #115

Dokładnie Panowie - trzeba być dobrej myśli. Po pierwsze zostało jeszcze ponad 20 dni, po drugie jeżeli dobrze zrozumiałem to Philippe z ofertą bulk orderów na 50 sztuk nie targetuje tylko do PPA.pl i Niemczech, ale też innych społeczności i sklepów/handlarzy. Dodatkowo pamiętam, że pierwszy projekt na końcu nabierał jeszcze sporej prędkości - wszyscy maruderzy się zgłaszali w ostatniej chwili (choć finalnie zabrakło czasu i okres wakacyjny nie był najlepszy). Teraz jestem dobrej myśli szeroki uśmiech
[#119] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Reborn, post #118

jakie 20, jak arti dopiero co pisał, że 5? siedzi, pije i chrupki
[#120] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@snajper, post #119

sprawdź tu

p.s. arti, może link do newsa albo do strony kickstartera z tym projektem by się przydał w pierwszym poście tego wątku? W aktualnościach jest ok, ale jak ktoś nie czyta aktualności tylko forum to musi przeczytać cały ten temat, żeby w którymś poście trafić na link...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem