kategorie:
[#121] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #120

Cała kampania na kickstarterze to jeszcze 23 dni, ale zbiórka na ppa.pl to jeszcze tylko 5 dni, do poniedziałku.
[#122] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@APair, post #121

Wpłaciłem pieniądze na dwie obudowy.
[#123] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@APair, post #121

Nie możemy przedłużyć zbiórki na PPA do np.19go skoro kickstarter kończy się i tak później ??

Jak to jest z tymi kolorami ? wybieramy z tych kilku bazowych czy z tej listy "barwników" ?

Czy każdy kto kupuje case'a otrzymuje pakiet śrubek itp ?

Czy wersja z usprawnieniami na np hxc (wyświetlacz i przyciski) będzie miała w komplecie zaślepki czy od razu dziury ?
[#124] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BlackTiger, post #123

eh
bardzo łatwa modyfikacja obudowy m.in. o wyświetlacz LCD i przyciski (np. dla HxC), czy porty USB, poprzez gotowe wycięcia od środka obudowy. Są one całkowicie niewidoczne dopóki się z nich nie skorzysta;
[#125] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Dorian3d, post #124

eh nie wzdychaj bo nie ma o co ;p

nie bardzo mi pomogłeś, tekst znam fotki też widziałem i tak naprawdę średnio jest to pokazane np: przyciski nie widoczne, gdzie widać kwadraciki chyba że na potrzeby zdjęcia były wyjęte i włożone w swoje miejsce, fotki zamaskowanego miejsca na wyświetlacz hxc też nie ma, zakładam że są nacięte od środka, ale chciałbym się upewnić, a najlepiej zobaczyć

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 18:37:22 przez BlackTiger
[#126] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BlackTiger, post #125

[#127] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BlackTiger, post #125

Jak nie widać?

W tych obudowach są nacięcia od wewnątrz na nowe ficzery. Gdy ich nie potrzebujesz, to z zewnątrz ich w ogóle nie widać.
Gdy któryś jest Ci potrzebny, to wycinasz nożykiem od środka odpowiednie otwory.
Z powrotem już nie da się tego załatać.
[#128] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BlackTiger, post #123

BlackTiger
...Jak to jest z tymi kolorami ? wybieramy z tych kilku bazowych czy z tej listy "barwników" ?


Obudowy są dostępne w 12 kolorach. Z czego trzy, są domyślne: Biały, Czarny oraz Przezroczysty. Aby wybrać pozostałe 9 kolorów. Należy wskazać je na dostępnej liście barwników. Szczegóły projektu znajdują się tutaj.
[#129] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@p0su, post #128

Hi Guys,

Here some clarifications about the 50x cases DISTRI PACK & PPA.PL:

1- After you've made your order on the group. When the campaign is finished we will ask you what colour you want your case to be.
2- When you order a case with the group, this is what each member of group receive:

For each case:
----> You get Top & Bottom Amiga 1200 Shell
----> Colour to choose by you, when the KS campaign is finished :)
----> You get all the necessary Parts: (Bottom Trapdoor / Rear Trapdoor & Rear plastic adapter)
----> You get Screws
----> You get 1x Official Amiga Mug
----> Today i've announced to Arti on FB that all groups members will receive a surprise bonus (of course related to Amiga )

If you ordered more than 1 case, you multiply everything by the number of cases you ordered

Do not hesitate to ask if you have questions szeroki uśmiech

Good night,
Cheers!

PS:
If you don't know yet, i will deliver the 50x cases myself, by car to Poland! So i will meet some of you ok, racja
[#130] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #129

If you don't know yet, i will deliver the 50x cases myself, by car to Poland! So i will meet some of you ok


haha that's awesome dude :D
[#131] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@zmiennik, post #130

Yeah i've never visited your nice country, so i thought that would be the best way to do it szeroki uśmiech
[#132] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amenophis, post #131

Great! OK
[#133] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Wpłaciłem, 2x260 za obudowy dla użytkowników: Flops i baderman.
[#134] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

wpłacone za 1 szt. białą
[#135] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@semthex, post #134

Mamy 31! OK
[#136] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #135

[#137] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Dorian3d, post #136

Kasa posłana 1 szt kolor biały. Dzięki Arti i powodzenia !OKok, racja
[#138] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

Należność przelana. Kolor biały
[#139] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@AmiTok, post #138

Pozostało 15 do zebrania. Panowie, uda się?! OK OK
[#140] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #139

Jak się tylko znajdzie jakiś celebryta co kupi 15
Fajnie by było :)

...jo by kupił jedną ale mnie niestety nie stać
[#141] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #139

Musi się udać!

Pozostało 14

260zł przelane, mail wysłany szeroki uśmiech
[#142] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Vato, post #140

do Trevora było zagadać siedzi, pije i chrupki
[#143] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BULI, post #141

Też jedną wezmę jak tylko mi bankowość uruchomią. Ostatnio coś wieczorami jest niedostępna...
[#144] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Rafał A-3000, post #143

Zrobione.
[#145] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #1

260 wpłaciłem z ING więc powinno już być na rachunku
wybieram obudowę przeźroczystą
Jacek Świdnik
[#146] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@JacK_Swidnik, post #145

Jutro popodliczam wszystko z ostatniego tygodnia ale słabo to widzę. Zbieramy do poniedziałku ale jeszcze ze 12 chyba i tak brakuje.
[#147] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #146

Taka fajna inicjatywa szkoda gdyby nie wypaliła. Ja co prawda nie jestem zainteresowany zakupem obudowy ale mógłbym w inny sposób pomóc. Jeżeli są chętni na zakup obudowy a nie dysponują na chwilę obecną gotówką to mógłbym za nich wyłożyć wysyłając określoną sumę w euro na konto osoby zbierającej pieniądze czyli do Artiego.

Później za miesiąc czy dwa jak te osoby będą mieć pieniądze to wpłacą je na konto Artiego.
Pytanie tylko ile osób w ogóle jest jeszcze zainteresowanych zakupem obudowy w późniejszym terminie oczywiście po takiej samej cenie?

Mógłbym jeszcze inaczej pomóc ale musiałby Arti do mnie zadzwonić na Skype.
Jutro będę cały dzień na skype login: LeonIrlandia.

Pozdrawiam i trzymam kciuki. OK
[#148] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Leon, post #147

Ja bym zamówił. Nie potrzebuję tej obudowy bo nie mam A1200, ale chcę wesprzeć inicjatywę. Szczegóły możemy omówić na PW.
[#149] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@SuperBuster, post #148

Wziąłem się za liczenie. Za około 30 minut będzie wiadomo, jak to wygląda.

@Leon
Wysłałem ci PM.

@SuperBuster
Ja też pisałem, że mogę na jedną komuś wyłożyć (heh, znowu łamię swoje postanowienia po akcji z WHDLoad ).


Ostatnia aktualizacja: 10.10.2015 21:59:43 przez _arti
[#150] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #149

No i wszystko wiadomo - brakuje nam 13.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem