kategorie:
[#841] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Canga, post #840

"Moja" przezroczysta prezentuje sie niezle ;) wysylaj coby na sacpie przelozyc ;)
[#842] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #815

Przelew do ING wysłany.
[#843] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@rs2008, post #842

Przelew do ING wysłany.
[#844] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #831

Witam.
Książka miała być w wersji gold edition.
Jak możesz to napisz ile obudów już przyszło.
Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2017 22:02:01 przez ted
[#845] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@ted, post #844

Przyszły chyba wszystkie poza GOLD. Tak mi się wydaje... bo nie natrafiłem jeszcze na swoją - góra pomarańczowa/dół ciemno niebieski. Nie widziałem też ciemno szarej. Jutro, jak tylko mały mi pozwoli, spróbuje wszystkie pootwierać. Póki co, zapowiada się bezsenna noc
[#846] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #845

Wyslij dzieciaka na ferie :)
[#847] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@WojT_GL, post #846

Nowe dziecko, nowe obowiązki, nowe obudowy, nowe obowiązki.
Aż strach się bać przy przewijaniu dziecka
[#848] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Vato, post #847

wysyłka opłacona - Michał L.
Dziękuję.
Powodzenia w wychowaniu potomka :)
[#849] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #845

No właśnie, ja chciałem dopytać jak to z tą ciemnoszarą było, bo to tyle czasu, że już nie pamiętam. Widzę, że jedna osoba na liście (reborn) ma ciemnoszarą, a ja też o nią prosiłem, a mam wpisane po prostu szarą. I nie wiem czy to wynika z jakiejś innej ceny ciemnoszarej "dla VIPów", czy może jednak pomyłka?
[#850] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #845

ja też mam szarą wybraną no mam nadzieję że dojechała

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 10:34:51 przez BlackTiger
[#851] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@BlackTiger, post #850

@Arti

Wiadomo, że masz wystarczająco na głowie i wybacz że Ci jeszcze kamienie do ogródka wrzucam. Pytanie moje jest następujące. Czy Phil określił się kiedy dośle komplety przycisków do stacji ?
Rozumiem, że to znów na Ciebie spadnie. Pewnikiem do Ciebie wyśle worek z "eject buttonami" więc może jest jakiś sens w tym by opóźnić wysyłkę ?

Jak wiecie są 4 rodzaje przycisków. Według relacji Wooda (yt z 10.01.2017) mieli dosyłać pocztą pozostałe 3 "w najbliższym czasie". Zdaję sobie sprawę, że to określenie może mieć w znaczeniu nawet kolejne kilka miesięcy :).



Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 11:12:09 przez Creep
[#852] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Creep, post #851

Ja tematu nie śledziłem na bieżąco, nawet nic nie wiem o żadnych guzikach. Natomiast nie spieszy mi się i spokojnie mogę poczekać na wysyłkę wspólną.
[#853] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@ketyow, post #852

Większość z nas ma dzieci i wie co oznaczają obowiązki przy małym dziecku, kiedy należy we wszystkim pomóc żonie/wybrance, dodatkowo ma teraz nowe obowiązki i wyzwania.
Nie to bym się wtrącał, ale może ktoś by pomógł z obudowami Arti'emu?
Z pewnością pomoc się przyda w sprawdzaniu, przepakowywaniu, wysyłaniu a przy okazji by odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania w poście.szeroki uśmiech
Jest pewnie ktoś, kto mieszka blisko i jest w stanie jemu pomóc, chłopak i tak zrobił wieeelką robotę (jak zwykle) i może przyszedł czas by trochę mu pomóc?


Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 12:09:21 przez Canga
[#854] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #815

Przelew poszedł z pko.
Spokojnie sobie czekam.
[#855] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@Creep, post #851

Wydaje mi się, że do każdej obudowy są przyciski w środku... ale jak mówię - wszystkich nie otwierałem, więc głowy nie dam.

Jeśli chodzi o pomoc, to zobaczymy, jak to się rozkręci. Sporo osób już wpłaciło. Zamówię pierwszego kuriera na jakiś dzień i połowa już zejdzie. Może nie będzie tak źle. OK

Problem jest z czymś innym - kubki - kompletnie nie mam pojęcia, jak to przepakować, żeby się nie uszkodziły. Właściwie, to każda obudowa powinna być zapakowana w 2x wyższe pudełko i dopchana bąbelkami - inaczej będzie bida. Jeszcze myślę nad tym.
[#856] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #855

...

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 16:27:33 przez sordan
[#857] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@sordan, post #856

Przelew ING wysłany
[#858] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #855

Nie było jakiś rozmów na temat odbioru obudów na AP? W sumie to niedługo, a na pewno parę osób będzie na AP, które zamawiały obudowę - zawsze to parę wysyłek mniej.
[#859] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@codi, post #858

Już zleciłem przelew za przesyłkę mojej obudowy, ale jeżeli ktoś jeszcze chce się złożyć na wspólną paczkę to bardzo proszę. Poza beczką piwa mogę przywieźć na party pudło z obudowami.
[#860] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #855

Obudowę odebrałem osobiście.
Jest jeden przycisk w środku.
Jakość wykonania wysoka, wszystko pięknie pasuje.
[#861] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #815

Również ode mnie późne, ale szczere gratulacje potomka!! Przelew nadałem i będę cierpliwie czekał na przesyłkę szeroki uśmiech.

A później całą intensywność czekania przerzucam na Vampira...
Bo w światku amigowym trzeba umieć dobrze czekać... ślina

A bardziej na serio to cieszę się, że Philowi się udało i trzymam kciuki za kolejne projekty - klawisze i to co się kryje za prostokącikiem "More to come" na jego stronie.
[#862] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@amigachelm, post #859

Ja tez juz zaplacilem za wysylke. Pisałem wczesniej o zbiorczej paczce ale bez odzewu
[#863] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@JacK_Swidnik, post #862

@cossack
Wszystko się zgadza jest jeden przycisk. Połapali się po fakcie i musza dorobić jeszcze 3 rodzaje dla kadego
[#864] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #855

Poszedł przelew na ING.
[#865] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #815

Przelew poszedł ING
[#866] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@teo, post #865

Pieniądze poszły PayPalem
[#867] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@jarob, post #866

Przelew poszedł na konto ING (wczoraj).
[#868] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #855

przelew na ING wysłany
[#869] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@cossack, post #860

Pozwoliłem sobie zapytać Phila jak to będzie z tymi 3 dodatkowymi przyciskami do stacji.
Poniżej odpowiedź

Hi Michal,

Molds for these 3 extra buttons are yet to be made.
We'll create smaller, dedicated, molds for each one of them.

Molds size is around 4x bigger than a keycaps
(for you to appreciate the size)

But due to my own professional schedule i can't launch this before end february at best if possible.

No worries though, all of this will be published through Campaign Updates on the Kickstarter Case campaign so you will not miss anything.

Cheers,
Phil


...w trakcie rozmowy powiedziałem Philowi ze jestem "częścia bundla ppa.pl" :) na co on :
Thank you, and please share my greets to PPA.PL forum and all contributors

wiec sharuje :)

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 14:46:35 przez Creep
[#870] Re: [zbiórka] - nowe obudowy do A1200

@_arti, post #855

Dołączam do gratulacji, początki może nie są łatwe, ale właśnie rozpocząłeś fascynującą przygodę... Życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej. Powodzenia!

Poszedł przelew.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem