[#361] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Dorian3d, post #360

Mimo długiego czasu realizacji i "przeciwności" mam jednak nadzieję, że je kiedyś dostaniemy.
Transparentne to jednak nie moja bajka.

@Dorian3D - co do Twoich butelek:


Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 21:56:16 przez Adinfo
4
[#362] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Dorian3d, post #343

a miało być pokryte pyłkiem złotym prawdziwym z tego co Pamiętam
Powinieneś dostać zwrot pieniędzy

Moment, moment... to obrazek z kampanii kickstartera? Czy ktoś tu nie doczytał słowa "coating" i nie zna jego znaczenia...?
1
[#363] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@_arti, post #318

@Arti
Przynajmniej na raty będziesz wojowal z przesyłka ;)
Sie mi zaszczyt trafił w pierwszej piątce ;)
1
[#364] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@amenophis, post #332

@Phil

I think I read your posts carefully. Personally, there is one thing that I am most disappointed with, and you probably haven't written anything about it.
I mean extra buttons for the floppy disk drive.
Is there any chance for that?
I know that you committed to do it for free, but since "everything has changed" it may be worth putting it into the store for a fee equal to the cost production ?

I understand all the circumstances that influenced the production plans and I really sympathize with you but I will be honest this little detail makes me very sad and angry. This should have been resolved long before the covid shit.

regards
Mike
2
[#365] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Creep, post #364

I don't know about a500 cases but I've bought my a1200 case from amigastore and they send me a case with FDD button (in grey color, as the case) but sadly it doesn't fit with any other FFD's than original. I had to order additional fdd button (3D printed, in white color) from the store.
[#366] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Madman, post #365

Yes they did only one button for only (correct mi if im wrong) mitsumi model and far as i know there were 3 or 4 types of floppy drives (with different buttons) mounted on a1200...then they declared that they would produce the rest
1
[#367] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Creep, post #366

Ruszyło coś z obudowami...mam rozumieć! A co z klawiszami...?
[#368] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@mkdevil666, post #367

Witam.
Można by sporządzić spis obudów, klawiszy i dodatków, które nam Phil nie dosłał.
Ze wszystkich zbiórek.
Potem mu wysłać. I niech potwierdzi.
Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2022 22:36:39 przez ted
[#369] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@mkdevil666, post #367

A co ma być, jest jak jest.
Czytam, że chcecie listę robić (pan Ted). Cóż skoro on takiej listy nie ma, to by znaczyło, że od samego początku chciał Was walnać w rogi. Moim zdaniem musi mieć taką listę.
[#370] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@amenophis, post #332

Nawet nie chce mi się komentować.... przeźroczysta wersja miała uzasadnienie do wyprodukowania przed całą resztą (przez żłobienia formy do nadania odpowiedniej faktury), ale nie do sprzedaży przed społecznością kickstartera. Oferowanie docelowych obudów do wszystkich chętnych podczas to już centralne olanie ludzi, którzy wsparli projekt....

1
[#371] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Reborn, post #370

No co po co ma wysyłać jak kasę dostał ?
Koleś jest nie poczytalny
01.04.2018 -------- 5 lata prawie a on w dupie ma



Ostatnia aktualizacja: 30.10.2022 11:57:09 przez Dorian3d
3
[#372] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Dorian3d, post #371

01.04.2018...
Bo to był primaaprilisowy żart jakbyś nie zauważył
[#373] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@AmiClassic, post #372

No tak kasę woził dupę wypiło
[#374] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Reborn, post #370

dziwnym zbiegiem okolicznosci poszkodowani sa glownie Polacy, jakos Niemcy sie nie burza o zalegle obudowy.
Wrecz przeciwnie na tym zlocie Amiga 37 w Niemczech az sie stoly uginaly od wszelakiego rodzaju obudow i klawiatur...
[#375] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Reborn, post #370

@all,

The Crystal bundle is a request from campaign contributors as well as non-contributor Amiga users.
Campaign contributors who requested for the Crystal Bundle to be done already received it.
This is largely documented AND explained through all campaign updates.


As of today :
- 3x A500 Black cases have been sent to Poland (direct campaign contributors - not group supporters)
- 15x A500 Black cases are on their way to Europe - then will be dispatched to your group manager.
- 4x Apollo Vampire cases will be dispatched to Polish contributors as soon as they reach warehouse in CN.

- SOTU SE Cases are almost ready to dispatch - however no Polish contributors pledged on those.



As for the other colors :
- Production for other colors hasn't started yet since we're still in queue.
- The next color run is : Original A500 Theme - then will be followed by Translucent and so on.
- At production level, we can't produce all colors at same time anymore due to supply chain and mainly long queues.
- When a color is produced, cases are dispatched to contributors and excess of cases made available to non-contributors on our site.
Due to the pandemic and brexit cumulated effects we now have a warehouse in CN and we can't keep extra cases for non-contributors stored until all colors are manufactured and all contributors served.
This is a crowdfunding project which had to go through a pandemic. We had to find solutions to move ahead and produce these cases for all contributors.

We understand most of you in PL aren't satisfied. We aren't either.
But production, supply chain and logistic mess is reality and when pointers changed after all those worldwide events we had to adjust as to provide to contributors.


PPA.PL Contributors count for colors are as following :
BLACK : 15x
Original A500 Theme : 7x
Translucent : 15x
Grey : 4x
Light Grey : 2x
Dark Blue : 2x
Red : 1x
Green : 1x

If you need more information & details about production, please follow campaign updates since this is where we share all info.

Many thanks to you all.
[#376] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@amenophis, post #375

Jestem w lekkim szoku. Właśnie odebrałem paczkę, której się nie spodziewałem. W środku czarna obudowa do A500
W sumie w zbiórce kliknąłem cztery sztuki, każda miała być w innym kolorze, więc liczę że to dopiero 1/4 tego co przyjdzie. Z tego co wiem, to reszta kolorów nadal w produkcji, więc pewnie będzie szło w ratach.
3
[#377] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Grzegorz_P, post #376

Zatem wszystko sie zgadza... 1/4 co 4 lata razy 4, daje zrealizowane zamowienie po 16
[#378] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@selur, post #377

To nie wiem, czy dożyję szeroki uśmiech
[#379] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Grzegorz_P, post #376

Hi

Very glad you got your parcel Grzegorz_P OK

PLEASE follow & READ campaign updates!
The team clearly stated several times we are shipping cases once a color is produced. Even if you are waiting for multiple cases - We can't store them due to storage fees and taxes.

Long story short
We're still bound to queues at production level. Mainly due to the fairly long back log from the pandemic.
Our production has many colors and each color change needs a thorough clean of molds and the injection line. Yes - cleaning IS necessary -despite some comments I saw here. No one wants a black stain on its Original A500 theme case ;)


Hope you enjoy your first case/4 Grzegorz_P ;)
Cheers
[#380] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@amenophis, post #379

Pewne połowa ludzi sie nie doczeka.
[#381] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Dorian3d, post #380

Wygodnie, teraz lata przekazu o wychodzeniu z pandemii i slotowych usprawiedliwień. Mistrzostwo!
[#382] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Jacques, post #381

Zbiórka była 01.04.2018 no faktycznie sukces
teraz wyśle parę sztuk czarna aby była cisza i dalej będziemy czekać
[#383] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Dorian3d, post #382

Witam.
Są jeszcze niedostarczone obudowy do A1200 i klawisze.
Jak robi kolorami to niech dorzuci do fabryki te formy i dorobi od razu w danym kolorze.
Inaczej po długim cyklu kolorów dla obudów A500 nastąpi identyczny dla 1200 i klawiszy.
Czy my dożyjemy końca tej szopki?
[#384] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@ted, post #383

Tak jak amenophis kopnie w kalendarz będzie koniec szopki .
[#385] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Dorian3d, post #382

Swego czasu zastanawiałem się czy nie wesprzeć zbiórki na obudowę do A500. Tym bardziej, że był jakiś kolor, który mi bardzo podchodził. Dziś się cieszę, że w tamtym momencie się nie zdecydowałem.
Do dziś czekam na info o klawiszach do A1200. Tyle lat już czekam i myślę, że się nie doczekam.
Wkurza mnie tylko, że ktoś np na FB się chwali obudową i klawiszami od Phila, które kupił niedawno, a Phil wpierających ma w dupie.
[#386] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Jield, post #385

Nie wiem czy o ten sam post chodzi ale nie widziałem by koleś chwalił się kupionymi klawiszami. Z tego co wiem klawisze są nie do kupienia.
[#387] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@jaster, post #386

O, no to może się mylę. Po prostu jak widzę kolorową obudowę i klawisze to zakładałem, że od Phila. Może błędnie.
[#388] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Jield, post #387

Witam.
Ruszyło coś z tymi obudowami?
Pozdrawiam

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2022 23:07:34 przez ted
[#389] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@ted, post #388

@_arti

Arti kontrolne pytanie... czy Phil odezwał się w sprawie tego naszego bundla zbiórkowego na czarne obudowy ?
[#390] Re: [zbiórka] nowe obudowy dla A500

@Creep, post #389

Ostatni email był z miesiąc-dwa temu, że już prawie są i będzie wysyłka.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem