Komentowana treść: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży
[#91] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@baderman, post #68

piaskownicy

Kazde "zamki na piasku", "roztopi" zwykly deszcz.
No ale dajmy szanse pogodzie. Ja dalem i czekam na mozliwosc kupienia systemu, tutaj, w Polandii :)
[#92] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@GumBoy, post #74

Kret.

Jezeli to ktos z "betatestingu", to slusznie dostal rok wakacji. Kropka.
[#93] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@SirLEO, post #86

Cóż ja bym zrobił bez tych twoich jakże wnikliwych psychoanaliz... tylko że znów są one zupełnie nie trafione.
Chyba nie czytasz moich postów, bu tu nigdzie nie pisałem, że mnie atakują/obrażają więc nie wiem do czego się odnosisz.
Jeżeli już to ktoś inny się żalił, że został zbanowany na konkurencyjnym portalu, więc te wywody nie pod moim adresem powinieneś pisać.
wręcz domagasz
Znów błąd bo niczego się nie domagam. Stwierdziłem pewną rzecz (post pod newsem, nie adresowany do nikogo) a Ty to wyolbrzymiasz do rangi zaczepki.
Ale tak jak pisałem, nie mam ochoty się z Tobą bawić więc nie zamierzam dalej ciągnąć tego wątku (wolę poświęcić wolny czas m.in. na zabawę nowym AmigaOS).

A ta trzecia osoba była specjalnie dla Ciebie.
Pisząc odpowiedź na mój post (czyli do mnie) zwracałeś się w trzeciej osobie.
Uznałem, że widocznie tak postrzegasz świat i nie chciałem Ci tego, delikatnego niczym domek z kart, postrzegania świata burzyć (jako zaprawiony psychoanalityk powinieneś wiedzieć, że gwałtowne niszczenie czyjegoś świata może mieć katastrofalne skutki)
[#94] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@kmilota, post #46

AmigaOS4.0 jest już w sklepach. Ale czy zna ktoś jakiś sklep, gdzie mogę zapłacić za AmigaOS4.0 kartą kredytową?
[#95] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@amigafan, post #93

Widzisz, nie zrozumiałeś tamtego dopisku, wyraźnie on skierowany jest do osób innych.
A poza tym, nie ja stwierdziłem to co napisałem, tylko połączyłem.

No ale ważniejsze pytanie - jak tam AmigaOS4.0? Zainstalowałeś? Możemy liczyć na jakieś konkrety?
[#96] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@amigafan, post #93

Właśnie jak tam nowy AMigaOS4 jak działa. Na jakim sprzęcie go odpalasz?
[#97] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży
Swój egzemplarz Amiga OS4 już mam otrzymałem go niecałą godzinć temu. Przyznajć że jestem podekscytowany.
[#98] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@pekdar, post #97

:) fajnie, jak możesz to zrób jakis opis jak bedziesz mieć czas
[#99] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@pekdar, post #97

Gratuluję serdecznie. Sprawdź jak działa na A4000 OK
[#100] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@rzookol, post #98

Wstępniak już mam i zdjęcia wraz z pierwszymi wrażeniami. Opublikuję na stronie jutro. Dziś nie zdążę, wyjeżdżam i wrócę późno.
[#101] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@Sir_Lucas, post #99

Oczywiście kiedy tylko skończę testy na A1200 PPC
[#102] Re: AmigaOS 4.0 Classic w sprzedaży

@pekdar, post #97

ja też już mam ale z braku czasu dopiero w sobote będe instalował

Ostatnia edycja: 10.12.07 12:11:51
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem