Komentowana treść: AmigaOS 4.1 - Update 1
[#91] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1

@reactor, post #90

Nie ma nic niestosownego w powielaniu dobrych wzorców i wzorowaniu się na lepszych :)
[#92] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1

@Hellena, post #82

Napisalem ze chodzi o osoby, niekoniecznie o Ciebie. Jestes jednym z nielicznych ktorych "znam" co tak mowia/pisza.
[#93] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1

@stefkos, post #92

Dokładnie - ja jestem właśnie tym przykładem użytkownika AOS4, dla którego istotny jest "feeling" i kontynuacja niektórych charakterystycznych dla Amigi rozwiązań :) aczkolwiek oczywiście trzeba iśc z postępem i ja również chcę używać nowoczesnego systemu, a nie zamykać się w skansenie... to kwestia znalezienia (jak to kiedyś Krashan napisał) "złotego środka". Wracając do tematu: mi akurat likwidacja WBstartup się nie podoba, chociaż doceniam użyteczność nowego rowiązania.
[#94] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1
ładny wątek: http://www.amiga.org/forums/showthread.php?t=51106
[#95] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1

@APC74, post #68

Z tego co wyczytałem na forach, kiepsko to nowe rozwiązanie się przyjęło. Nie wczytuje, na przykład, skryptów. Ale znaleziono już sposób, aby wrócić do starego rozwiązania.
[#96] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1

@Count Grishnak, post #85

Lets tok abałt iks


Ekhm. Nie "eks" czasem?
[#97] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1

@GumBoy, post #96

łel, poprawnie fonetycznie owszem bylo by "eks" jednakowoz mi bardziej podchodzi iks :)
[#98] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1
Trochę rzeczy poprawili w Update 1. Teraz nawet Momo racing force można bezproblemowo skalibrować ;) Brakuje tylko VGP :(
[#99] Re: AmigaOS 4.1 - Update 1

@respector, post #93

Respector napisał:

Dokładnie - ja jestem właśnie tym przykładem użytkownika AOS4, dla którego istotny jest "feeling" i kontynuacja niektórych charakterystycznych dla Amigi rozwiązań aczkolwiek oczywiście trzeba iść z postępem i ja również chcę używać nowoczesnego systemu, a nie zamykać się w skansenie... to kwestia znalezienia (jak to kiedyś Krashan napisał) "złotego środka".


I oto mi właśnie chodziło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem