Komentowana treść: Qt 4.7 (0.6b)
[#91] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Sventevith, post #81

4) Nie lubię tak jak MDW kiedy jest 20 frameworków UI i każda aplikacja wymaga innego UI.


ciekawy punkt myslenia, ale dzis nieaktualny. czy kiedykolwiek byl aktualny np: w dobie aos3 ?. system moze lansowac jakis tam swoj framework UI, ale tak naprawde to dzisiejszy system powinien byc przygotowany jak najlepiej na tych dziesiatset innych frameworkow UI - wlasnych wynalazkow lub uniwersalnych.

wracajac do qt, to wersji na aos4 jeszcze daleko do 1.0 :). czy qt nadaje sie na amisystemy, to inna sprawa, bo to w duzej mierze bedzie zalezalo od jakosci tego portu. wstepnie qt na pewno mozna pochwalic za szybkosc tworzenia wszelakich UI w aplikacjach... :)

Ostatnia edycja: 20.04.11 20:37:25
[#92] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@1989, post #91

Dzisiejszy to on nigdy nie będzie :) A tak poważnie to jakie aplikacje warte uwagi są w QT ?
[#93] Re: Qt 4.7 (0.6b)
nie karmić trolla!
[#94] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@strim, post #93

Bardzo mnie cieszy, że QT się rozwija. Lepiej być jedną nogą w XXI wieku niż obiema w średniowieczu. :)
[#95] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Sventevith, post #92

http://qt-apps.org/

naprawde nie wiem, kazdy musi sam sobie przegladac, tu tylko ponad 1100 free, i pewnie gdzie indziej jeszcze kilkaset nie free.

Ostatnia edycja: 20.04.11 23:21:24
[#96] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@mailman, post #87

Mailman, dlaczego bany dostało tylko kilka osób wyrywkowo???
Uczciwie chyba prawie wszyscy w tym wątku powinni go dostać ...

Ostatnia edycja: 21.04.11 00:03:57
[#97] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Rafael/ARMO, post #96

Łącząc się z wszystkim zbanowanymi, banuje się sam na tydzień nie komentowania ...
[#98] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Rafael/ARMO, post #97

To ja się pożegnam na dłużej, miesiąc może dwa. Pewnie się zobaczymy (niektórzy z nas) na innym portalu.
[#99] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@mailman, post #90

O to wlasnie chodzi mailman, o walenie ludzi w trabe, o zamykanie oczu o ludziach ktorzy pisza spokojnie i sensownie o nedzy i dostaja bany bo stado sie oburza. PPA sie skonczylo, czas na PPM.
[#100] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@fazior, post #99

Nie za ostro? Chłopaki się starają, nie zawsze musi się nam to podobać, ale ogólnie oceniam ten portal bardzo wysoko, myślę, że inni też. Moderatorzy nie wywołuja sporów, to my je prowokujemy, oni próbują je tylko gasić. Nie uważam, że PPA umarło, jak tylko pojawi się PPM będzie nowe miejsce do dyskusji na temat naszego systemu, ale nie skreślalbym od razu PPA. OK
[#101] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Ender, post #100

Nie, nie za ostro. Pewnie ze sie staraja, uwielbiam ppa, zreszta gapie sie na nie dniami calymi, tylko zaciemnianie rzeczywistosci w imie poprawnosci wkurzajace jest mocno. I po cholere? Zeby jakis pajac jeden z drugim mogl sobie wesolo poharcowac, dopuki jest ignorowany to jest ok, ktos cos odpowie i wio, bany leca. Na PPM barachlo bedzie ciete milimetr powyzej poziomu gruntu i rulez.

Ostatnia edycja: 21.04.11 08:59:18
[#102] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Rafael/ARMO, post #96

Uczciwie, to Tobie się należy za dalsze ciągnięcie OT. Ostrzeżenie na razie.

--
Moderator
[#103] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@fazior, post #101

Na razie, to ty pajacujesz, ciągnąc OT i jałową dyskusję. Zapraszam za tydzień.

--
Moderator
[#104] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@MDW, post #71

No widzisz, iTunes jest równie kobylasty i oba stanowią niezbędne aplikacje na biurku przeciętnej nastolatki
[#105] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@fazior, post #99

sorry za OT ale czytam i nie mogę się nadziwić jak z newsa o QT mógł wyrosnąć taki spór że ludzie rzucają się do zakładania nowej strony? Zresztą jestem za ,bo denerwują mnie te wszystkie negatywne emocje, a tak może będzie spokój i będę mógł spokojnie napisać pozytywnego posta pod newsem o os4.x bez dogadywań itp. bez wyłowywania chorych emocji i chociaż jestem za jednością środowiska to być może taka separacja dobrze wszystkim zrobi. Nie chcę być niczyim adwokatem ale atakowanie Mailmana i innych moderatorów za zwracanie uwagi i pisaniu o końcu PPA jest trochę niemoralne. PPA nie zginie gdyż jest zbyt wiele osób dla których bycie częścią tego portalu wiele znaczy , a moderatorzy którzy są zwykłymi ludzmi ze swoimi emocjami , muszą zachować bezstronność na tak różnorodnym portalu... trzeba trochę próbować zrozumieć innego człowieka i postawić się na jego miejscu, trochę więcej wiary i wyrozumiałości


pozdrowienia dla ludzi z ktorymi tak miło ostatnio spędzałem czas ;)
[#106] Re: Qt 4.7 (0.6b)
No i są pierwsze testy zrobione przez kas1e.
http://www.amigans.net/modules/xforum/viewtopic.php?topic_id=4432&start=60

Tak jak myśłalem wydajnościowo porażka. Odpala się kosmicznie długo, ale czego się spodziewać po libach zajmujących 80 mb.

To nie jest tak jak myślałem beta tylko RC. Chyba za wcześnie dali te RC, bo jak to ma tak działać ...
[#107] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Sventevith, post #106

Pomyliłem się to druga beta. Poczekajmy na RC.
[#108] Re: Qt 4.7 (0.6b)
tez mi powod do flejma, ot, kolejny framework, tym razem przynajmniej jakis duzy i niezly a nie kolejne cuda typu triton czy co tam makecd wymagalo. imo nie byloby zle jakby na mosa tez byl. mui moze i jest fajne i mile ale niekoniecznie wszyscy maja ochote go uzywac, reaction tak samo. the more, the merrier.
[#109] Re: Qt 4.7 (0.6b)

@Sventevith, post #106

rzeczywiscie dziala porazkowo, ale tak to juz jest z tymi mega wypasionymi frameworkami.
[#110] Re: Qt 4.7 (0.6b)
Jak donoszą tajni informatorzy, zaobserwowane zostały strategiczne manewry w okolicy Warszawy oraz Gliwic. Dnia 11.06.2011 planowany jest atak terrorystyczny, na miejscowość Chełm we wschodniej części Polski - takie informacje podał rosyjski wywiad współpracujący z ukraińskim przemytnikami. Naprawdopodobniej celem ataku będzie chełmska speluna, gromadzona tego dnia tajne stowarzyszenia odłamu masonerii dotkniętej przez niebieskiego motyla. Agresor chce zniszczyć siedlisko zła i zdrady, prawdopodobnie po tym ataku zapanuje równowaga i spokój.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem