Komentowana treść: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat
[#31] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@snajper, post #29

Dla mnie osoba, która pisze, tak jak Ty np. " tego kilka mam jeszcze w zapasie - ale zgłaszać mi się nie chce" czy "tak że jak już poprawicie te błędy, które shakowałem, to to też zróbcie" czy "tak się właśnie kończy dublowanie tematów. Mówiłem banować i patrzeć jak puchnie" i jednocześnie posiadająca na liczniku ponad 20 ignorów (to o czymś świadczy) a chwaląca się umiejętnościami, których nie posiada w tym kontekście (hakowanie, do sprawdzenia w słowniku) to jest jak najbardziej postawa script kiddie, ale nie tylko. Prezentowane wypowiedzi brzmią tak jak byś był jakimś "superszefem" strony, w których prezentujesz niejednokrotnie ton rozkazujący.

Błędy, o których pisałeś - nie zgłaszałeś. Ja nie czytam Gadacza - mam inne sprawy na głowie, ale mejle czytam więc używaj proszę funkcji "Zgłoś błąd" i tam opisuj zgłoszenia. Możliwe, że umiejętność zgłaszania błędów jest w Twoim zasięgu i możesz się jej nauczyć.
[#32] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@_arti, post #30

w sumie to mi chodziło tylko o to, żeby sobie popisać siedzi, pije i chrupki
[#33] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@grxmrx, post #31

i jednocześnie posiadająca na liczniku ponad 20 ignorów (to o czymś świadczy)


według mnie świadczy to jedynie o tym, że ktoś pozakładał sobie dużo kont, z których może "nabijać" liczniki komu sobie wybierze, zależnie od humoru. Przytoczone wypowiedzi były z przymrużeniem oka, podobnie jak zresztą używane przeze mnie "hakowanie", które Ty uznałeś za "straszenie użytkowników" (serio ktoś się przestraszył?).

tak btw jeden błąd parę dni temu chciałem zgłosić, ale skończyło się na tym, że po kliknięciu "wyślij" (czy jak tam ten guzik się nazywa) tylko załadowało mi stronę na nowo i nic poza tym (to akurat zasługa Opery Mini na smartfonie), więc sobie póki co darowałem - głównie dlatego, że nie wiem czy znalezione błędy objawiają się też w normalnych przeglądarkach, bo nie miałem możliwości sprawdzenia.
[#34] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@snajper, post #33

Ponad 20 ignorów na liczniku to zapewniam Ciebie, że to nie są przypadkowe osoby. Mowa była o reputacji - sam sobie zapracowałeś na taką na tym portalu. W kontekście giełdy też brałbym uwagę czy od takiego użytkownika, z taką a nie inną liczbą ignorów, warto się kontaktować w sprawie kupna czy sprzedaży.
[#35] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@grxmrx, post #34

Ponad 20 ignorów na liczniku to zapewniam Ciebie, że to nie są przypadkowe osoby.



tak czy inaczej ja nie zauważyłem żeby mnie to ignorowanie jakoś zabolało (czyt. z kim potrzebuję porozmawiać, to sobie rozmawiam), więc po mnie to spływa - z tych, którzy mnie w tej chwili ignorują, a których kojarzę, mogę wymienić Dopusera, kjb, który ostatnio dołączył żeby mu ego podskoczyło, oraz Hołdysa, którego już zdaje się tu nie ma. Reszta tych "nieprzypadkowych osób" to muszą być jacyś tajniacy. A z giełdy PPA nie korzystałem i korzystać nie mam zamiaru, więc bez obaw. :)
btw Andrzej Drozd ma w tej chwili 9 ignorów, michalmarek77 ma 10, natomiast Ender ma 7. Też niemało i nie mam bladego pojęcia skąd oni je mają, ale jakby mnie nie liczyć, to handlowanie z tymi osobami jest - kierując się wskaźnikiem ignorów - wielce ryzykowne.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 17:18:39 przez snajper
[#36] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@grxmrx, post #16

Trzeba zrobić weryfikacje z miejscem zamieszkania tak jak na Allegro.
[#37] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat
Ja tego całego ambarasu w sumie trochę nie rozumiem.

Przecież wystarcyz się umówić, że zakup jest przez Allegro lub OLX.

Opłat jakichś strasznych nie ma.

Więc dziwię się osobiście ludziom, którzy handlują z obcymi ludźmi (i vice versa) poza platformami, gdzie są procedury reklamacyjne, płatnicze i odszkodowawcze (allegro, olx, ebay).
[#38] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@snajper, post #35

Dzięki za zgłoszenia błędów. Będę poprawiać, choć to tylko drobne rzeczy więc nie ma priorytetu w kolejce.
[#39] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@snajper, post #35

Ja dostałem za "komik aut" jaki zrobiłem i upubliczniłem swoją facjatę
[#40] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@grxmrx, post #16

Stawiałbym jednak na odpowiedzialność kupujących.Upewniajcie się zawsze bo nawet wśród stałych i na pierwszy rzut oka poważnych użytkowników zdarzają się krętacze. Tutaj w zasadzie w całości zgadzam się z lekarzem lepiej dołożyć i mieć pewniaka niż skąpić grosza i liczyć na loterię a potem biadolić.
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#42] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@Duracel, post #41

Co do samego procederu oszustw, to dziwi mnie forma. Wysłanie komuś cegły wbrew pozorom to spory wydatek z racji wagi cegły.

Albo oszust jest jednak trochę głupkowaty, albo ma wyjątkowo paskudne poczucie humoru :}
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#44] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@grxmrx, post #34

A wracając do ignorów, to czy ich liczba dotyczy tylko aktywnych użytkowników, czy także tych którzy dali ignora i wykasowali konto lub zostali usunięci z portalu?
[#45] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@vojo, post #10

bez sensu.
Ja na przykład zarejestrowałem się bo miałem kiedyś Amigę kupiłem sobie A500 potem A600. Moje udzielanie się na forum to tylko pytania - pewnie głupawe.
6 miesięcy aby coś wystawić? A jak jestem uczciwy bo mnie tylko sentyment ogarnął do Amisi i powiedzmy mam coś do sprzedania tu i teraz to od razu muszę być oszustem bo mam niski staż i nic nie wystawię - taka moja teoria.

Skoro ktoś się rejestruje na takim forum po to aby oszukiwać to jest @#$$%#%em.
Moja jedyna uwaga od dawna

Forum można bezproblemowo czytać, przeglądać będąc anonimowym.
Taki anonim wie jakie są ceny Amig, jaki jest popyt i na co.
Większość for internetowych jest zablokowane do przeglądania bez uprzedniej rejestracji

Może to byłoby jakieś wyjście.
Z drugiej strony jak już wspomniano - zastanów się 3 x zanim coś kupisz po "okazyjnej" cenie.
Pozdrawiam.OK
[#46] Re: Zakupy na giełdzie PPA - ważny komunikat

@Fiszer18, post #45

Moja jedyna uwaga od dawna
Forum można bezproblemowo czytać, przeglądać będąc anonimowym.
Taki anonim wie jakie są ceny Amig,
jaki jest popyt i na co.
Większość for internetowych jest
zablokowane do przeglądania bez
uprzedniej rejestracji


może ja się nie znam, ale w tej chwili z wszystkich stron które sobie przypominam mogę wymienić jedną, która ma (a właściwie miała, bo już naprawili swój głupi błąd i już nie ma) forum zamknięte dla gości - tj. Pixel. I co to właściwie miałoby na celu, poza utrudnieniem dostępu do informacji osobom, które akurat by jej potrzebowały?
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#48] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#49] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#50] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#51] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#52] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#53] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#54] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#55] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#56] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#57] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#58] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#59] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#60] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem