kategoria: Programy
[#91] Re: Iris

@R-Tea, post #90

Aha, a jak daleko w planach jest zapisywanie i edytowanie draftów?


Gdzieś w okolicach beta 32. Robi się...
[#92] Re: Iris

@Jacek Piszczek, post #91

A to "ukryte" okno do wyświetlania html-a? Dlaczego w taki sposób?
[#93] Re: Iris

@R-Tea, post #92

Gdyż linkowanie OWB do Irisa nie jest możliwe bez robienia tego na Intelu (nawet mój Xeon potrzebuje na to prawie 5 minut). Albo jestem w stanie coś zrobić na PowerPC, albo tego nie robię :)
[#94] Re: Iris

@recedent, post #1

Może nie wszyscy czytają MorphZone, a wydaje mi się to ważne:

W wątku dotyczącym Iris Jaca pisze, że rozważa wycofanie POP3 z programu. Ograniczenia czasowe sprawiają, że do wyboru ma albo dodanie porządnego POP3, albo kalendarza/kontaktów i osobiście wybrałby opcję 2. Pyta jednak użytkowników jakie mają zdanie na ten temat. Co myślicie?
[#95] Re: Iris

@recedent, post #94

Z jednej strony pop3 się przydaje, z drugiej strony zostawianie go w obecnej formie może być dla Jacy problematyczne przy rozwoju (no chyba że nie jest). Kalendarz/kontakty to bym widział jako oddzielne #?.mcc zeby sobie też teoretycznie z niego korzystać jako oddzielnego programu.
[#96] Re: Iris

@recedent, post #94

Ja zdecydowanie wolę IMAP'a. Jak ma się kilka urządzeń to tylko IMAP - można "tu i tam" mieć pocztę . Testowałem Irisa z gmail'em i było OK.

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy POP3 a kalendarzem i kontaktami to wolę skreślić POP'a Jeśli kontakty z gmaila będą się synchronizować z tymi z Irisa to będzie kileraplikacja. Kalendarz już mnie tak nie interesuje ale jak będzie do tego jakiś deamon (commodity), do wyświetlania powiadomień co będzie się z tym integrować to mogłoby być ciekawie.
[#97] Re: Iris

@radekcz, post #96

Witam

Ma ktoś z was skonfigurowaną pocztę - o2.pl

Pokazuje mi IN BOX i zebrane wszystkie maile jak leci chyba ze wszystkiego z czego dało się ściągnąc .

Może jest jakiś sposób konfiguracji żeby wyodrębnić SPAM , KOSZ, WYSŁANE , RÓŻNE , itp.

Oczywiście jest tylko do odczytu bo skasować żadnej nie skasuje .

Pozdrawiam
[#98] Re: Iris

@Piotr Myszkowski, post #97

Czy na pewno masz to skonfigurowane pod imapa? Bo wygląda na POP3. Sprawdź i ewentualnie zmień protokół i adres serwera ręcznie.
[#99] Re: Iris

@michal_zukowski, post #98

Z serwerem o2 akurat chyba są jakieś problemy z tego co pamiętam.
[#100] Re: Iris

@recedent, post #99

To co mam








Ostatnia aktualizacja: 19.12.2022 22:01:38 przez Piotr Myszkowski
[#101] Re: Iris

@Piotr Myszkowski, post #100

Korzystasz z POP3, wejdz do konfiguracji i przełącz na IMAP
[#102] Re: Iris

@michal_zukowski, post #101

Czy masz na myśli moją poczte ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem