Wątek zamknięty
[#91] Re: DES i zaginiony Migacz

@F7sus4, post #90

Nie do końca tak jest. Miniaka rzeczywiście sponsorował Pampers, ale licencja MOSa była już darem MOSTeam dla społeczności. Tak więc ta paskudna histaria dotyczy wielu z nas... no może nie tyle wszystkich amigowców, ale już tych zainteresowanych darmowym zapoznaniem się z MOSem na pewno.


Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 20:42:11 przez wali7
[#92] Re: DES i zaginiony Migacz

@F7sus4, post #90

a nie jako furtka do przeprowadzania samosądu na stronie sporu, na dodatek przez osoby postronne.

Samosądu - nie. Zmianie zdania o jednej ze stron sporu - tak.
[#93] Re: DES i zaginiony Migacz

@F7sus4, post #90

akcja z pożyczaniem miniacza była publiczna więc publiczne przeprosiny powinny imho być.
Pampers nie jest jedyna osobą która ucierpiała z tego powodu. Poza tym to wstyd aby taka fajna akcja tak się skończyła bo jakiś palant postanowił używać sprzęt rok czasu zamiast kupić

a teraz ściemnianie z wysyłką. No żenua totalna
[#94] Re: DES i zaginiony Migacz

@stachu100, post #92

Stachu, kapitanie, zauwaz ze odpowiedz dotyczy tego posta (#89). Wnioski kazdy moze wyciagnac samodzielnie; takie tyrady nie wnosza nic rzeczowego do dyskusji.
[#95] Re: DES i zaginiony Migacz

@F7sus4, post #90

Przeciwnicy tego wątku zachowują się jak w polskim sądzie.

Wszystko niby ładnie się wyjaśnia, logika oparta na kolejnych, pojawiających się informacjach w sprawie nasuwa pewne wnioski i systematycznie eliminuje niepasujące, ale...

...niektórym to nie pasuje. Zupełnie jakby nie pasowało im to, że na publicznej wokandzie coś się może wyjaśnić, samo z siebie, tylko dlatego bo są ludzie, patrzą, czytają i wnioskują.

Cudów nie ma, więc przestańcie stwarzać pozory, że coś tak prostego w wyjaśnieniu jest niejednoznaczne, skomplikowane i wątpliwe moralnie, prawnie, że wątek jest bez sensu, że to jakieś tyrady, lincz itd.

Wyjaśni się w jedną lub drugą stronę. To tylko kwestia czasu i tego co zrobi i powie DES.
A lincz to byłby wtedy gdyby nikt nie dał możliwości DESowi do wyjaśnienia sprawy i z miejsca go osądził i ukarał... jakoś tam.

Wystarczy nam w życiu codziennym jak ważnym sprawom się łeb ukręca, bo ktoś tam powoła się na jakiś bzdurny przepis. Dzisiaj po powrocie do domu, po 10 minutach wyłączyłem telewizor i włączyłem sobie muzykę. Wystarczyło 10 minut słuchania pani obrońcy, która lansowała linię obrony, że kobieta, która uśmierciła 5 dzieci, tak naprawdę ich nie uśmierciła, tylko nie potrafiła nieść pomocy i tak naprawdę to ona była ofiarą systemu... i mężczyzn w domyśle. Ciekawe co by było gdyby nie była kobietą tylko mężczyzną... Boże, przepraszam, że głupie pytania zadaje na które odpowiedzi są oczywiste

Swoją drogą, DES szkoda, że nie jesteś kobietą, z miejsca miałbyś wygrany proces tak tutaj jak i w sądzie
[#96] Re: DES i zaginiony Migacz

@Duracel, post #95

Z tego co kojarzę Des miał dzisiaj przesłać informację odnośnie wysyłki tej nieszczęsnej paczki. Zrobił to?

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 23:24:08 przez Tom3k
[#97] Re: DES i zaginiony Migacz

@Duracel, post #95

Jesli chodzi o mnie - nie kupuje historyjki DESa, natomiast jestem przeciwny przerzucaniu ton zbednej retoryki, ktora w bezposredni sposob nie przyczynia sie do zamkniecia sprawy.
[#98] Re: DES i zaginiony Migacz

@Tom3k, post #96

nie podal tutaj, nie wiadomo czy podal na priva gdzies.
[#99] Re: DES i zaginiony Migacz

@Valwit, post #98

No i DES zniknął Ciekawe czy na kolejny rok czy dłużej ?
[#100] Re: DES i zaginiony Miniacz

@Valwit, post #98

Nie wiem jak Pampers, ale ja wczoraj nic od Desa nie dostałem (i nie mówię tu o Miniaczu, wysłanym ponoć 15.X.2013 r). Żadnego SMSa, maila, PM, wpisu na GG - nic, zero, nothing, niente, nada, null, niets, gorniszt.

@lda: Nie no, nie zniknął. Logował się na PPA jeszcze wczoraj, 12:09:10.

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 09:26:51 przez recedent
[#101] Re: DES i zaginiony Miniacz

@recedent, post #100

Pewnie chce być na bieżąco co się o nim pisze :)
[#102] Re: DES i zaginiony Miniacz

@recedent, post #100

Zacznijmy w końcu traktować ludzi poważnie i odpowiedzialnie. Des zachował się jak gówniarz i tak powinien być potraktowany. Dorosły i odpowiedzialny człowiek nie postępuje w ten sposób i powinny być wyciągnięte wszystkie możliwe konsekwencje takiego zachowania. Biorąc udział w całej akcji Des zgodził się z jej warunkami więc bagatelizowanie całej sprawy jest zupełnie nie na miejscu. Sam kiedyś "kupiłem" miniaka, jak się okazało czekałem na niego 3.5 miesiąca. Koleś po prostu potrzebował pieniędzy na bilecik do UK i postanowił zrobić taką właśnie akcję. Sprawa oparła się o policję i jakoś w końcu udało się sprzęt odzyskać. Dlatego też nie rozumiem np. zmiany tytułu wątku, jak się coś Desowi nie podoba to niech idzie z tym do sądu. Na koniec jeszcze raz przypomnę:
Zacznijmy traktować ludzi poważnie i odpowiedzialnie !
[#103] Re: DES i zaginiony Miniacz

@recedent, post #100

No o wszystko jasne.
[#104] Re: DES i zaginiony Miniacz

@stachu100, post #103

Choćby nie wiem co teraz zrobił to smród pozostanie.
[#105] Re: DES i zaginiony Miniacz

@stachu100, post #103

Gdzie tam jasne, przecież napisał że poda jak wróci do domu. Może mieszka na marsie i podroż zajmie kilka lat.. świetlnych..
[#106] Re: DES i zaginiony Miniacz

@recedent, post #100

No to nieładnie!

@DES CZEKAMY NA WYJAŚNIENIE SPRAWY JAK NAJSZYBCIEJ. CHYBA ZALEŻY CI NA SWOIM WIZERUNKU?
[#107] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #105

Update:

2013-11-26 11:48:34 :: DES
Ano, długo. Czy mógłbyś podać adres, na który mam Ci wysłać miniacza? Sprawa się wyjaśniła, ale po drodze posiałem adres Konrada

2013-11-26 11:48:47 :: pamp3rs
wyjaśniła się? tzn?

2013-11-26 11:49:55 :: DES
Później Ci opiszę, teraz lecę na pocztę, podaj adres. Bezzwłocznie po wysyłce wyślę Ci numer kwitu, albo i skan kwitu, jak wolisz

Adres podałem, czekam na te tajemnicze wyjaśnienia.
[#108] Re: DES i zaginiony Miniacz

@lda, post #101

Niektorzy lubia jak sie o Nich pisze, zle czy dobrze, byle pisali
[#109] Re: DES i zaginiony Miniacz

@sigma2pi, post #108

"Nieważne co piszą, ważne aby nie przekręcali nazwiska".
[#110] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #107

czekam na te tajemnicze wyjaśnienia


Mleko się rozlało więc w zasadzie każde wyjaśnienie będzie mało wiarygodne.
IMHO gdyby od razu jak chłop przyznał, że sfajdał sprawę ale naprawi szkody, zachowałby twarz.
Ponoć DES wcześniej już komuś (Recedentowi?) coś wyjaśniał?
.
[#111] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #107

Dostałem nr przesyłki: (00) 6 5900773 8 05862216 7

Jednak nie potrafię go użyć do śledzenia paczki, ktoś pomoże?
[#112] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #111

[#113] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #111

2013-11-26
Rodzaj przesyłki: MULTIPACZKA
Urząd nadania: FUP Kwidzyn 1 (ul. Jana Kasprowicza 20C, 82-502 Kwidzyn)
Urząd przeznaczenia: UP Tczew 1 (ul. Jarosława Dąbrowskiego 7, 83-100 Tczew)
Gabaryt: A
Usługi komplementarne/dodatkowe: Ostrożnie
Wartość
Masa: 2.33 kg

Status przesyłki:
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie przesyłki 2013-11-26 14:42 FUP Kwidzyn 1
Wysłanie przesyłki 2013-11-26 15:12 FUP Kwidzyn 1
[#114] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #111

del.

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 16:14:12 przez km-l
[#115] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #111

Update: teraz działa, wcześniej widać nie było jej jeszcze w systemie.

EDIT: jak paczka dojdzie to of coz będzie update.



Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 16:17:54 przez pampers
[#116] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #111

użyj 00659007738058622167 na http://sledzenie.poczta-polska.pl/
[#117] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #115

Nie róbcie żadnego update ani usuwania wątku, złodzieja dopiero przycisnęło to wysłał. Niech wisi z oryginalnym tytułem.
[#118] Re: DES i zaginiony Miniacz

@XoR, post #116

Multipaczka

To miga... tfu, miniacz w częściach idzie?
[#119] Re: DES i zaginiony Miniacz

@gorzyga, post #113

Fajnie, że udało się (chyba) wyprostować sprawę, ale to co Des pisał wcześniej o wysyłce, że musi sprawdzić na poczcie itp. to jak widać było mijanie się z prawdą. Teraz grunt, żeby paczka dotarła bez uszkodzeń i będzie do przodu

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 18:49:27 przez Tom3k
[#120] Re: DES i zaginiony Miniacz

@glichtanski, post #118

Multipaczka to nie znaczy "wielopaczka"

Patrz tu: http://www.poczta-polska.pl/multipaczka/

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 18:51:14 przez Tom3k
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem