Wątek zamknięty
[#121] Re: DES i zaginiony Miniacz

@Tom3k, post #120

No fakt, nie przeczytałem o multipaczce, chociaż sama nazwa jest myląca ok, racja
[#122] Re: DES i zaginiony Miniacz

@gorzyga, post #113

Czyli co? Wcześniej jednak nie wysłal tego kompa jak się zarzekał? Czyli kłamał? Nadał go dopiero dzisiaj...

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 19:19:45 przez Deftronic/...
[#123] Re: DES i zaginiony Miniacz

@Deftronic/..., post #122

moze wyslal a paczka wrocila,ale ciekawe jest to dla mnie jak sie weryfikuje takoch ludzi.
[#124] Re: DES i zaginiony Miniacz

@SzaryWilk, post #123

moze wyslal a paczka wrocila

Gdyby tak było to tym bardziej miałby numer nadania, a wpisując ten numer w system monitorowania wyświetliłaby się informacja, że paczka przebyła drogę w obie strony + "nieudane doręczenie" lub coś w tym rodzaju.

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 19:39:32 przez Tom3k
[#125] Re: DES i zaginiony Miniacz

@Deftronic/..., post #122

ja to myślę że Des uznał że skoro i tak trzymał czyjś sprzęt rok czasu to kolejny miesiąc czy dwa by właściciela już nie zbawiło
[#126] Re: DES i zaginiony Miniacz

@XoR, post #125

No na mój gust też wygląda to tak, że najpierw rzucił, że sprzęt dawno wysłał, ale przekalkulował, że jak wyśle później bez podania jakiejś wiarygodnej historii, to na nadaniu będzie widoczna późniejsza data i wyjdzie, że ot tak sobie powiedział, że wysłała.

Na mój nos nie sądzę jednak, aby chciał sobie przywłaszczyć ten komputer. Trzymał go i trzymał, nikt pewnie zbytnio nie protestował. Nie wiem czy go używał czy nie, ale może po prostu nie chciało mu się nic w tej sprawie robić, komputer stał a on bagatelizował to, że ktoś inny w tym czasie mógłby się nim pocieszyć. Jak za sprawą Pampersa zrobiło się nieprzyjemnie, to chcąc ratować swój wizerunek, stwierdził, że już wysłał... niestety nie była to "zbrodnia doskonała" i poszczególne segmenty zaczęły się sypać.

Pomijając to, że trzymał długo sprzęt, to ze zwykłego braku szacunku dla innych oczekujących, zwykłego bycia niepoważnym, na własne życzenie ukręciło się coś co wizerunkowo urosło do rozmiarów czegoś poważnego.

Każdy z nas raz na jakiś czas kłamie. Jedni kłamią na temat nic nie znaczących drobnostek, inni na poważniejsze tematy, jedni częściej inni sporadycznie...

Ciekaw jestem czy Des wytłumaczy tutaj SZCZERZE jak było naprawdę i to od tej szczerości uzależniał bym to, czy uda mu się uratować i jak dużo ze swojego wizerunku.

Oczywiście opis powyżej, to tylko teoretyczne przypuszczenia, które najbardziej mi pasują zgodnie ze stopniem prawdopodobieństwa występowania różnych sytuacji. Oczywiście może być też tak, że faktycznie Des wysłał to dawno, ale wróciło itd. tyle, że będzie mu to bardzo trudno obronić w związku z wcześniejszym tłumaczeniem i okolicznością braku kwitu itd.

Jak ktoś napisał wyżej "dużo tych dziwnych zbiegów okoliczności", ale trzeba brać pod uwagę, że i takie występują w rzeczywistości. Czy w przypadku Des'a tak było i ile osób po tym wszystkim by w to uwierzyło, to już inna sprawa z zakresu psychologii, socjologii, zaufania, nastrojów itd.

Przerabiałem kiedyś podobną historię gdy byłem moderatorem i administratorem bardzo żywiołowego forum i chata
[#127] Re: DES i zaginiony Miniacz

@XoR, post #125

A może Des chciał w ten sposób zasugerować, żeby komputer trzymać po półtora roku, a nie tylko tydzieńpomysł Bo taki fajny komputer A wy zaraz od złodziei wyzywacie
[#128] Re: DES i zaginiony Miniacz

@parallax, post #127

Ciekawe czy wroci akcja z miniaczem wedrownikiem, jak ta sprawa zakonczy sie finito ?
[#129] Re: DES i zaginiony Miniacz

@sigma2pi, post #128

Ponoć tak i pierwszy w kolejce jest już Des
[#130] Re: DES i zaginiony Miniacz

@pampers, post #107

Pampers, numer przesylki macie po kilku dniach, bo DES potrzebowal czasu, zeby odkupic sprzet. joker

Jezeli wyslal go za pierwszym razem (jak twierdzi) i paczka zginela - to fizycznie nie mialby czego teraz wyslac.
A zatem, skoro nie wyslal go za pierwszym razem - trzymal go rok u siebie (byc moze liczac, ze zapomnicie).

Puzzle solved, you're welcome!
[#131] Re: DES i zaginiony Miniacz

@F7sus4, post #130

ja na miejscu desa bym wyslal paczke do siebie ;)
[#132] Re: DES i zaginiony Miniacz

@F7sus4, post #130

Przestańcie już bluzgać. A kontynuujcie jak będzie coś nie tak po otrzymaniu paczki!
Mentalność Polaka już taka jest - dłoń podaj to wyrwie rękę całą.

Dla mnie liczą się fakty = ponad rok zwłoki (wtf?) - kontakt słaby ale jest - paczka wysłana - tłumaczenia w toku... ale najważniejszy dowód idzie w paczce - można wywnioskować łatwo czy to ten miniacz czy inny... PRAWDA?

Miło, że alarmuje się, że w naszym środowisku jest coś nie tak ale bez przesady... dajcie już spokój i poczekajcie na konkluzje.
[#133] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#134] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#135] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#136] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#137] Re: DES i "wysłany" Miniacz

@Deftronic/..., post #122

Nie pierwszy raz "wysłał" link
[#138] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#139] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#140] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#141] Re: DES i zaginiony Miniacz

@lda, post #139

To nie rozmowa w tym temacie. Nie mam zamiaru dostać ostrzeżenia/bana Tu chodzi o to żeby miniacz wrócił do właściciela, tudzież do następnego w kolejce.
[#142] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#143] Re: DES i zaginiony Miniacz

@lda, post #142

Wracamy do tematu. Już, już.
[#144] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#145] Re: DES i zaginiony Miniacz

@lda, post #144

Co do tematu to widzę, że była jeszcze jednak akcja "Efika wędrowniczka". Co się stało z tą płytą?

Wróciła do mnie. Niestety koniec akcji nastąpił z podobnych powodów, przetrzymanie sprzętu. Co prawda sprawa nie musiała się opierać aż o forum, ale akcja się zakończyła. Poza tym na Efikę było zdecydowanie mniej chętnych do testowania, to jednak słaby sprzęt, na którym nie w pełni można poczuć "moc MorphOS-a" .
[#146] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#147] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
[#148] Re: DES i zaginiony Miniacz

@OSH, post #147

Serio chlopaki.. czy ja czegos nie sugerowalem pare postow wyzej? Tematem watku jest miniacz i Des.
[#149] Re: DES i zaginiony Miniacz

@_arti, post #148

DES się pewnie zaloguje i odezwie, kiedy w końcu przesyłka dotrze do adresata. Chyba, że to nie ten miniacz którego pożyczył, a odkupiony ;)
[#150] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: DES i zaginiony Miniacz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem