[#1051] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1050

Huehuehue ;) dokładnie.
[#1052] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #1049

A tak wygląda Standard Deviation: https://www.youtube.com/watch?v=gPvBPnf_3AQ
[#1053] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #1049

Ten zestaw kolorystyczny jakiś taki... stary. Technicznie, dużo ładnych rzeczy. Tytuł ciekawy nawet jak na dzisiejsze warunki.

Ale jak by chociaż niedbale grafikę pokręcić...
[#1054] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1053

Dokładnie, ja lubię proste strzelanki, ale te kolory... mam wrazenie, ze kiedys gry musialy byc "kolorowe", cukierkowe, "walić po oczach" :) Ale ok, każdy wybierze grę dla siebie, bo to jest normalne :) Ważne, żeby były gry do wyboru... ot co :)
[#1055] Re: Zapowiedzi nowych gier

@X-Type^HVR, post #1054

Grafika mi się podoba, tylko te kolory jakby żywcem z ZX przeszczepione
[#1056] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1055

ZX_Spectrum wiecznie żywy
[#1057] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #1052

Jak na grę (w zamierzeniu) komercyjną z 1994 roku "Standard Deviation" wygląda słabiutko. Ocena 62% w The One zdecydowanie za wysoka.
W tym samym roku ukazał się sharewarowy "T-Racer". Bardzo podobna gra i lepsza od "ST".
[#1058] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #1057

T-Racer miał ładniejszą grafikę, ale podobnie jak Standard Deviation był nudny (za długie monotonne etapy, z falami kolejnych przeciwników które bardziej opłacało się omijać niż niszczyć i zbyt mało efektywnymi power-up'ami). Obu grom brakowało tego czegoś w grywalności co miało Project-X.
[#1059] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1026

Niezapowiedziana niespodziewanka
Dla wszystkich zainteresowanych udostępniamy

"Lumberjack - Reloaded" - Prerelease Competition Edition
Zachęcamy do bicia rekordów szeroki uśmiech Najwyższe "score" udokumentowane zrzutem z ekranu lub zdjęciem, zostaną nagrodzone wpisem na ekranie "Greetings" w ostatecznej wersji gry.
Zapraszamy do zabawy! OK Do boju!

Ps. Proszę zauważyć, że jest to nadal wersja rozwojowa gry. Możliwe, że nastąpią jeszcze zmiany. Będziemy wdzięczni za raportowanie błędów.
Ps2. Migająca na niebiesko ramka wokół ekranu nie jest błędem graficznym a oznaczeniem trybu gry w który program wchodzi po zebraniu różnych bonusów. Wyjście z trybu "switched" następuje po zebraniu butelki
Ps3. Dziękujemy za "konstruktywne" komentarze w stylu "pograłem chwilę, odstawiłem po 15sek...", "nie podoba mi się ta gra...", "Nie zagram, bo mi się nie podoba grafika..." itp. Do niczego się nie przydadzą
[#1060] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1059

Cool ! Rozgrzewam plipboxa...
[#1061] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Gżegżółka, post #1058

Z filmików wynika, że Standard Deviation nie jest taki zły. Owszem razi paleta w pierwszym świecie, ale za to drugi świat prezentuje się bardzo ładnie OK
Można go obejrzeć tutaj OK ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 11:00:42 przez BULI
[#1062] Re: Zapowiedzi nowych gier

@pisklak, post #1060

Fajnie jak ktoś by się pokusił o stworzenie gry w podobnym stylu co James Pond,Super Frog,Kid Chaos itp tytuły to byłby wielki hit na klasyczną Amigę
Na razie są to niszowe produkty.W czym ta ostatnia gra jest pisana? w Amosie?
[#1063] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1059

"Lumberjack - Reloaded" - Prerelease Competition Edition"

Juchuuu OK ok, racja
[#1064] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #1063

Konkurs na razie ekskluzywny dla forumowiczów min PPA


Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 12:13:34 przez Koyot1222
[#1065] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1064

Za późno.... juz na IRCu "zagramanicznym" linka zarzuciłem
Chociaż nie widzę żeby się ludziska rzucili...

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 12:16:11 przez pisklak
[#1066] Re: Zapowiedzi nowych gier

@pisklak, post #1065

Spoko. Mam świadomość, że to nie Superfrog
Zresztą, teraz tyle tych gier wychodzi, nie wiadomo za co się zabrać
[#1067] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1066

Doszedłem do 150 miałem już stanik i majtki chciałem wziąć butelkę i dostałem gałęzią w głowę i GAME OVER. Zbugowane coś jest bo to już któryś raz. Nie ma żadnej gałęzi i koniec gry chyba że są jakieś niewidzialne, to gratuluje pomysłuOK

Jaki trzeba mieć ten wynik aby się dostać do tych Creditsów?

Nie wiem czy jest sens tracić nerwy

Dobra butelkę trzeba brać w inny sposób, to jeszcze trochę pogram.

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 12:41:18 przez TechNineWonder
[#1068] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1059

Na pewno ładniejsza i fajniejsza wersja od poprzedniej: https://www.youtube.com/watch?v=Ps9tH8DEQ1k
[#1069] Re: Zapowiedzi nowych gier

@TechNineWonder, post #1067

Napinaj mięśnie i Rąb dalej OK
Przynajmniej do tysiąca jeszcze daleko
[#1070] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1069

Już wiem oco chodzi jak się za wolno robię to się kończy czas i game over, na razie miałem 269 to 1000 to jeszcze daleko.
[#1071] Re: Zapowiedzi nowych gier

@TechNineWonder, post #1070

Nio, siły opadają szybko, a butelka wysysa je jeszcze szybciej. Jak w życiu, po kilku "Lugerach" odechciewa się roboty i człowiek by nad strumykiem lepiej posiedział... Fale pooglądał...
Gra ma mechanizm, żeby zwykle była możliwość ominięcia butelki.

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 13:06:51 przez Koyot1222
[#1072] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1059

Dzis akurat zakrapiana impreza koszalinskiej amigowej braci... bedziemy testowac
[#1073] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1071

Zauważyłem że niebieska bielizna dodaje chyba więcej punktów w ogóle to czasami się zmienia tło na niebieski. Po za tym to na V2 te pieńki wylatują tak szybko że ich nie widząc.
[#1074] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1071

Pierwsze wrażenia - gierca bardzo prosta ale grafika bardzo sympatyczna szeroki uśmiech
Potrafi pomimo swojej prostoty wciągać. Fajnie by było jakby z czasem drzewko samo "nabierało prędkości" czy coś w tym stylu. Mój wynik... 788 na razie :)
[#1075] Re: Zapowiedzi nowych gier

@TechNineWonder, post #1073

Tak bonusy dodają punktów i energii szeroki uśmiech Jak uzbierasz bonusy na pasku to włącza się specjalny tryb (niebieska ramka). W tym trybie zdobywasz dużo więcej punktów za przeskakiwanie z jednej strony na drugą
[#1076] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Axi0maT, post #1072

Gierka powinna się nadawać, zwłaszcza jak gracze będą się zmieniać przy dżoju. Najlepszy wynik wygrywa szeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiech
[#1077] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1076

Dodajcie "speedrun" tzn ograniczenie czasowe wybierane w minutach. I tak np kto najwięcej natrzaska w 3 minuty
[#1078] Re: Zapowiedzi nowych gier

@pisklak, post #1074

1490... Kto da więcej?


Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 14:41:11 przez Koyot1222
[#1079] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1078

WOW ale natrzaskałes..... no to ja się chowam bo jak na razie mam połowę tego...
[#1080] Re: Zapowiedzi nowych gier

@pisklak, post #1079

spokojnie Trening czyni mistrza OK
Można dodatkowo podbijać punktację:

pojedyncze cięcie - 1 point
buty na obcasach - slows down energy loss
figi - recharges energy
cyckonosz - 50 points
Lugger - decreases energy

kolekcja: buty, figi, cyckonosz włącza tryb dodatkowych punktów "switching mode"
przeskok z boku na bok - 5 points
Lugger - ends switching mode
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem