[#1171] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1149

Ładne, chciałbym też tak umieć tworzyć. Takich gier graficznie oczekuję na NG.
[#1172] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #1168

Dostępna jest nowa wersja portu Blake Stone. Dodano obsługę trybów RTG poza natywnymi trybami, gra wykorzystuje domyślny tryb AHI, poprawiono wyświetlanie tekstów.

Działa już także Blake Stone: Planet Strike. Wymaga ona plików z zarejestrowanej wersji 1.01 (1.01R) i dostępna jest tutaj.

[#1173] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #1172

Wrzuciłem na aminet nową wersję gry ZeldaROTH przystosowaną do działania na Vampirze.
Korzysta z instrukcji AMMX oraz posiada potrójne buforowanie.
Dodałem też nowe intro, dźwięki oraz muzykę wygenerowaną przez emulator Rolanda MT-32.
Można teraz grać gamepadem z 7 przyciskami.
Gra działa także na MorphOSie.

Zapraszam do grania :)

https://www.youtube.com/watch?v=U__PFy5dRQs&t=244s

http://aminet.net/package/game/role/ZeldaROTH



Ostatnia aktualizacja: 07.05.2017 20:33:24 przez Artur Jarosik
[#1174] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #1173

co takie male te wymagania, tylko Vampire i 70mb hdd ?
[#1175] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #1173

Czyli próbować to odpalać na 060 nie ma sensu?
[#1176] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #1175

ciekawostka:
Gosc uzywajac swojego poprzedniego silnika z prostej platformowki, zrobil prosta... bijatyke
Jedynie co drazni, to znowu te jajoglowe postacie a'la "Pechowy prezent" klik bo grafike robia kolesie z Amiga Wave
[#1177] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1176

He, he a mnie bawi ten "jajo głowy" styl.
Dobre OK
[#1178] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #936

Lazycow oznajmił, iż PowerGlove zostało ukończone i będzie "niedługo" (dwa tygodnie? ) dostępne przez RGCD.

Co do samej gry dodano finalnie różne schematy kolorów tych samych "tematów" wizualnych.







Edit: Także Tiger Claw ma być niedługo dostępny.

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 13:04:46 przez Solo Kazuki
[#1179] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #1178

na tle tego co sie pojawialo ostatnio w sprzedazy, to moze bez fajerwerkow ale za to dobra, solidna gra ok, racja
[#1180] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #1178

Czekamy, czekamy OK
[#1181] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #1178

Zapowiada się ciekawy klon Rockmana
Super to wygląda, bardzo ładne pikselki!
[#1182] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1181

To R3D ma teraz przyklad dobrego platformera, czekamy na ich odzew ok, racja
[#1183] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1182

Amiten znowu zatakowal nowymi (starymi) produkcjami ale odrazu zostal zmuszony do defensywy - watek

Musze powiedziec, ze ten AmiPSSST nie jest zly, jednak reszty nie trzeba odpalac, mozna popatrzec na screeny lub video
[#1184] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1182

Trochę OT, ale... Szczerze, to nie obraził bym się gdyby ktoś jeszcze przystąpił do "wyścigu". Sława, bogactwo i uznanie w zasięgu ręki
[#1185] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1183

To już nie jest jakiś tam Amiten tylko "Amiten Software Inc.". Ciekawe czy firma ma siedzibę w amerykańskim drapaczu chmur?

A te gry... Wszystkie jakieś takie siermiężne, część była prezentowana już wieki temu. I dlaczego w każdej jest używana ta sama czcionka?

I po co te remake'i starych przebojów? Space Invaders i Pssst mają nas powalić na kolana? Przecież każdy w to już kiedyś grał (na Amidze jest nawet Pssst z 1995 roku).
[#1186] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #1185

Dopiero teraz skumałem o co w tej grze chodzi :) Fajny i uroczy pomysł.
Tylko ten robot to jakiś niefortunny wybór. Skrzat ogrodowy, to już tak, robot dziwny
[#1187] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1186

Robot był w pierwowzorze z 1983 r., więc remake trzyma się tradycji.
Może wtedy krasnale nie były jeszcze w modzie :)
[#1188] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1186

A ja nie skumałem- o co chodzi?
[#1189] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #1188

Sterujesz robotem, który chroni kwiatek przed szkodnikami. Robale są różne i na każdy ich rodzaj jest określony spray owadobójczy. Łapiesz więc konkretny spray i spryskujesz szkodniki. Jak się dobrze spisujesz, to kwiat rośnie i zakwita. Potem kolejny etap i od nowa :)
[#1190] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #1189

No niby tak próbowałem myśleć, ale na wideo z YT robot używa czasem niepoprawnych kolorów w stosunku do robali i pomimo, że kolor się nie zgadza to robale i tak giną?
[#1191] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #1190

bo wazny jest rodzaj robala a nie kolor.

btw Pssst na ZX spectrum to gra kultowa i ma wieksza grywalnosc niz ta amigowa.
[#1192] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1191

Kolejna gra od ArtiGames - OpenTyrian. Szczególy na https://artishq.wordpress.com/
[#1193] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #1192

W zlinkowanej stronie jest mowa o Vampirze.
Na YT jest opis, że dla 68k, czyli pewnie da się uruchomić na 68k, ale grać się da tylko na Vampirze!?
[#1194] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #1193

Gra była testowana na 060 i była grywalna.
[#1195] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #1194

Gra była testowana na 060 i była grywalna


Super OK
[#1196] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #1195

nowy preview Dream Of Rowan wersja 2.0.

Duzego postepu to ja tam nie widze (wiadomo jestem strasznym pesymista ale gra na pewno bedzie dobra)
[#1197] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1196

myslalem, ze sie obrazil i juz nie robi...
[#1198] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1196

Dużo lepiej niż poprzednio, ale konkurent snesowego Donkey Kong Country to to jeszcze nie jest :/
[#1199] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1198

Mnie sie nie podoba grafika, ale zmiany stylu raczej nie bedzie, bo to ten sam sklad co robil wczesniejsza wersje.
Mimo tego, ze sa to 32 kolory to te czarne tlo nie pasuje a calosc wyglada jak slabe skany poczatkujacego scenowca
[#1200] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1196

Nowa gra typu "endless run", czyli Miky's Land

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem